Temat: Amigowcy na Lecie Ludzikow 2002?

Napisal do mnie dzis flapjack/madwizards i zapytal, czy moga w pare osob przyjechac na zlot, i puscic demka na Amige. Zgodzilem sie - co Wy na to? Obejrzec chyba mozna, co? :)

2

Odp: Amigowcy na Lecie Ludzikow 2002?

Byle bydla nie robili jak na QuaPC 98

3

Odp: Amigowcy na Lecie Ludzikow 2002?

No wlasnie... Dobrze, ze to wyszlo... Otoz mam zamiar na party przyjechac z  bylym amigowcem bo chlopach chcial zobaczyc co sie dzieje na scenie atari. Jak bede mial pewnosc, ze przyjedzie, to sie jeszcze odezwe.

Poki co tylko informuje, iz amigowcow moze byc wiecej :^)

Pozdrawiam,
Azbest (natenczas wojski)

4

Odp: Amigowcy na Lecie Ludzikow 2002?

jestem za, chociaz to żadne novum, kto bywał na party w Opalenicy wie, że co roku są jacyś inni ludzie niż atarowcy np. chłopaki z zx (pamietasz Wawrzona Vasco?:).

5

Odp: Amigowcy na Lecie Ludzikow 2002?

No dla mnie jest to novum jak by nie patrzec, tym bardziej, ze na zadnym party stricte atarowskim nie bylem. Generalnie, to od 1995 roku chyba nigdzie nie bylem. Znow oprocz smiesznego Quasta w Elblagu, gdzie bylem kilka(nascie) godzin.
BTW: Widzialem fotki z Atariady (dobrze pamietam?) z 1990 roku. Ale smiesznie to wygladalo :^)
Przy okazji -- moge znac wasz oficjalny stosunek do Van Eijka? Nie chcialbym sie juz na wstepie narazic :^)

Pozdrawiam,
Azbest (bart simpson)

Odp: Amigowcy na Lecie Ludzikow 2002?

mikey> Byle bydla nie robili jak na QuaPC 98

Wiem, to pierwsze co zastrzeglem! :)

mcmaster> pamietasz Wawrzona Vasco?

Staram sie nie, bo to imbecyl byl ciezki. Z tego co jednak wiem, co Yerzmiey juz go nie lubi i patrzec na niego nie moze, co, nie ukrywam, baaardzo mnie cieszy :)

7

Odp: Amigowcy na Lecie Ludzikow 2002?

Vasco jak czytam tą Twoją wypowiedź to aż oczy ze zdumienia przecieram - nie znałem Cię z tej strony ludzi od imbecyli wyzywać ehhhh
nie ładnie oj nie ładnie ;))

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: Amigowcy na Lecie Ludzikow 2002?

Znow oprocz smiesznego Quasta w Elblagu, gdzie bylem kilka(nascie) godzin.
Przy okazji -- moge znac wasz oficjalny stosunek do Van Eijka? Nie chcialbym sie juz na wstepie narazic :^)

Quast w EB to byla porazka na maxa, ale np. Quasty 95 i 96 to byly najwieksze party atarowe i trza miec to na wzgledzie przy bluzganiu Van Eijka.  :)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

9

Odp: Amigowcy na Lecie Ludzikow 2002?

ja tam nie byłem na tyh quastah więc moge go bluzgać do foli =;-P =;-D

10

Odp: Amigowcy na Lecie Ludzikow 2002?

.. nie pół wi$ni tylko NALEWKE GOLIAT CYTRYNOWY;
A co do Amigi; to stałem się rasowym amigantem; tzn. za 40 dyskietek do JIL mam 500/1MB + Lemingi/modulator/zasilator. (THX LOTHAREk;;). Amigi używam w charakterze podstawki pod monit. Dobrze się sprawuje; modyfikacji wymagały jedynie klawisze F1-F10 - ponieważ monitor nie stał w swej podstawie do$ć stabilnie (co$ jak winda .....) kombinerkami należało wyrwać niepotrzebne przyciski. Cóż, Lemingi działają i bez tego. hehehehe;-)

Pin/Allegresse

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Amigowcy na Lecie Ludzikow 2002?

.. nie pół wi$ni tylko NALEWKE GOLIAT CYTRYNOWY;
A co do Amigi; to stałem się rasowym amigantem; tzn. za 40 dyskietek do JIL mam 500/1MB + Lemingi/modulator/zasilator. (THX LOTHAREk;;). Amigi używam w charakterze podstawki pod monit. Dobrze się sprawuje; modyfikacji wymagały jedynie klawisze F1-F10 - ponieważ monitor nie stał w swej podstawie do$ć stabilnie (co$ jak winda .....) kombinerkami należało wyrwać niepotrzebne przyciski. Cóż, Lemingi działają i bez tego. hehehehe;-)

Pin/Allegresse

przeciez lemingi sa (chyba) na atari, wiec po co do tego amisia  :?:

ps.
wczoraj znajomy amigowiec pokazal mi pare demek na amige, w tym "f**k lame" cz. 1 i 2. polecam wszystkim te demka w celu dowiedzenia sie jak powstaja prace takich slaw jak fame czy visual ;)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

12

Odp: Amigowcy na Lecie Ludzikow 2002?

... Amisia po to, że z Atari nie zrobie podstawki pod monit, bo i szkoda.

.... Z Atari można zrobić podstawke pod Pivo w Opalenicy; chć WASKO coś tam mówił, że jakieś tekturki zmanufakturował ,.,,, kto to wie...

Na party i tak przyjade.

Pin/Allg..

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info