Temat: attention - trzymamy kciuki

Bynajmniej nie za maturę. Jak co niektórzy wiedzą - mam małe (heh) problemy zdrowotne.
Dziś (tj. 12.05) ok. godziny 19 idę na stół operacyjny i modlimy się wszyscy do czegokolwiek chcemy, żebym z niego zeszła żywa, w jednym kawałku i z obiema piersiami (wiecie jak głupio bym wyglądała z jedną? O_O). Może być Bóg, Allah, Szatan, Latający Potwór Spaghetti, komputer, czy dzielnicowy. Wisi mi to ;p. Byle zadziałało.

Trzymajcie kciuki mocno, nie wiem czy będę się w stanie po operacji odmeldować od razu, bo jak mnie naćpają i znieczulenie puści, modlę się, żebym już spała. W sumie, to nie dopuszczam możliwości niepowodzenia, w końcu mamy się widzieć w Głuchołazach :). Więc jak coś sp****ą, dam wam namiar na tą klinikę ;).



Całuski panowie i panie :*



Wiem, że ten temat jest debilny jak diabli, ale przyznam, że chyba pierwszy raz w życiu naprawdę się dygam i trzęsę ze strachu...
Słowa otuchy potrzebuję bardziej niż kiedykolwiek, bo sama już nie wyrabiam. A potem najdłuższe dwa tygodnie w moim życiu w oczekiwaniu na wyniki histopatologii...

Ostatnio edytowany przez Meśka (2008-05-12 06:30:20)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

2

Odp: attention - trzymamy kciuki

Słowa otuchy.. tak. Kciuków trzymać nie będę bo w pierdoły nie wierzę. Ale wszystkiego dobrego życzę, byleś nie dostała się w ręce konowała.

Odp: attention - trzymamy kciuki

Życzę Ci dużo zdrowia i do miłego zobaczenia w Głuchołazach.
  /pomodlę się za Ciebie/

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2008-05-12 06:54:22)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: attention - trzymamy kciuki

Trzymam kciuki z całej siły. Pozdrawiam. DUŻO zdrowia!!!

5

Odp: attention - trzymamy kciuki

Zdrówko Meśka. Powodzenia i do zobaczenia na g2008.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

Odp: attention - trzymamy kciuki

Na pewno bedzie dobrze, ale kciuki oczywiscie trzymam. Do zobaczenia w Glucholazach, zdrowka zycze.

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

7

Odp: attention - trzymamy kciuki

jako agnostyk modlil sie raczej nie bede, ale wypije dzis twoje zdrowko ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: attention - trzymamy kciuki

Ja rowniez trzymam kciuki, zycze pomyslnej operacji i zdrowia.

9

Odp: attention - trzymamy kciuki

Zdrówka, Meśka!

: 404. Stopka not found

10

Odp: attention - trzymamy kciuki

Niech MOS będzie z Tobą!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

11

Odp: attention - trzymamy kciuki

Trzymaj się Mesia.

Dasz radę!

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: attention - trzymamy kciuki

Będzie dobrze, trzymam kciuki!

grzybson/SSG^NG

13

Odp: attention - trzymamy kciuki

always look on the bright side of life, fiu-fiu, fiu-fiu, fiu-fiu fiu-fiu...
zdrowie meski!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

14

Odp: attention - trzymamy kciuki

Meśka we własnej osobie wróciła już do domu na własne życzenie, zaćpana środkami przeciwbólowymi. Wygląda na to, że widzimy się w Głuchołazach, panowie.

Idę spaaaać...

There's special place for me in hell. It's called the throne.

15

Odp: attention - trzymamy kciuki

:) Ciesze sie i zycze zdrowia!!
Jesli zacpana i po zabiegu potrafisz pisac bezblednie i z polskimi znaczkami to nie jest najgorzej ;)
Do zobaczenia w lipcu Mesia!

16

Odp: attention - trzymamy kciuki

Ostro, jak cala Meska: p - swietnie ze juz po i luz, taki dyg cisnie psyche : o.

17

Odp: attention - trzymamy kciuki

Elegancko!
Moja siora ostatnio sobie cyberwszczep zrobiła, wymiana stawu biodrowego (baza panewka i część kosci udowej) na najnowszej generacji produkt wykonany z turbo przyswajalnych bio materiałów, operacja trwała niewiele ponad godzine a w szpitalu była około 5 dni, szybko, sprawnie i po bólu - gwarancja producenta na 45 lat :-)

18

Odp: attention - trzymamy kciuki

Skoro już po strachu i wszystko skończyło się dobrze, to mam pytanie.

Meśka napisał/a:

zeszła żywa

To jakiś oksymoron? ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.