Informacje ogólne

Party odbędzie się na terenie Zespołu Szkół w Głuchołazach przy ulicy Kolonia Kaszubska 2, sala gimnastyczna. Otwarcie 26 lipca 2013 r. od godz. 8.00 (jak będzie potrzeba to wcześniej). Sala wyposażona jest w stoły, krzesła i dostęp do energii elektrycznej. Ponadto do dyspozycji prawdopodobnie będziemy mieli dodatkową salę z materacami (4-5 szt), a także toalety i bieżącą wodę.

Wejściówka 40 zł od osoby, kobiety i dzieci wchodzą za darmo. Wyszukiwarka rozkładów jazdy autobusów jest tutaj warto zwrócić uwagę na linię Prudnik - Kołobrzeg ważne dla ludzi z Pomorza, Wielkopolski i Dolnego Śląska. Jak ktoś się pogubi lub będzie miał inne problemy z dotarciem proszę dzwonić 666 066 565, organizator z pewnością pomoże.

Dla bardziej zasobnych informacja o bazie noclegowej oraz atrakcjach turystycznych.

8-bit Compo

Wszystkie prace 8-bit będą uruchamiane na komputerze Atari XEGS z procesorem 65c816, 1 MB, stereo, Covox i ładowane z kontrolera IDE Plus/IDEa pod kontrolą systemu operacyjnego SpartaDOS X, lub spod inita SDLOAD bez DOS. Jeśli Twoje demo lub intro wymaga specjalnego rozszerzenia do działania (lub wykorzystuje niepublikowane rozkazy 6502C) - musisz dostarczyć odpowiedni sprzęt i go obsłużyć podczas compo (podłączyć, uruchomić, wgrać demo).

Graphics Compo:

Praca powinna wyświetlać się na standardowej konfiguracji Atari z 64 KB RAM w postaci samouruchamialnej lub musi być dostarczona przeglądarka, która wyświetli grafikę. Przerysowywanie cudzych prac (jak również wcześniej wystawianych, znalezionych w sieci, zeskanowanych itp.) jest ZABRONIONE. Jeśli grafika jest w postaci samouruchamialnej należy również dostarczyć źródło (np. plik g2f). Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem oraz pełny tytuł obrazka.

Music Compo:

Praca powinna odgrywać się na standardowej konfiguracji Atari z 64 KB RAM w postaci samouruchamialnej lub musi być dostarczony player, który odegra muzykę. Utwór może wykorzystywać drugiego POKEYa (stereo). Utwór powinien trwać krócej niż 4 minuty – dłuższe będą wyciszane. Covery utworów (wcześniej wystawianych, znalezionych w sieci itp.) są ZABRONIONE. Jeśli dostarczone zostaną więcej niż 2 covery zostanie zorganizowane dodatkowe Cover Compo. Jeśli muzyka jest w postaci samouruchamialnej należy również dostarczyć źródło (np. plik rmt). Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem oraz pełny tytuł utworu.

Intro Compo:

Plik musi mieć objętość mniejszą niż 16 KB. Maksymalny czas trwania – 5 minut. Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem oraz pełny tytuł intra.

Demo Compo:

Brak ograniczeń wielkości pliku lub plików. Maksymalny czas trwania – 10 minut. Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem, pełny tytuł dema oraz ewentualne wymagania.

16-bit Compo

Wszystkie prace 16-bit będą uruchamiane na komputerze Atari STE, 4 MB RAM. Jeśli Twoje demo lub intro wymaga specjalnego rozszerzenia do działania musisz dostarczyć odpowiedni sprzęt i go obsłużyć podczas compo (podłączyć, uruchomić, wgrać demo).

