1

Temat: Sztabik w Warszawie

W  sobotę 7.03.09(za tydzień) o godzinie 17:00 odbędzie się sztabik.

Na spotkanie  zapraszam do pubu CITY(ul. Polna 54) na wprost politechniki u zbiegu ulic Polnej i Nowowiejskiej obok sklepu Apple.

Jako że kilkukrotnie były problemy z miejscami w lokach tym razem zrobiłem rezerwację na pięterku na końcu sali na kanapach pod TV :), dodatkowo zostałem poinformowany że przy rezerwacji wszystko jest dodawane do jednego rachunku, więc po wejściu do lokalu zapraszam na górę i tam będziemy zamawiać kto na co ma ochotę :).


Zapraszam wszystkich chętnych.
Gzynio

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Sztabik w Warszawie

Ok, postaram się wpaść !

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

3

Odp: Sztabik w Warszawie

Coś nie ma chętnych - proponuję przesunąć na zatydzień by się nie okazało że tylko Gzynio przyjdzie ;)
Bo ja coś chyba nie będę mógł - sporo spotkań mam w najbliższych dniach.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

4

Odp: Sztabik w Warszawie

Jesteśmy we trzech, czy ktoś jeszcze dojdzie?

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

5

Odp: Sztabik w Warszawie

Kto nie był niech żałuje, bo dawno takiego sztaba nie było. Ja dopiero niedawno dotarłem do domu, taka była imprezka.

Jury, dzięki za nocleg i śniadanko.

Emilki do uczestników sztaba wyślę wieczorem jak się tylko zrelaksuję.

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2009-03-08 11:27:57)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

6

Odp: Sztabik w Warszawie

Ja chciałem wpaść, ale niestety moje umówione spotkanie skończyło się po 22:00...

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P