1

Temat: Jak nazywala sie gra?

Akcja dziala sie w kosmosie. Widok FPP ;) Gwiazdy, przeciwnicy a na srodku ekranu celownik. Troche podobne do The last star fighter w czasie kosmicznej bitwy jedak nie tak efekciarsko zrobione. Nie bylo zadnego hud, tylko celownik na srodku ekranu. Pamieta ktos?

2

Odp: Jak nazywala sie gra?

Starfire, Xtal, Space Beagle, Shootout at the OK Galaxy i jeszcze z parę innych (pamiętam że któraś miała w tytule space, cosmos/cosmic czy inny star ;)).

Star Raiders nawet nie podaję (bo to prawie to samo co Last Starfighter) ;)

Ostatnio edytowany przez Lt_Bri (2009-08-06 04:50:46)

wszystkie trzy strony świata

3

Odp: Jak nazywala sie gra?

Niestety to zadna z nich :/

4

Odp: Jak nazywala sie gra?

Podaj moze troche wiecej szczegolow. Czy tylko kosmos (np. Star Raiders 1 / Raid on Gravitron) czy jakas ziemie bylo widac (Fin Orbit / Dimension X) ?

Przejrzyj tez screenshoty z tej stronki:
http://gury.atari8.info/html_category/g … ther_t.htm

5

Odp: Jak nazywala sie gra?

Nie znalazlem jej na stronie Gurego. Co do samej gry to tak jak napisalem: kosmos, bez ziemi, bez hud tylko celownik. Tak to pamietam.
Przy okazji Waszych odpowiedzi poznalem sporo gier, fajnych gier, ktorych nie znalem wczesniej. Dzieki.

6

Odp: Jak nazywala sie gra?

Pamiętam jakąś gierkę (bardzo niska rozdziałka, chyba na dodatek czarnobiała) która jakby trochę przypomina tą o której piszesz, ale nie jestem w stanie sobie tytułu przypomnieć (a czasu na przeglądanie Fandala za bardzo nie mam... :()

wszystkie trzy strony świata

7

Odp: Jak nazywala sie gra?

Zeby to bylo takie proste... Przejrzalem dziesiatki tytulow i nie znalazlem, stad moj post. Juz mi sie koncza pomysly jakie skowo kluczowe wpisac w wyszukiwarke (np. u Fandala) zeby szukac. Przegladam teraz ekranownie, jak na razie z marnym skutkiem. Szkoda, ze ten projekt nie jest juz rozwijany bo by byl jeszcze wieksza kopalnia wiedzy.

Ostatnio edytowany przez mazi (2009-08-08 16:19:52)

8

Odp: Jak nazywala sie gra?

Destiny of Cruiser, Invasion (wersja Norman Lin, 1984 rok), może też być "Star Rider" (nie mylić z Star Riders!!!) <chyba jest najbliżej opisu>, może chodzi o "Star Wars". Na dziś dość poszukiwań, mam nadzieję, że któraś będzie tą właściwą...

Sikor umarł...

9

Odp: Jak nazywala sie gra?

Toz pisalem, ze bez hud...

10

Odp: Jak nazywala sie gra?

A może takie cuś: Down the Trench

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

11

Odp: Jak nazywala sie gra?

Zwyczajne "Star Wars"

Ostatnio edytowany przez jer (2009-08-22 19:29:32)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

12

Odp: Jak nazywala sie gra?

Niestety to takze zadna z tych.
Najblizej byl Lt_Bri. Szkoda tylko, ze tylko opisem, bez pamietania nazwy. Ten sam problem, ktory wystepuje u mnie.

13

Odp: Jak nazywala sie gra?

Żeby było śmieszniej - ja tą gierkę mam, tyle że musiałbym przeszukac pudło kaset do atarki (a gdzieś tak 3/4 kaset jest nieopisane, a biorąc pod uwagę że praktycznie na każdej jest po 30 programów...).

wszystkie trzy strony świata