Temat: Poszukuję Kobolda

Witam

Czy mógłby ktoś podać linka do programu Kobold w pełnej wersji (szukałem w googlu ale są tylko wersje shareware)? Jeżeli nie było by linka to czy miał by ktoś ten program do podesłania na e-maila :) ?

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

2

Odp: Poszukuję Kobolda

Jak sama nazwa wskazuje - jest shareware. Ściągasz (to jest pełna wersja), odpalasz, używasz - to płacisz za licencję (chyba nie są to jakieś krocie) - i masz oryginał.

Sikor umarł...

Odp: Poszukuję Kobolda

http://www.jaapan.de/en/uptodate.php?pr … ;typ=util;

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: Poszukuję Kobolda

Na tej stronie co podałeś jest tylko link do strony domowej na której już byłem. Niestety download mi nie działa :(

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

Odp: Poszukuję Kobolda

podaj adres poczty

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: Poszukuję Kobolda

marcintomiec@o2.pl

Z góry dzięki :)

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

Odp: Poszukuję Kobolda

Poszło!

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.