1

Temat: Ardeny - szukam

Posiadam orginalną wersje na dyskietce gry na atari pt. Ardeny.
Zajebista strategia turowa!!! Problem w tym, że chciał bym ją w img na emulator. Jeśli ktoś wie skąd ją ściągnąc to niech da znać!
(na drugiej stronie dyskietki jest fajne demko "out of time")
O ile się nie mylę, gra ukazała się kiedy nie było już na rynku żadnego pisma o atari, a gier już nigdzie nie było można kupić - ja ją kupiłem w serwisie komputerowym - mieli 4 szt. - możliwe że można było ją kupić
tylko w trójmieście, ale nie jestem pewien. Jak ktoś ma niech da znać.

2

Odp: Ardeny - szukam

hm... nie wiem, czy electron (notabene autor gry) nie jest zarejestrowany w AA ;) sprawdz, ew. uderz do niego.

3

Odp: Ardeny - szukam

ma w ATR-ze tylko wersje demo dla redakcji TopSecret, sprawdze dalej moze cos znajde

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: Ardeny - szukam

Podaj swój adres e-mail to Ci wyślę fajla z pełną wersją.

5

Odp: Ardeny - szukam

To i ja bym prosil o podeslanie.

Ostatnio edytowany przez mazi (2010-04-16 09:24:59)

6

Odp: Ardeny - szukam

Posiadam orginalną wersje na dyskietce gry na atari pt. Ardeny.

ehh ..ja też jeszcze ją mam ... z autografami wszystkich autorów :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

7

Odp: Ardeny - szukam

A wrzućta do może do bazy plików - nie łaska???

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Ardeny - szukam

dajta atra to wrzucima :))))

9

Odp: Ardeny - szukam

piraci :)

btw. byl jeszcze grunwald 1410 .. jaskiera ;)

10

Odp: Ardeny - szukam

... bardzo chętnie postawię autorowi 0.5L za pełną wersję file Arden, lub równowartość, no chyba że autor wyżej ceni swój produkt. .. poniekąd baardzo ładnie napisany. Niezależnie od tego również poprosze na priva jakiś pli_czek .. . hehehe;-

8O ...a tak na marginesie to ponoć oryginał był jakoś kosmicznie zabezpieczony; kto to złamał? Hę- tego moszna piratem nazwać.  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Ardeny - szukam

Orginał Arden (z 1995) miał rzeczywiście "lekkie" przegięcie z zabezpieczeniami. Jednak posiadam wersję Arden z 1996 lub 1997 nieco ulepszoną i typowo plikową. Jak znajdę to podrzucę, proszę o listy chętnych na adres: tpiorek@wp.pl :-)

pomidor

12

Odp: Ardeny - szukam

Podesłałem Dely'emu pełne wersje Arden i Grunwalda w fajlach, jak będzie miał czas ;) to pewnie je umieści w bazie plików.

13

Odp: Ardeny - szukam

Ciekawe ktoremu bo do mnie nic nie doszlo :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: Ardeny - szukam

8O ??? Poszło jeszcze raz.