26

Odp: Aukcja na ALLEGRO!!!

Miker nie przesadzaj ;)

27

Odp: Aukcja na ALLEGRO!!!

Juz zwineli aukcje......

28

Odp: Aukcja na ALLEGRO!!!

przecież pisałem ;)
tylko ciekawe dzięki komu ( ja czy Vaśko).. :twisted:

29

Odp: Aukcja na ALLEGRO!!!

PiotrD nie jest jedyny ktory sprzedaje CD z grami na Atari.  widac ktos poczul sie zagrozony (konkurencja?) i postanowic ukrocic ten niecny czyn.
Doprowadzenie do zamkniecia jego aukcji bylo sk*synstwem!
z mojej strony EOT

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

30

Odp: Aukcja na ALLEGRO!!!

Cyprian, uwazaj z laski swoje na swoje slowa.

Poza tym przeczytaj caly watek, zapoznaj sie z nim, przemysl i dopiero potem pisz takie rzeczy.

Nam nie chodzilo o to, ze sprzedaje plytke CD, ale o to, ze wyraznie wprowadza w blad kupujacych piszac bzdury w opisie aukcji.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

31

Odp: Aukcja na ALLEGRO!!!

> tylko ciekawe dzięki komu ( ja czy Vaśko)..

Eee, a mnie w to nie mieszaj! Ja pisalem, ze mu zamkna, bo sam wiem, ze zamykaja. Zgadnij skad...

32

Odp: Aukcja na ALLEGRO!!!

Nam nie chodzilo o to, ze sprzedaje plytke CD, ale o to, ze wyraznie wprowadza w blad kupujacych piszac bzdury w opisie aukcji.

I ze sprzedaje ciezka dobrowolna prace innych  (emulator na GPL) bez podania nazwisk autorow, miejsca skad mozna sciagnac zrodla za darmo itp.
rzeczy wymaganych przez GPL. GPL jest jaki jest, moze i fanatyczny ale nie po to ktos obejmuje swoja prace licencja tego typu zeby jakis Pan z Allegro sobie to bezczescil. Tyle.
Tzn mnie osobiscie to najbardziej 'zranilo' bo wiem jak duzo pracy Fox i inni wkladaja (wkladali) w rozwoj emulatora. Pax!

33

Odp: Aukcja na ALLEGRO!!!

Cyprian, uwazaj z laski swoje na swoje slowa.

fak, nawet se poprzeklinac nie mozna, bo wujcio od razu opiernicza  :cry:

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

34

Odp: Aukcja na ALLEGRO!!!

Czy wy jestescie rodzina ? ;-)

35

Odp: Aukcja na ALLEGRO!!!

hehehehehe.........leje na wszystko........od dzis JA SPRZEDAJE ROMY POD EMULATOR!!!!! 2 zl o sztuki......123458 romow i pojade sobie na Ibize.......czekam na oferty.....

gep/lamers^dial

36

Odp: Aukcja na ALLEGRO!!!

Ale ty nie masz 'dopasowanych' wiec nie zrobisz fortuny raczej ;-) ;-)
:lol:

37

Odp: Aukcja na ALLEGRO!!!

ciekawe co by bylo gdyby pojawila sie nowa wersja emulatora i taki 'dopasowany' rom nie zadzialal?
nasz pioootr musialby znowu zabrac sie do pracy  :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...