1

Temat: Koszulki /| ...w sklepie na runku w Krakowie!

... będąc wczoraj w centrum miasta z nienacka( 8O ) wyczaiłem fajne koszulki z logiem Atari ... po 30 zeta. Jeśli ktoś kce to proszę o kontakt pod numer:

693-808-170

Pinokio/Allegresse;-)
Odbiór możliwy w Ornecie, lub via polishpost - choć preferuje to pierwsze. Poczta i tak jest deficytową instytucją /...  :D

...acha - koszulki są baaardzo niebieskie, logo jest białe, materiał dość solidny...

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: Koszulki /| ...w sklepie na runku w Krakowie!

pin!   wrzooc jaka fote.   Mam chrapke na te koszulke.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

3

Odp: Koszulki /| ...w sklepie na runku w Krakowie!

właśnie Pinku fotki fotki! :twisted:

4

Odp: Koszulki /| ...w sklepie na runku w Krakowie!

Pin melduje,ze w koncu udalo mi sie wyslac Ci dyskietke...lepiej pozno niz wcale......w razie czego zastrzelic mozesz mnie na Quascie.....
co do koszulek.........CHCE MIEC TAKA! place na Ornecie...tylko duzo XXL...innej nie chce...poki co...hehehehe

gep/lamers^dial

5

Odp: Koszulki /| ...w sklepie na runku w Krakowie!

To oficjalne zamówienia + pieniążki (a licze po kosztach :D ) proszę przesłać na adr.:

Iwaszko Krystian; ul. Mała Góra 81, 30-864 Kraków

- rozdanie koszulek nastąpi na CHWAŚCIE; proszę o uprzednie powiadomienie mnie via SMS o fakcie wysłania kasy (693-808-170 - nick i date wysyłki $) . Sory, że w ten sposób, lecz mam odłożony budżet na party i nie jestem w stanie zainwestować (założyć) funduszu w koszulki - pomimo iż do przedmówców mam spore zaufanie  :D  :D . Na sms niestety nie odpisze, brak środków płatniczych na karcie. ..  8O  :D  :D

UWAGA!!! Na party wyjeżdżam wcześniej bo 28.VII - (do NTP, VSX), więc należy ówzględnić poślizg na poczcie.

Linki do zdjęć postaram się niebawem dodać; tym razem fotki już nie z tego feralnego Olympusa (nie ostrzył), tylko z Canona D30, więc z jakością fotek będzie nieco lepiej;

... hehe;- konkurencja dla dziadka Waska - teraz to już nie sprzeda ani jednej ... hehehehe;-


Motto dnia:
DZIAD SIĘ JARA!!!! 8O

A wiecie jak wygląda dziad? ............. TAK: :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Koszulki /| ...w sklepie na runku w Krakowie!

a ja dzisiaj w autobusie nr 28 widzialem gostka w takiej koszulce ...
Ale nie wygladal jak pasjonat atari a raczej nosil ten znak na piersi bez zaangazowania ideologicznego ... ot taki folklor, moda na starocie ... itp
Tzn tak mi sie wydaje .... jak czyta aarea to niech sie ujawni. ... Lublin w koncu duza wioska nie ... :-)

7

Odp: Koszulki /| ...w sklepie na runku w Krakowie!

JOł!
W zeszłe wakacje koleżka był w Londynie, po powrocie powiedział mi, że widział tam setki ludzi w koszulkach z logiem ATARI czy COMMODORE. To po prostu moda na oldschoola, tak jak np. bluzy z CCCP. Przyjdzie i do nas, [czyt. Polski] i pewnie równie szybko odejdzie, a każdy kto wyskoczy w takim T-shircie zostanie pewnie uznany za jakiegoś "spóźnialskiego"  ;) .

8

Odp: Koszulki /| ...w sklepie na runku w Krakowie!

... a i oto link do foty, na której to widać, jak koszulka prezentuje się na ścianie w sklepie....

http://republika.pl/hooy_prg/T_SH.JPG

Miłego dnia. :D


...acha - to dla modemowców - plik ma ok. 250kB.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Koszulki /| ...w sklepie na runku w Krakowie!

Hm, calkiem niezla. EXtra ma tez towarzystwo (Che Rula  :D )

Moglbys podac adres tego sklepu? Mam w Krakowoku paru ziomkow wiec moze sie przydac. Z gory dzienks.

10

Odp: Koszulki /| ...w sklepie na runku w Krakowie!

..... w pasażu koło księgarni Hetmańskiej przy ul. Grodzkiej zaraz koło Wierzynka - to powinno wystarczyć.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Koszulki /| ...w sklepie na runku w Krakowie!

Mysle, ze tak. Dzieki :D

12

Odp: Koszulki /| ...w sklepie na runku w Krakowie!

... hehehehehehehe;- i problem :: koszulki zostały kompletnie wykupione przez ... kó(!)rwa .. chyba Atari maniaków. Pytałem kobitki za ladą:

"za kilka dni powinny się pojawić"

więc dla zinteresowanych -> sprawę niestety jestem zmuszony załatwić po Ornecie, no chyba że koszulki pojawią się przed Libation Train - wówczas weźmie je thePink i podrzuci mi je na miejsce. To dla zainteresowanych, czyli jak do tej pory dla Geparda. 8O

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info