Temat: jam jest swieże mięcho

Witam wszystkich !
Po długim okresie wachania - jako że forum Atari-Area przeglądam już dosyć długo - postanowiłem wyjść z podziemia i ujawnić istnienie swojej skromnej osoby.  ;)
Nazywam sie Teodor Olejnik i mieszkam w Kaliszu.
Atari mam w domu odkąd pamiętam... no może nie do końca bo jak przez mgłe przewija się gdzieś gumowiec i napis "BOMBOWIEC LADUJE SIE"  :D
Ale to właśnie na Atari połamałem niezliczone joy'e i traciłem nerwy krzycząc "Mamo ! Ostrożnie ! Nie skacz tak !" wczytując gry z taśmociągu.
No i te wojny! Starcia uzytkowników Atari i Commodore w podstawówce były wrecz niesamowite. A to dlatego ze mimo iz front Atarynkowy składający sie ze mnie i mojej koleżanki musial stawić czoła przeważającemu liczebnie wrogowi, to właśnie Ania niszczyła wszystkich stacją 1050 - na flopa nie było argumentów ! :twisted:
Potem przejąłem od niej tego flopa ale nie nacieszyłem się nim długo. Brat zafundował mu lot na podłoge i kuniec. Pełen rozpaczy rzuciłem Atari w kąt i prawie o nim zapomniałem....
Ale któregoś dnia w przypływie nostalgii postanowiłem przypomnieć sobie jak to było... Podłączyłem wszystko i... nic ! Kasety z gierkami gdzieś sie rozpełzły a dyskietek nie miałem jak odczytać.  :cry:
Został emulator. Ale właśnie dzieki emulatorowi i sieci www poznałem inną stronę Atari - scena, upgrade'y, muzyka, użytki, dema, SIOPC itd
Nawróciłem się. Atari zajęło znowu honorowe miejsce obok PeCeta.
Zacząłem kompletowac sprzęt aby modz zacząć poważną zabawę moim szarakiem. Szybkie przypomnienie Basica. Drukowanie książek z netu i polowanie na Allegro (kto sprzedawał ten cool'owy zegar ścienny z logo JIL ? wisi u mnie w pokoju  :D )
Tak zastaje mnie dzień dzisiejszy. Po egzaminach na studia biore się za assemblera 6502 i upgrade'y wewnętrzne maszynki.
W sumie napisałem tego przydługawego posta z pobudek lekko egoistycznych  :lol: Na pewno bede potrzebował dużo pomocy w mojej współpracy z Atarynką wiec proszę o wyrozumiałość dla ewentualnego lamerstwa moich przyszłych postów  :)

2

Odp: jam jest swieże mięcho

Potem przejąłem od niej tego flopa ale nie nacieszyłem się nim długo.

Trzeba bylo kolezanke przejmowac ;-)

ps. welcome

3

Odp: jam jest swieże mięcho

uelkom !

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: jam jest swieże mięcho

jak milo :) swieza krew i chce sie uczyc asemblera, widac madry chlopiec :D

musisz wpasc na Ornete, tam pielgrzymkuja wszyscy Atarowcy :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

5

Odp: jam jest swieże mięcho

Tebe mądrze prawi!   Trza ci do ziemi świętej się udać coby przyjąć błogoslawieństwo!..     
ps. Witamy w szeregach !

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: jam jest swieże mięcho

witamy nowego :)

ps. nie jestes abstynetem, prawda?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

Odp: jam jest swieże mięcho

Witamy Kolege!

Polecam poznac sie blizej z Axe/SSG - jest z Ostrowa Wlkp.

