Temat: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Dzieki Panowie za organizacje zlotu - bylo fantastycznie !  chyba kazdy byl zadowolony a cale party odbylo sie bez większych zgrzytów ( jak dywanik w lazience ?? ). PARTY PLACE OK, organizacja OK !! brak tylko prysznica..ale to szczegol.  Produkcje w szalonej liczbie 5 (?) w tym 4 konkursowe czyli nie bylo zle ...no i TDC w koncu cos napisal...i nawet WYGRAL !

pozdro dla wszystkich i do zobaczenia next time ;-)


ps. pierwszy raz cos w zyciu wygralem :-)

ps.2. TDC wybral 1mb do swojej 800Xl

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Wszystkim uczestnikom dziękuję za wspólną zabawę a Grzesiowi i Grzybsonowi za organizację.
Pozdrawiam i do miłego zobaczenia w Gł-zach.:)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

3

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Było super! :)

ślamk!

4

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Wielki megafrasun dla obu Grzybsonów - było świetnie, jak zwykle. :)

I jeszcze dzięx dla Lotharka za uzdatnienie mojej 130-stki. Wreszcie się kuna poznaliśmy na żywo, nie tylko jako "współposterzy" z tego samego foruma. ;)

A tak przy okazji: pytanie "A wiecie kto napisał MyIDE Demo I i II?" stało się równie retoryczne jak to "A wiecie kto zrobił grafę do dema Zelaxu?" :D

a w ogóle to... Bogurodzicaaaaaa czynna całą doooobęęę! itd. :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Byłem na zlocie jadłem kiełbe z grila...
ale miałem trzy i pół promila
oo! o! oo! o! ooo! o!

6

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Wielki frasun i w ogóle. Superbonus: http://atariarea.krap.pl/g2009/ Ci, którzy byli polecają w szczególności wyroby krajowe  http://atariarea.krap.pl/g2009/target68.html

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

heh ... ja tam mieszkam w tej okolicy, ale takich wyrobow krajowych, przyznam z reka na sercu, nigdy nie widzialem :D

anyway ... F16 power rula ! :)

8

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Ja co prawda byłem tylko chwilę, ale i tak było fajnie. Podzięxy dla PP. Grzybsonów!

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

9

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Przyłączam się do pozdrowień oraz przyłączam się do wszystkich postów dotyczących zlotu, Grzybson u mnie ta gra się nie kaszani właśnie sprawdziłem. Rysio daj znać na e-mail lub GG 9405374 .

Pozdrawiam wszystkich których miałem przyjemność poznać osobiście .

Lotharek kompik poprostu szaleje wielkie dzięki :)

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

10

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Ale ja sie ciesze, ze po tylu latach udalo sie zowu pojawic na zlocie!!! : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

11

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

O tak, mega frasun dla organizatorów i dla starych i nowych ziomali (żołądkowych?). ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

12

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Dołączam się do gratulacji i podziękowań! To moje pierwsze Atari party i mam nadzieję nie ostatnie. Było git. :)

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

13

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Przylaczam sie do podziekowan dla Organizatorow. To byl po prostu udany zlot!

14

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

To jeszcze raz ja pod tym linkiem fotki: http://img269.imageshack.us/gal.php?g=1002345.jpg

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

15

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

A ja krótko: Było doskonale. Oby kolejne Grzybsoniady były co najmniej równie udane! Dzięki!

16

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

właśnie wytrzeźwiałem. Podobno było nieźle :D:)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

17

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

dziękuję organizującym i współzlotowiczom! Byłem raptem z 10h, ale warto było!

18

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Dzięki wielkie wszystkim za obecność i dzięki wielkie Grzybsonom za party, za możliwość spotkania się z Wami :)
Strasznie fajnie się bawiłam, nawet udało mi się troszkę wypić (nawet aż za dużo w pewnym momencie, ale poziom czy raczej pion trzymałam ;D).

I pozdrowienia również dla użytkowników kibla męskiego <3.

Całuski i do zobaczenia u Rysia :)

PS. Kiero, zmień mi nicka :D

Ostatnio edytowany przez Meśka (2009-06-01 00:27:24)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

19

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

zmien na cycolinda ;)

uzytkownicy meskiego klopa dziekuja za wysprzatanie go, niejednokrotne ;)

generalnie impreza bardzo dobra, znajomi mowili ze sie dobrze bawilem :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

20

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Coś na oko:

http://dracon.internetdsl.pl/grzybsoniada/index.html

pozdro

ślamk!

21

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Jell faktycznie bawił się dobrze. Przyjechał, zakupił wino i całą resztę party przespał. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

22

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

ej. no zanim padlem pare godzin "funkcjonowalem".
jesli chodzi o sobote - wjechalem o 1.oo rano i jak bylem jednym z ostatnich sie kladacych (mimo ze po tygodniu pracy, kilku godzinach za kolem itd.).

btw. jak tam to vbxe? ruszylo w koncu? antika poprawionego widzialem...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

23

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Zabrakło węgla. ;|

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

24

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Własnie, czy fotki, które zdążyłam już przejrzeć będą na pigwie przypadkiem, coby było wygodniej zassać?

Odespałam właśnie party :)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

25

Odp: Grzybson i TATA Grzybsona -- MEGA FRASUN !

Widzę, że nawet ilość kobiet przekroczyła granicę błędu pomiarowego ;)