1

Temat: Quast Party 2004

Według najświeższych informacji prosto ze źródła możemy się wszyscy spotkać za rok, ale...

No właśnie, jest jedno "ale" (i nie chodzi tutaj o rodzaj pewnego dobrego piwa). Party się odbędzie pod warunkiem, że będzie co na nim oglądać.

Mówiąc w skrócie jeżeli będą co najmniej 3 porządne dema z prawdziwego zdarzenia jak za dawnych lat plus kilka porządnych interek to party mamy jak w banku.

Jedno demo niedługo zacznie powstawać.
A jak będzie z resztą?...

2

Odp: Quast Party 2004

( na melodie "No signal input")

Alex/BitBusters
Pisze nowe demo

Alex/BitBusters pisze nowe demo,
Dzieki jego wysilkom spotkamy sie znow w Ornecie,
Jeszcze tylko niech paru innym dobrym koderom,
Zechce się poklepać to wypijem w lecie :)

Alex/BitBusters
Pisze nowe demo

: 404. Stopka not found

3

Odp: Quast Party 2004

A Ty Eru nie napiszesz demka?...

4

Odp: Quast Party 2004

eru pisze demka jako stored procedures w psql :)

5

Odp: Quast Party 2004

Eru napisze psalmy do tego "no signal input". bo freestyler wychodzil mu przednio :p

6

Odp: Quast Party 2004

Coś się powaliło z ankietą... wstrzymajcie się z głosowaniem.

7

Odp: Quast Party 2004

juz dziala :) Mozna glosowac !

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Quast Party 2004

No dobra, a czemu nie było opcji: Jade i wyprodukuje pikczera??? Znaczy GFX V_V. Czuj się pominięta  *odbiega z płaczem*

There's special place for me in hell. It's called the throne.

9

Odp: Quast Party 2004

A Ty Eru nie napiszesz demka?...

Ej no Alex!  takie informacje to się trzyma w tajemnicy.  No ew. można poslac na prv do eijka ale publicznie sie przyznawac ??    feee...  co to za niespodziewanka pozniej ??   nie ma zaskoczenia itd..   jakby się cos działo to damy pewnikiem znac Eijkowi.  No ale kto wie.  nie bede sie opowiadal za Eru i Foxa - 2 motory napędowe tqa ale jak to u nas ... wszystko jest możliwe.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

10

Odp: Quast Party 2004

Tajemniczo można oddać głos w ankiecie :-)

Z tego co widzę bęzie już 5 produkcji (woow!)
W każdym razie ze względu na powagę sytuacji 3 demka musza być na bank, bo inaczej z Party nici... a tego byśmy nie chcieli, prawda? ;-)

Poza tym informacja, że ktoś coś pisze działa mobilizująco na resztę. Może wrócą te czasy, kiedy prześcigaliśmy się w minimalizacji czasu rastrowego efektów?... Ehhh... aż się łezka w oku kręci... ;-)

11

Odp: Quast Party 2004

ok ... ja chce jechac, ale dema pisac nie bede bo nie umiem. za to na 100% przywioze ze soba jakas produkcje muzyczna.

pytanie moje jest nastepujace: ktory checkbox mam zaznaczyc w ankiecie ?

12

Odp: Quast Party 2004

qwa.... tzn. oka.. :) tzn spok ... mamy renesans sceny A8, ja koderem nie jestem, ale moge zdyscyplinować ;)))))))))))))))))))))))
3 koderów :) sam także coś mazne w INP x 3.

Onizuka róla ! :)

13

Odp: Quast Party 2004

Ankietka miała ocenić szanse odbycia się Quast Party 2004, a warunkiem koniecznym jak wiadomo są produkcje. W to, że będą fajne kawałki do posłuchania i pooglądania nigdy nie wątpiłem :-) Ale jeśli głos ludu chce dodatkowych opcji to chętnie je dodam. Albo żeby nie komplikować sprawy lepiej dodam nowy wątek.

14

Odp: Quast Party 2004

alex i eru napisza po demie, NG wystawi swoje megapolgigamega-czekamy-juz-dwa-lata-demo i bedzie party. Spox - napijemy sie w 2004 znowu!!!

15

Odp: Quast Party 2004

Porzadne demo ? To takie, ktore tworzy klimat... scroll z tekstem: "Mahna Mahna" i jest klimat ;)
Porzadne demo ? To rowniez muzyka, ktora staje sie kultowa - czy znacie bardziej kultowy motyw niz muzyka z Self Testu ? ;)

Czy ktos ma cos jeszcze do dodania ? ;)

16

Odp: Quast Party 2004

ofcoz Grayscalowa mafia znowu stanie w szranki na music compo!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

17

Odp: Quast Party 2004

Jak na razie jakoś mało chętnych na party...

18

Odp: Quast Party 2004

Jak to mało? Zaczekaj, aż dojdą do siebie po egorocznej Ornecie ^_-.

No nie wiem, ale ja BĘDĘ :].

There's special place for me in hell. It's called the throne.

19

Odp: Quast Party 2004

Jak na razie jakoś mało chętnych na party...

Bo żeś takie głupie opcje pododawał.!   Dodaj jeszcze jedną   Przyjade i przywioze ze sobą Grafę lub muzę!!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

20

Odp: Quast Party 2004

Jak na razie jakoś mało chętnych na party...

Bo żeś takie głupie opcje pododawał.!   Dodaj jeszcze jedną   Przyjade i przywioze ze sobą Grafę lub muzę!!

... dokladnie !!!

21

Odp: Quast Party 2004

no i cisza... mało chętnych...

22

Odp: Quast Party 2004

spokojni, jeszcze kuuuuuuuuuuuuuuuuuupa czasa :]. ja przywioze grafike ^^

There's special place for me in hell. It's called the throne.

23

Odp: Quast Party 2004

Brakuje jeszcze jednej opcji: Nie obiecuje na 100%, ze przywioze, ale nie wykluczam, ze cos bedzie. ;)

24

Odp: Quast Party 2004

Własnie XD
Panie Draconie, czy moze pan cche ze mną popełnić jakiś pikczerek? ; )))))

There's special place for me in hell. It's called the throne.

25

Odp: Quast Party 2004

Dracon pamietaj ze ona nie ma jeszcze 18 lat :))

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.