Co do Ornety, to modl sie, aby Nietoperek i Pinokio zalatwili samochod dla siebie - wtedy mam 1 miejsce w autku na trasie do Ornety. Przed wyjazdem bedzie prawdopodobnie jakies integracyjne spotkanie (Turek lub Lichen) - tez zapraszam :)

8

Odp: jam jest swieże mięcho

Wow !  8O
Dziekuje za ciepłe przyjęcie i wszystkie zaproszenia na Ornete - w miare mozliwości oczywiście będę próbował się wybrać ale to jeszcze ponad miesiąc czasu (bardzo chętnie skorzystam z oferty transportowej Vasco ).
grubshy - abstynencja ? a co to?  :D ale próbuję się oduczyć picia stosując ziołolecznictwo  ;)

9

Odp: jam jest swieże mięcho

he he - widze kolega po sasiedzku! rzeczywiscie jesli pinokio+nietoperek zalatwia wlasny transport, bedzie nam brakowalo jednego do kompletu.

ziololecznictwo rox!  8)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

10

Odp: jam jest swieże mięcho

mnoze te odpowiedzi, ale starosc nie radosc, nie o wszystkim pamietam naraz - przeciez MadTeam jedzie - gdyby jechali samochodem, to...

11

Odp: jam jest swieże mięcho

vasco: zapytam tak - masz busa czy pojemny bagaznik?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

12

Odp: jam jest swieże mięcho

ani ani - a co chodzi?

13

Odp: jam jest swieże mięcho

a tak mi sie pomyslalo, ze mad team jedzie z nami tym samym transportem....

chyba odbiegamy od tematu i "nabijamy statsy", wiec przeprosmy wszechdely'ego i wszystkich statsomaniakow  :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

14

Odp: jam jest swieże mięcho

Właśnie !
Prosze nie bałaganić mi tu na moim poście !  :D

15

Odp: jam jest swieże mięcho

sorry, ale ja jeszcze pobałaganie :) ;)

Czy wszyscy jada samochodami do Ornety??? kurde, bede musial sam ciapagiem jechac?!

16

Odp: jam jest swieże mięcho

a skad jedziesz ?

17

Odp: jam jest swieże mięcho

... proponuję stanąć na głowie i pojawić się na najbliższym party place ... gwarantuje Ci, że jak poczujesz klimat sceny (w wersji Live) a do tego pooglądasz poprzerabiane gołe części szaraczka hehe to już tak łatwo się nie wycofasz .....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

18

Odp: jam jest swieże mięcho

Jade z Wąbrzeźna pociągiem na Ełk, przesiadka do Ornety w Olsztynie Zachodnim!

19

Odp: jam jest swieże mięcho

pigula - nowy avatar ;-)

20

Odp: jam jest swieże mięcho

... proponuję stanąć na głowie i pojawić się na najbliższym party place ... gwarantuje Ci, że jak poczujesz klimat sceny (w wersji Live) a do tego pooglądasz poprzerabiane gołe części szaraczka hehe to już tak łatwo się nie wycofasz .....

i dość dawno nie było Pigulastego... ;)

21

Odp: jam jest swieże mięcho

wlasnie panie polfa-pabianice. czemu nie odpowiadasz na maile?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

22

Odp: jam jest swieże mięcho

witamy nowego :)

ps. nie jestes abstynetem, prawda?

bułahaha ... no to już wszystko wiesz :) :) :)

łelkam on bord

All I hear is the sound of me falling on the ground

23

Odp: jam jest swieże mięcho

i dość dawno nie było Pigulastego... ;)

cóż musiałem uporządkować parę spraw w swoim życiu ... a ponieważ od jakiegoś czasu wszystko zajebiście się układa to wypada pokazać starym kumplom że jeszcze nie umarłem hehe

ps. Axe nie wiem może tego majla po prostu przez przypadek przeoczyłem za co przepraszam puść mi na GG informację o jakie konkretnie sio2pc ci chodzi bo jest parę wersji tegoż cuda ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

24

Odp: jam jest swieże mięcho

tysz sie ciesze ze Pigula sie u Ciebie wszystko uklada znowu,pozdrowionka z Wybrzeza........yo! dla Lodz-Kaliska i okolic.....

gep/lamers^dial

25

Odp: jam jest swieże mięcho

Wita sie kobieta, scenowa maskotka - Messiah XD.

Sory, zę spóxniona, ale daaaaaaaaaaawno mnie tu nie było.

There's special place for me in hell. It's called the throne.