Temat: 8-bit trip

http://www.youtube.com/watch?v=4qsWFFuYZYI
Wektory, tekstury, scrolle i co tam jeszcze. Produkcja bardziej związana z commodore.
Motyw w 2:09 mnie rozwalił.

2

Odp: 8-bit trip

ej no, wczoraj byl topik 'scena z lego' czy cos w podobie, ten sam filmik. Ponadto, byl tez w 2linerze. Ludzie, opamietajcie sie :)

3

Odp: 8-bit trip

tak reasumując to ta produkcja ma z commodore tyleż związku co nic. większość zaprezentowanych motywów skojarzyłbym raczej z NES-em niż z C64. Nawet sound track ma brzmienie typowo nes-owe ;)

4

Odp: 8-bit trip

seban: 0:34
tia, ten znaczek ma wiecej wspolnego z nes niz c64...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: 8-bit trip

no niech Ci będzie... ale to jeden z dwóch akcentów :P nawet tego wcześniej nie zarejestrowałem :P

6

Odp: 8-bit trip

bo wypowiadales sie o czyms co przewijales miast obejrzec calosc - o! ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: 8-bit trip

piszesz że nie obejrzałem, ale prawdą to nie jest. Obejrzałem od deski do deski i nadal oprócz tego znaczka C64 i ludzików z International karate uważam że to bardziej NES-owe klimaty ma. SID tak nie brzmi, tak brzmi NES. C64 nie ma tak szerokich ramek, to dwa. Klimaty z mario, pady od NES-a, sam nes w niskiej rozdzielczości itd... nawet napis NES się w trakcie przewija, dla mnie EOT :)

[trol mode ON]ale ponieważ musisz mieć swoje ostatnie zdanie to zapewne coś jeszcze dopiszesz do tego wątku :P[/trol mode OFF]


;)

Ostatnio edytowany przez seban (2009-08-25 09:16:22)

8

Odp: 8-bit trip

ej. ja sie tylko zbijalem ;-)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

9

Odp: 8-bit trip

no dobra... widzę tam jeszcze datasette od commodore ;P

10

Odp: 8-bit trip

i napis "press play on tape"

http://www.5oft.pl/

11

Odp: 8-bit trip

fakt ;) pogrążam się coraz bardziej :) zachciało mi się burzyć się o commodore to mam ;P

12

Odp: 8-bit trip

ale brzmi jak nes
kierownik do roboty, a nie jutuby ogladac

przechodze na tumiwisizm

13

Odp: 8-bit trip

jellonek napisał/a:

tia, ten znaczek ma wiecej wspolnego z nes niz c64...

tia, Stevie Wonder by to lepiej wytypował...;)  tyle tam motywów z NES-a co z c64.

gep/lamers^dial