26

Odp: Demka w/z GR9

Kaz, możesz mi podesłać ten tekst ? Na "dzieńdobry" można go skompresować do 50%.

___
Press play on tape...

27

Odp: Demka w/z GR9

Na koncie Piguły na youtubie lezy troche:
http://www.youtube.com/user/pigulashpoon

w naszym forsaken love masz part 2 "klasyczny" (256kolorowe 'gr9' z pomieszaniem drugiego trybu).

28

Odp: Demka w/z GR9

maw: na "dziendobry" to taki tekst raczej do 10k sie skompresuje przy uzyciu deflate...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

29

Odp: Demka w/z GR9

kompresja to chyba nie problem, podejrzewam ze problemem jest rozpakowanie dowolnej  czesci tekstu z calosci

30

Odp: Demka w/z GR9

dzielisz text na np 2kb bloki i pakujesz je, zawsze trzeba miec dwa bloki rozpakowane i po problemie:)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

31

Odp: Demka w/z GR9

Robisz tabele fraz (inną dla każdego pliku) i z niej korzystasz - potem tylko kompresujesz paczki dwubajtowe: liczba wystąpień i i numer frazy.

//EDIT: oczywiście bibliotekę fraz też można choćby packbitem potraktować.

Ostatnio edytowany przez maw (2008-06-23 09:20:25)

___
Press play on tape...

32

Odp: Demka w/z GR9

Zenon/Dial napisał/a:

Napisałem..ile wejdzie a nie ile się wygeneruje przez np. 10 PRINT "A": GO TO 10

A ja miałem na myśli "inteligentny" generator, z gramatyką i słownikiem. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

33

Odp: Demka w/z GR9

taki generator bełkotu ? :)

___
Press play on tape...

Odp: Demka w/z GR9

Hmmm... tamten tekst, mimo, ze pewnie mial w sobie cos z belkotu :), to jednak nie az takiego strasznie przypadkowego.

Przy okazji - pamietam, ze w ktoryms Bajtku byl artykul Borka o pakowaniu tekstu w ZX Spectrum (na podstawie doswiadczen z pisania gry "Puszka Pandory") - kojarzy ktos, ktory to numer albo rocznik?

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

35

Odp: Demka w/z GR9

Krzysztof (Kaz) Ziembik napisał/a:

Szukam demek, ktore sa zrobione/maja elementy w GR.9 albo zblizonym. Rzuccie jakimis tytulami poza AssKickerem, Shaol, Reditus, Ultra i The Shrine.

Aż dziw bierze, że jeszcze nikt nie wymienił stare, kultowe "Robot demo" gdzie jest parę ko(s)micznych scen.
To demo pojawia się w paru video, chyba też tym, co zrobił BlackD0t ("Tribute..."). :)

36

Odp: Demka w/z GR9

Dracon nie próbuj pisać na temat, w dobrym stylu było by teraz wspomnieć o dupie Maryny

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

37

Odp: Demka w/z GR9

O, f**k(t), masz racje... zachowalem sie nietypowo jak na obecny czas... ;P

38

Odp: Demka w/z GR9

Dracon nie jest jeszcze Królem Offtopiku, jego tytuł nie zobowiązuje. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.