Temat: autko from Germany

Witam

moja zona chce zmiane auto wiec sponsor ma problem
szukam cos made in germany Golf V diesel cena max 10,000 eur
czy w landach mozna znalesc cos ciekawego ??? moze jakies namiary www ???

z gory dziekuje

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2009-03-16 20:49:22)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

2

Odp: autko from Germany

Na tej stronce masz duży wybór samochodów www.mobile.de

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2009-03-16 21:33:27)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

3

Odp: autko from Germany

bitman - sprobuj zainteresowac sie tez Nissanem Qashqai.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=sh … d=C8002282

Mamy jednego w firmie - praktycznie bezawaryjny, pali grosze, wyglad i wygoda jak na swoja cene chyba bez konkurencji. Mozna znalezc taniej oczywiscie, to przykladowy link.

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2009-03-17 18:06:21)

4

Odp: autko from Germany

solo/ng napisał/a:

bitman - sprobuj zainteresowac sie tez Nissanem Qashqai....praktycznie bezawaryjny...

Auto zadebiutowało na rynku w 2007 roku więc o jego bez/awaryjności to będzie mozna porozmawiać za jakieś 2 - 3 lata.
Nowe auta mają to do siebie, że zwykle się nie psują. A jeśli coś się psuje to od tego jest gwarancja, żeby się naprawiło.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

Odp: autko from Germany

dziekuje za adresy i rady , Qashqai chyba troche drogi ( przypominam samochod dla zony robi 5 km dziennie )
ewentualnie moze ktos zna jakas dobra firme Autohandel w Niemczech ???
( bez turoni i polskich mechanikow ) :)

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2009-03-17 21:17:23)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6

Odp: autko from Germany

[ot] xray jejku, przeciez to oczywiste.. oczywiscie, ze masz gwarancje - ale ile to jest NOWYCH wozow/serii, ktore nie maja miesiaca, aby nie wyladawaly w serwisie. o to mi chodzilo. [/ot]

7

Odp: autko from Germany

rozumiem że Golf nad Sekwaną inaczej jest postrzegany niz w .pl?  Looknij na Octavie w fajnym roczniku.
btw...strasznie Marsylia Was sprała w ostatniej kolejce i to przed własna publicznością...

gep/lamers^dial

Odp: autko from Germany

1. eee Skoda odpada , na gwarancji wszystko ok z czasem sie sypie
2. no Camara dojeb... z ta kartka czerwona a bylo 1:1   , dla przpomnienia na jesien dostali w dupala 4:1 przed wlasna poblicznoscia

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2009-03-19 14:55:48)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

Odp: autko from Germany

1. mam Skodę 7 Lat po gwarancji i się nie sypie

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

10

Odp: autko from Germany

Adam Klobukowski napisał/a:

1. mam Skodę 7 Lat po gwarancji i się nie sypie

a jaki przebieg rocznie ją robisz ?;p

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: autko from Germany

W sumie ma 140tys. przebiegu.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

Odp: autko from Germany

zony fabia ma 8 lat , nieszczelna , ogrzewanie tylniej szyby wywala korki , spryskiwacz tylniej szyby zapchany czy cos w tym stylu , niby drobiazgi
pewnie to co VW ( silnik , itd ... ) nie do zdarcia :) reszta made in Czech rep. to tandeta

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

13

Odp: autko from Germany

ja mogę polecić autko którym obecnie jeżdżę. czyli Mitsubishi Colt CZ (2004-2008) 1.5 DiD   .. bardzo fajny (mercedesowski) diesel  ma kopytko (poniżej 10s do 100km/h) i pali naprawdę mało (trasa minimalne spalanie  4.1, po mieście to różnie od 4.7 nawet do 7l) . Ma masę miejsca w środku , do tego możliwość przesuwania/składania (połowicznie bądź całkowicie) tylnych siedzeń. Warto się przyjrzeć.
Ja jestem w nim zakochany.
http://wawerfc.scene.pl/colt/chomik02.jpghttp://wawerfc.scene.pl/colt/chomik01.jpg

Ostatnio edytowany przez xray (2009-03-19 18:22:59)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

Odp: autko from Germany

no ciekawe autko , slyszalem ze w japonii silniki diesel slabo sie sprzedaja , wiec konstruktorzy japonscy zaopatruja sie w takie silniki w europie

