1

Temat: Jakie T-shirty?

Joł!
Dostępne są już koszulki z trzema wzorami: JIL + napis ATARI pod spodem [czyli klasyka], Space Invader oraz Robbo. Każda w cenie 25 zeta. Rozmiary [S- XL] i kolory [czarny, czerwony, niebieski] wg indywidualnych wymagań.
Dostępne tylko te trzy wzory, gdyż inne nie zyskały tylu sympatyków co powyższe. Wszelkie zapytania czy zamówienia ślijcie na: singhaya@o2.pl lub szamboattack@o2.pl. Pozdrówka!

2

Odp: Jakie T-shirty?

ale co napis robbo? sam ROBBOcik? konkretniej prosze.

ps. aha a co z xxl dla mnie? obiecales...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

3

Odp: Jakie T-shirty?

Spoko Grubshy, pamiętam o Tobie. Oczywiście chodzi o postać ROBBOcik'a. Ładna w trzech kolorkach, prosto z gierki wyskoczył i się do koszulki przykleił. A w tym modelu koszulek XL jest jak w niektórych XXL. Osobiście na mnie wygląda jak suknia wieczorowa.

Niebawem dzięki uprzejmości wspaniałego Vasca, na stronie przez niego prowadzonej, będzie można zobaczyć jak wyglądają koszulki oraz zamówić je za pośrednictwem netu. Greetz Panowie.

Odp: Jakie T-shirty?

Niebawem dzięki uprzejmości wspaniałego Vasca

Wolalbym prowizje, ale i za te wazeline serdeczne Bog zaplac  ;)

5

Odp: Jakie T-shirty?

A mniejszych ni XL nie ma ?
Do XL musialbym jeszcze troche "dorosnac", a na to juz za malo czasu.
Jakas L'ka by sie przydala

6

Odp: Jakie T-shirty?

Oj, Vasko, Vasko  ;)  :)

Jak juz napisałem wcześniej, dostę pne są rozmiary z przedziału <S - XL>. Jeśli jesteś zainteresowany, proszę prześlij mejla z zamówionkiem na moją skrzyneczkę. Pozdrówka.

7

Odp: Jakie T-shirty?

A jakiej firmy sa koszulki?? Chyba nie sa to zwykle chinskie szmatki?? Ta od Vasca spiera mi sie coraz bardziej i kicha wyglada... :(

Odp: Jakie T-shirty?

Moze jakis skrinszot tych koszulek by sie gdzies znalazl, to by latwiej bylo zadecydowac o kupnie

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

9

Odp: Jakie T-shirty?

Joł!
Elkabato: Koszulki są dobrej jakości, gramatura > 1oo. Nadruki sa trwałe i nie spierają się [no chyba, że się je "Kretem" potraktuje  ;) ].
Adam Klobukowski:
Wkrótce na stronie Vaska będzie można zobaczyć katalog koszulek [wzorów], a narazie podsyłam coś, co powinno dać Ci jakieś ogólne pojęcie.

10

Odp: Jakie T-shirty?

juz mozna zobaczyc katalog koszulek [wzorow ;]