26

Odp: Szybkość łączy internetowych

Mały ja miałem podobne historie ale na łączach tepsy i DSL'u 4Mb/sek - resetowanie samego modemu nic nie pomagało - kończyło się to na rozmowie telefonicznej i prośbe o resetowanie modemu z drugiej strony.
Po kilku takich incydentach (tpsa blokuje dostęp do ustawień modemu) i pisemku reklamacyjnym problemy ustały.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

27

Odp: Szybkość łączy internetowych

Pinek-> opcja resetu w modemie nie pomagala, zawsze problem rozwiazywal sie sam po telefonie do BOKu i odczekaniu "chwili".

Cala instalacja byla robiona przez UPC i nic nie zmienialem (jeden tv) i komputer

Ostatnio edytowany przez Maly_swd (2008-10-17 11:22:12)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

28

Odp: Szybkość łączy internetowych

no to pozostaje wylacznie raczej oficjalna droga zalatwienia sprawy - ew. sprobuj podejsc do BOK - i ponownie zglosic sprawe zaznaczajac, ze historia cyklicznie sie powtarza...

Sprawdz tak dla sportu na innym kompie, czy jest to samo. Co prawda z opisu wynika, ze to raczej lacze daje popalic, ale lepiej miec 100% pewnosci.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

29

Odp: Szybkość łączy internetowych

Pin-> podlaczalem tez 3 rozne laptopy i to samo;)

Wiesz, nie chce mi sie lazic i udowadniac ze tak jest bo nie mam czasu na p*.* ( w godzinach kiedy BOKi sa czynne to ja pracuje)., I tak jestem 100000 razy bardziej zadowolony niz z lacz TPSA, ktore dawaly 10% mocy i rozlaczaly sie raz na 30 minut;). Wiec teraz mozna powiedziec ze jestem w raju

pozdro

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

30

Odp: Szybkość łączy internetowych

ale nadal mnie to dziwi, bo w Krakowie jak wspominalem od 2005 roku nie widzialem niczego podobnego..

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info