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

15

Odp: autko from Germany

W tym przypadku cały model COLT CZ jest wynikiem współpracy Daimler Crysler i Mitsubishi. Bratem bliźniakiem tego modelu colta jest Smart Forfour - ta sama płyta podłogowa, te same silniki i masę innych wspólnych podzespołów.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

16

Odp: autko from Germany

Szkody nie są takie złe, wiadomo trochę inaczej wykonane od vw, ale coś za coś, przynajmniej tak ich nie kradną!!
-Osobiście polecam fabie II, mam ją od września 2008, właśnie dzisiaj odebrałem ją z pierwszego przeglądu ( po 15tyś )
Auto małe ale  do bagażnika wchodzi podwozie od wózka Emmaljunga Smart duo Combi, więc nie takie mały, dynamiczny ( mam silnik 1.4 16v) , wadą jest spalanie ( ale taki mam warszawski styl jazdy i chyba już mi tak zostanie ) a nie miałem jeszcze okazji pojeździć włączoną klimą, więc spalanko pewnie będzie większe...

Posumowują fajne auto za nieduże pieniążki!

Przez 9 lat jeździłem polo 6n i to był niezniszczalny samochodzik...
Lepiej wykonany od Fabii...

Zobaczymy jak szybko Fabia II zacznie się sypać :)
Jak na razie została dobrze dotarta!

Nigdy nie byłem za kupnem nowych aut i teraz dopiero po paru miesiącach jazdy nowym autem zrozumiałem że to był błąd...!

Ostatnio edytowany przez AS... (2009-03-20 15:34:31)

Odp: autko from Germany

Ok a co myslicie o Roomster ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

18

Odp: autko from Germany

Stylistycznie? Nie podoba mi się ;)

19

Odp: autko from Germany

bitman napisał/a:

Ok a co myslicie o Roomster ?

Mechanicznie tylko nie z 1.4 tdi 70 kuni, auto nie jedzie, jest głośne i pali sporo ( po mieście 7/100 )..A po odpaleniu tych 3cylindrów wrażenia są niesamowite szczegółnie zimą, silnik tak się trzęsie że ....

1.4 16v jeździ całkiem spoko, a najlepiej 1.9tdi tylko ten już trochę kosztuje....

20

Odp: autko from Germany

AS: sądzisz, że 1,9 TDI będzie mniej palić od 1,4 TDI ? :)

21

Odp: autko from Germany

tak sprawdziłem osobiście....

w mieście 1.4 tdi pali 6.9
natomiast 1.9 tdi pali 5.6

cóóóóóóóóóóóóóda na kiju, panie cóóóóóóóóóóóda na kiju............


najdziwniejsze to że octacia II 1.9 tdi pali 5.5 ...
to fizyce "wbrew".....

ta sama trasa miasto-odwodnic-a praca, i powrót...

Im większy silnik w miejszej budzie

TYM MNIEJ PALI....

dziwne wiem sam to stwierdziłem jeżdżąc rófffnież octawią II 1.9 tdi która paliła 5.5po mieście i przejechałem nią łącznie 5k km...
i nawet była ślubo wozem.....

Ostatnio edytowany przez AS... (2009-03-25 21:38:01)

22

Odp: autko from Germany

To wobec tego Audi A8 4.0 TDI będzie jarać 3,9 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

23

Odp: autko from Germany

też tam bym chciał...

a8 to ciężka krowa baaaardzo cięzka...

tam tylko s8

24

Odp: autko from Germany

No dobra... Audi A4 ma podobną masę do Octavii II - czyli A4 3.0 TDI powinno jarać 4.1 :D

25

Odp: autko from Germany

mac proszę przytocz masę okty II i a4 ( kwesia jeszcze o jakim a4 piszesz, jeśli agr bądź alh to może być i 500 kilo mniej od octy i tak to nie pomoszeeeee)...


a4 to super auto, ale tylko w wersji s4q...
tylko tam min 15 pb95 bo jeśli ktoś do takiego auta zamontuje gazzz ( nie piszę o rozweselającym to ) niech lepiej qpi golfa II 1.6td jeśli jeździ w gazie i go nie stać na pb .........

nie toleruję gazu w autach ( tylko i gaz rozweselający )... ale to nie to forum.....

**** a4 ma świetne wielogówniane zawieszenie febi21502 piszę z pamięci ( mac odpal góóógla i spawdź o czym piszę )....
jakie szczęscię że octa nie ma aż tylu "wąchaczy",,,,

i zrobił się ot

Ostatnio edytowany przez AS... (2009-03-25 22:10:26)