1

Temat: Sztab, a może mikro party :)

W dniu 1.05.09 na godzinę 18:00 zapraszam wszystkich na sztaba który odbędzie się u mnie w domu w Pruszkowie. Z mojej strony mogę zagwarantować grill, miejsce do schłodzenia napojów, miejsce do posiedzenia na świeżym powietrzu, całodobowe stanowisko do grania na "maluchu", gwarantuję również dla bardziej zmęczonych miejsce do spania, a dla nie zmęczonych imprezowanie również następnego dnia :).

Można więc tą imprezkę traktować jako trening przed prawdziwymi party które szykują się nam w tym roku :)


Chętne osoby proszę o kontakt mailowy w celu otrzymania namiarów imprezy i dogadania się co do menu(bo cuś trzeba jeść  i pić).


Zapraszam wszystkich chętnych.
Gzynio

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Sztab, a może mikro party :)

Miło.
Ja akurat wybieram sie na 4 dni gdzies w Polske, ale jesli by mi plany nie wypalily, to bardzo fajna alternatywa by byla.

3

Odp: Sztab, a może mikro party :)

A jednak wybrałeś długi weekend.
ja tez będę za Pruszkowem... ok.320km.
Mam nadzieję,że to nie ostatni sztabik u Ciebie.
Pozdrawiam

8 bit rulez!!!

4

Odp: Sztab, a może mikro party :)

Nosty
Nie chcę być złośliwy ale mam nadzieję że Ci nic wie wyjdzie z tego wyjazdu i pojawisz się u mnie.


Cobra
Niektórzy niestety ale nigdzie nie wyjeżdżają, a też mają ochotę na trochę rozrywki i to dlatego wybrałem ten termin. Ja też mam nadzieję że to nie będzie pierwszy i ostatni sztab, a nawet że będzie to impreza cykliczna w sezonie letnim a jak będą chętni to w pozostałych sezonach.
A przy okazji dzięki za dyskietki :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

5

Odp: Sztab, a może mikro party :)

Gzynio napisał/a:

Cobra
Niektórzy niestety ale nigdzie nie wyjeżdżają, a też mają ochotę na trochę rozrywki i to dlatego wybrałem ten termin. Ja też mam nadzieję że to nie będzie pierwszy i ostatni sztab, a nawet że będzie to impreza cykliczna w sezonie letnim a jak będą chętni to w pozostałych sezonach.
A przy okazji dzięki za dyskietki :)

Ja też mam nadzieję,że to nie będzie ostatni sztabik u Ciebie i będę miała okazję byc na nastepnym.
Pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia.

8 bit rulez!!!

6

Odp: Sztab, a może mikro party :)

Jeżeli ktoś jest jeszcze chętny na spotkanie poza osobami które już mi się zadeklarowały to proszę do mnie napisać, gdyż muszę ustalić listę zakupów żeby niczego nam nie zabrakło.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

7

Odp: Sztab, a może mikro party :)

Sztabowcy którzy planują do mnie przyjechać proszeni są o przywiezienie czegoś do picia i jedzenia na grilla lub nie, według własnego uznania dla urozmaicenia menu.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

8

Odp: Sztab, a może mikro party :)

Szeregowy Tdc melduje się !;)
szeregowy stawia się w szeregu na szeregowe (lub równoległe) manewry Pruszków 2k9 !

nosty: To nie wybieraj się "gdzies w Polske" tylko w konkretne miejsce: do nas ;):)

cobra.c64: na ilu imprezkach miałaś już być....

Ostatnio edytowany przez Tdc (2009-04-30 14:33:25)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P