1

Temat: Przejściowe, chwilowe itp.

Uwaga, w najbliższych dniach, w związku z modernizacją, mogą nastąpić przejściowe, chwilowe problemy z dostępem do podstron atari.area. Proszę zachować cierpliwość.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Zachowamy, chyba że nas szlag trafi

3

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

@dely - jesli glownej stronie beda dalej takie wymieszane slowa pisane czcionka roznej wielkosci (tagi?) to sie zalamie. Zawsze uzywalem, ze caly ten web 2.0 wymyslili cwani wlasciciele serwisow chcacy zarabiac na wyzysku szaroczarnego luda, tworzacego im content za free :P
Inna sprawa, ze strona glowna brzydsza niz teraz chyba juz byc nie moze (czarnym kropom dziekujemy), wiec newsa przyjmuje z ostrozna radoscia ;)

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-04-27 22:12:23)

4

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

A wersja przed obecną była taka "wypasiona", ech... ;)

5

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Najwyższy czas usunąć śnieg z głównej strony! Maj się zbliża.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

6

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

nosty napisał/a:

@dely - jesli glownej stronie beda dalej takie wymieszane slowa pisane czcionka roznej wielkosci (tagi?) to sie zalamie

nosty, ja też nie jestem zwolennikiem webdebilstwa 2.0, ale to akurat jest dla mnie w pełni sensownym pokazaniem tzw. "siły" słów - czyli częstotliwości i czasu (grubość to zdaje się czas, a wielkość to częstotliwość w danym czasie) użycia określonych słów na danej stronie. Słowem: gdyby więcej stron miało taki "słownik", to mniej by trzeba było robić "przelotów przez buduarek".

___
Press play on tape...

7

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

A co to w ogóle za dyskusja HĘ? Tu się informuje tylko o problemach :D :D :D :D

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

wykorzystujemy okazje zeby wierchuszka mogla sie wsluchac w glos ludu ;)

9

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

No i kiedyś były losowo wyświetlane logo Atari.Area. A teraz od długiego czasu już tylko wersja "z bobasem" :P

10

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Chartsow nie ma :(

11

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Bo Dely swojego "malucha" reklamuje ;p

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Ileż można... ;) Różnorodne loga były fajne, ale maluszek widać zachłanny i losowanie to za mało :D

13

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

więc, jeśli Dely mówisz, że należy informować o problemach atariarea to śpieszę z informacją, że obecna strona główna wygląda PROBLEMATYCZNIE w porównaniu do wcześniejszego bezproblemowego designu. Nie mogę spokojnie spać, ostatnio śniłem o czarnych kropkach które przeobraziwszy się w korniki odgryzły mi ..... no o tym, to może innym razem, więc z rana zamiast prysznica musiałem nalać do wanny pokostu. Prosimy więc, i błagamy - kropki są niedobre :) !!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

True, ja nie otwieram glownej odkad sie ten design pojawil. Od razu wale na forum, zeby nie ogladac tego potworka :)

15

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Poprzednia strona rulezowała pod każdym względem... Wróóóóć ;)

16

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

A mógłbyś dely udostępnić do wglądu poprzednią stronę dla tych profanów, którzy mieli nieszczęście trafić do serwisu po zmianach?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

17

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

kolekcjonerzy, no! :D :D :D

___
Press play on tape...

18

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Nie tylko dla profanów, dla wszystkich udostępnić pod ogólnie znanym URL-em :D

Ostatnio edytowany przez Jacques (2008-04-29 09:39:48)

19

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Na Wasze życzenie: internetowa machina czasu: http://web.petabox.bibalex.org/web/*/ht … ea.krap.pl :)

___
Press play on tape...

20

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

http://atari.krap.pl/atari8-l/atariarea.png

fajnie kiedys bylo :)

21

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Dziś mogą wystąpić małe zaburzenia w pracy serwisu.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

22

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

no... wyglada lepiej

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

23

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Ale ciągle nie tak jak przed-przed-ostatnia wersja. Nie rozumiem zmian dla samych zmian, gdy są one na gorsze (a przynajmniej mniej estetyczne). Tamta stronka (z logo pokazanym w post-cie maziego) kiedyś miała to "coś". Potem się zrobiło szaro, teraz szaro-buro, prostokątnie (przyciski u góry) i jeszcze ten okropny brąz... Nie żebym się czepial, ale serwis się robi dla użyszkodników głównie, więc dlaczego iść pod prąd, gdy takich głosów jest więcej? Ech, po co?

Ostatnio edytowany przez Jacques (2008-05-22 10:00:33)

24

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Jakieś "drewniane" teraz nasze forum.....

25

Odp: Przejściowe, chwilowe itp.

Mnie się tam ładnie komponuje z domyślnym stylem okien. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.