1

Temat: router tplink/wlan

potrzebuje zamienic DSL router tplink z wlanem/przelacznikiem 4 portowym na router pod neo (nie musi miec wifi, bo wszystko mam po kablach)

tplink byl uzywany okolo miesiac, mam do niego pudelko i wszystko, co bylo w zestawie - nie mam do niego zadnej gwarancji. W ramach wymiany moge do routera dowalic calkiem sprawnego switcha 8, lub 16 portowego.

Coz, nie mam kasy - wiec nie kupie. Kryzys dotarl i do mnie :)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: router tplink/wlan

Jeśli to jest "DSL router", to powinien działać z Neo o ile jest z aneksem A. Co to za model?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: router tplink/wlan

wana ma na RJ45, więc pod neo tego tplinka nijak nie podłączysz.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: router tplink/wlan

Jak jesteś zainteresowany, mogę Ci po kosztach przesyłki odstąpić Asmax AR 801u. Kiedyś u mnie działał dobrze. Jednak z biegiem czasu zaczął wydawać z siebie dźwięki napalonego komara. Właśnie wyciągnąłem go z pudełka i działać działa. Brzęczy niby mniej ale to chyba dlatego, że przeleżał w szafie ponad rok.

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

5

Odp: router tplink/wlan

ale - czy dźwięk wynika z działalności zasilacza, czy może faktycznie wydobywa się z wnętrza routera?? - bo nie wiem, czy raid'a na owady w zestawie nie zakupić :)


.... a pytanie pomocnicze - czy jeśli bzyczenie traktować jako uszkodzenie, to czy chcesz go zamieniać za mój sprawny, czy może jest Ci na tyle zbędny, że chcesz go odstąpić za drobną odpłatnością?? - tak dla pewności pytam.

Ostatnio edytowany przez Pin (2008-12-19 16:18:23)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: router tplink/wlan

Dźwięk wydobywa się z wnętrza routera niestety. Kiedyś na jakimś forum czytałem, że te typy tak mają. Mnie on jest już niepotrzebny i szkoda żeby się marnował. Opłacisz sobie tylko przesyłkę (poczta mówi że paczka do 1kg to 8,50 zł) i jest cały Twój, a kiedyś,  na jakimś bliżej nieokreślonym zlocie postawisz mi piwo jak się okaże użyteczny. :) A może będziesz w najbliższym czasie w Katowicach, to go sam odbierzesz?

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

7

Odp: router tplink/wlan

Pin napisał/a:

wana ma na RJ45

Annex B? Załóż sobie ISDN w Netii. ;-)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

8

Odp: router tplink/wlan

ilr: Masz do wymiany elektrolity w przetwornicy wewnątrz urządzonka, albo też w zasilaczu. Dlatego toto piszczy.

Ostatnio edytowany przez jer (2008-12-20 14:21:25)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

9

Odp: router tplink/wlan

Lizard :) - co do netii, to niczego dobrego nie słyszałem. Na razie odpaliłem modem po posranym usb, oraz podłączyłem drugiego kompa po krosowanym kablu sieciowym. Taki, ot sobie półśrodek :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info