26

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

a co dziwne - mi FF nie zamula :). Może dlatego, że zawsze mam inaczej, niż reszta świata :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

Mi ostatnio FF przysypiał na dłuższy moment przy zamykaniu, ale po updejcie się naprawiło.

Btw. takie rzeczy to zazwyczaj wina dodatków. Sam FF nie ma takich problemów.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

28

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

IE7 otwierał mi dużą stronę przez minutę. Po wyłączeniu plugina Skype - ułamek sekundy.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

29

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

Ja tam jestem w sekcie użytkowników Opery, tyle że jakoś średnio ten tool nadaję się do obsługi bankowej etc., tu niestety ustępuje takiemu IE. Czy z innymi przeglądarami też macie podobne klimaty?

gep/lamers^dial

30

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

dely napisał/a:

Dosyć mocnego ;) Muli w porównaniu z Safari i Chrome czy nawet IE.

no to ja nie wiem. Mam A64 na 754 1GiB ram pod linuxem i śmiga. Mam też w pracy c2quad 2 GiB RAM pod vistą: również śmiga.
No chyba, że inaczej pojmujemy "mulenie"

31

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

Ja korzystam z Opery - nikt nie lubi / nikt nie używa?

32

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

gepard napisał/a:

Ja tam jestem w sekcie użytkowników Opery, tyle że jakoś średnio ten tool nadaję się do obsługi bankowej etc., tu niestety ustępuje takiemu IE. Czy z innymi przeglądarami też macie podobne klimaty?

Obsługi bankowej? WTF?
To co ma działać w Operze to działa bardzo dobrze. W zjebuntu tylko bywa trochę powolniacka (zwłaszcza powolniacki jest plugin do flasza, w końcu to plugin do ff :>).
Opery do poczty używam w pracy i też jest fajna.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

33

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

no problem mam taki, że Opera czasem robi mi problemy na hasłach i pinach w bankach (czasem działają a czasem ni cholery)

gep/lamers^dial

34

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

Dzięki za zamulenie mi umysłu ;) czy tam jak to się zwie to we łbie.

Wychodzi na to, że FireFox bez pluginów jest OK (lecz bez nich gorszy od IE).
No właśnie, jakie pluginy FF musi mieć by był strawny?

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

FF bez pluginów gorszy od IE? Ciekawe...

Strawny jest zawsze :) Co do pluginów, to przede wszystkim Adblock.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

36

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

I All-In-One Gestures (Z tego względu Chrome poległ u mnie w przedbiegach. Ja nawet do visuala napisałem sobie plugin do gestów ;p).

37

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

Gdyby do Chrome względnie Safari występowały w naturze dodatki w rodzaju Adblocka, Sage (czytnik RSS w bocznym panelu) oraz Gmail Manager to nikt by nawet nie tknął lisa pod postacią kobyły (tudzież kobyły pod postacią lisa).

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

38

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

dla mnie podstawa to adblock/firebug - reszte da sie osiagnac "na okolo"
epi: to opera ma jakies wlasne pluginy? :P

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

39

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

Właśnie bawię się z FF. Jak dodać Ulubione na stałe na ekran - bo ciągle klikanie na zakładkę i rozwijanie jest wkurzające :(

Update: Już mam.....


Czy mi się wydaję ale http://www.dereatari.republika.pl/ jest niewyświetlane całe.
Jest tylko lewa belka z rozstawionymi szerzej przyciskami....

Ostatnio edytowany przez pajero (2009-04-09 23:03:51)

40

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

MWK napisał/a:

Ja korzystam z Opery - nikt nie lubi / nikt nie używa?

Ja ostatnio sobie używam i całkiem fajnie działa (np. szybko), jednak mam też wspomniane problemy, z hasłami :( A o tym jak działa mi gmail to nawet nie będę wspominał... :(
Poza tym ok.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

41

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

A spotkaliście by pod FF na stronie pojawiał się komunikat typu: only for IE

Inne: jak w Thunderbirdzie założyć filtr by np.

  od adresata    dely@wies.eu    wrzuciło jego przychodzący email do folderu     Wieśmaki

;)

http://www.fothost.pl/upload/09/16/d60a5580.jpg


UPDATE:  Dely mnie zbanuje, bo jednak czyta wszystko....
               jakby co to od dzis:     pajero@wies.ban

Ostatnio edytowany przez pajero (2009-04-16 18:58:25)

42

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

Ja widzę pajero :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

pajero napisał/a:

Inne: jak w Thunderbirdzie założyć filtr by np.

  od adresata    dely@wies.eu    wrzuciło jego przychodzący email do folderu     Wieśmaki

Bezproblemowo się da, tylko zakładaj filtr nie na konkretnym koncie, a na Lokalne foldery.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

44

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

Chyba nie kapuje, wpisuje tak:

Pod Paju mieszczą się 3 różne skrzynki....
http://www.fothost.pl/upload/09/16/f8226e8d.jpg

a tak mam, np:
http://www.fothost.pl/upload/09/16/4d495bc7.jpg

ale dużo z tym roboty :(

Ostatnio edytowany przez pajero (2009-04-19 01:30:14)

Odp: Google Chrome i inne tunderbildy - co lepsze?

Pajero: zamiast konta paju, wybierz Lokalne foldery i tam dodawaj filtry,

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio