26

Odp: Logo Atari - sprawy prawne.

no przeciez to samo proponujesz, ale przy okazji musisz obsmarowac. ekh...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

27

Odp: Logo Atari - sprawy prawne.

Ale są szybcy z Infogames.

Już mam odpowiedź. Tak więc, na stronie MadTeamu pojawi się dziś plugin 1.87 z LOGO :)

28

Odp: Logo Atari - sprawy prawne.

WOW! A mozesz napisac blizej o co sie dokladnie zwrociles i jaką odpowiedz dostales???

PS. Infogrames n ie Infogames

Ostatnio edytowany przez nosty (2009-06-10 20:15:36)

29

Odp: Logo Atari - sprawy prawne.

A ja se wyciąłem z folii logo Atari i nakleiłem z tyłu samochodu co by wszystko było jasne. Jak mi, który z Infogrames podskoczy to go, po prostu, rozjadę!!! BTW Ciekawi mnie, czy którykolwiek z kolesi z wyżej wspomnianego Infogrames (niech będzie to nawet konserwator powierzchni płaskich) posiada choćby jeden oryginalny program lub namiastkę sprzętu sygnowaną logo ATARI).
A czy ktoś z Was wogóle wie co znaczy słowo ATARI?????? Proponuję szybki konkurs postowy. Do wygrania:  ilość postów w statystyce profilu podniesiona o 100 ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

30

Odp: Logo Atari - sprawy prawne.

Tak, hororus, wszyscy wiemy. Odpowiednik szachowego "MAT" w grze "GO", jeśli jeszcze nie Wiesz.

Sikor umarł...

31

Odp: Logo Atari - sprawy prawne.

Plugin do pobrania.

Licencje jaką dostałem na LOGO można zobaczyć tu: http://madteam.atari8.info/uzytki/atrwcx.7z

32

Odp: Logo Atari - sprawy prawne.

Sikor napisał/a:

Tak, hororus, wszyscy wiemy. Odpowiednik szachowego "MAT" w grze "GO", jeśli jeszcze nie Wiesz.

Aby nikt nie przyswoił sobie tych informacji, czuję się zobligowany do wyjaśnienia, że w GO nie ma pojęcia MATA. ATARI jest stanem zagrożenia przed wzięciem grupy do niewoli (gdy zostaje jej tylko jeden oddech). A dosłownie po japońsku "atari" to "otoczenie". Ale tu przecież dyskutujemy o logo, a nie o słowie.

33

Odp: Logo Atari - sprawy prawne.

pajero: skoro Infogrames zgadzają się na użycie logo, to może pozwolą oficjalnie dołączać ROMy do emulatorów?

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

34

Odp: Logo Atari - sprawy prawne.

Pajero nie żartuj bo Fox-a wprowadzisz w zakłopotanie :)

http://madteam.atari8.info/uzytki/atrwcx.png

Ostatnio edytowany przez tebe (2009-06-15 16:52:53)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

35

Odp: Logo Atari - sprawy prawne.

tebe napisał/a:

możesz wykorzystywać logo, jakby co to powiedz że Tebe pozwolił

O takiej licencji wspominałem :)

A do żabojadów nie pisałem, choćby dlatego, że korespondencje prowadzi się we frenczuskim.
Zresztą, na co mi taki kłopot.
Mało zmartwień mam.

36

Odp: Logo Atari - sprawy prawne.

Ale przecież oni używają zupełnie innego logo niż "nasze" Atari, więc o co się tu w ogóle rozchodzi?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

37

Odp: Logo Atari - sprawy prawne.

O czy piszesz?

O tym?
http://www.uk.atari.com/design/homepage/logo-atari.jpg


------------------------
" Wszystkie znaki towarowe są własnością firmy Atari i zostały użyte w tym poście tylko w celach informacyjnych"

To tak na wszelki wypadek :)



UPDATE do postu niżej:

Epi - środkowa krecha, czy to ważne? Mają (R) na różne odmiany, przypuszczam. I pewnie się nie mylę.

Ostatnio edytowany przez pajero (2009-06-16 12:18:33)

38

Odp: Logo Atari - sprawy prawne.

Ano. Zdaje się że używali jeszcze czegoś takiego jak ten znaczek w środku, tylko w kwadracie z zaokrąglonymi narożnikami.
Główna różnica to kształt środkowej krechy.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

39

Odp: Logo Atari - sprawy prawne.

To bez znaczenia. Logo sobie zmienili bo mieli taką fanatzje (oraz prewnie potrzebe marketingową). Ale nabywając prawa do nazwy Atari nabyli tez na 100% prawo do starego loga Atari.