Graphics Compo:

Praca powinna wyświetlać się na Atari STE w postaci samouruchamialnej lub musi być dostarczona przeglądarka, która wyświetli grafikę. Format – dowolny. Przerysowywanie cudzych prac (wcześniej wystawianych, znalezionych w sieci, zeskanowanych itp.) jest ZABRONIONE. Jeśli grafika jest w postaci samouruchamialnej należy również dostarczyć źródło (np. plik z programu graficznego, na którym obrazek został wykonany). Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem oraz pełny tytuł obrazka.

Music Compo:

Praca powinna odgrywać się Atari STE w postaci samouruchamialnej lub musi być dostarczony player, który odegra muzykę. Utwór powinien trwać krócej niż 4 minuty – dłuższe będą wyciszane. Covery utworów (wcześniej wystawianych, znalezionych w sieci itp.) są ZABRONIONE. Jeśli dostarczone zostaną więcej niż 2 covery zostanie zorganizowane dodatkowe Cover Compo. Jeśli muzyka jest w postaci samouruchamialnej należy również dostarczyć źródło (np. plik trackera, w którym powstała muzyka). Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem oraz pełny tytuł utworu.

Intro Compo:

Plik powinien mieć objętość mniejszą niż 96 KB. Musi uruchamiać się na Atari STE. Maksymalny czas trwania – 5 minut. Intro powinno mieć możliwość powrotu do desktopu (np. przez naciśnięcie dowolnego klawisza lub po zakończeniu wracać samoistnie). Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem oraz pełny tytuł intra.

Demo Compo:

Demo musi uruchamiać się na Atari STE. Maksymalny czas trwania – 10 minut. Demo powinno mieć możliwość powrotu do desktopu (np. przez naciśnięcie dowolnego klawisza lub po zakończeniu wracać samoistnie). Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem oraz pełny tytuł dema.

Uwagi ogólne.

Prace dostarczamy na party najpóźniej w sobotę, do godz. 15:00. Jeśli ktoś nie może być na party, a chce wystawić pracę powinien ją przesłać e-mailem do czwartku 25.07 na adres daniel.kozminski@gmail.com i arychoz@interia.pl do godziny 15:00 – prace przesłane po tym terminie mogą zostać nie uwzględnione w Compo.

07 zgłoś się

Kto będzie?

loading...
ID Nick City % Note
 
1delyRadom99Będę acapulco!
2pinCrack-OFF65XE ;)
3mikeyLublin10Tym razem raczej nie przyjadę
4LotharekSiemce99mala czarna fun team
5arturkb Lodz75ØLØ
6grzybsoncz-wa99a jak!!!
7guSTawJanowice99jak nie jak tak :D
8VoyZawisz99No, ba! :)
9juryWarszawaCoBabcia w kapciach
10Dracon__Katowice49ziew
11SundayBytom99Muszę tam być!!:D
12Ulrich von ChainMyslovitz99Ja, gut, gut, szpricen, fantastiś.
13maziwarszawa60pierogi mus zjesc
14Liebling PejczSosnowitz99Only pain is real.
15DuddieW-wa90powinno sie udac :)
16YERZMYEY/H-PRGRubber City90Commodore 116 rulez forever!
17lewiSLondyn50jeszcze nic nie wiadomo
18thePinkKraków99z rodzinką :)
19krapnatolin99moze wreszcie
20drac030Warszawa90postaram się być
21Vasco/Tristessewieś80?
22epij?ffona miała 16 lat...
23AlexWarszawa16Jeśli będzie czym i za co ;-)
24willyKopenhaga90Whole 4bit family :)
25RockyPozna99 extrabody :)
26sOnarOl-shTyn99Jak i Grzybsony jadą to i ja :)
27uicr0beeZielona Góra99dopiero w sobotę w południe
28JacquesWrocław99nie da się nie przyjechać :-)
29marekpKatowice90Piwo
30monoreichshof-1...i pachniała saską kępą
31pasiuWrocław99powered by 65816
32koalakatowice90łazaaaaa
33XTD/Mystic^LamersRumia99party question
34nostyMiasto Łódź99 1 Jameson
35radiwar.saw66whoop whoop! Deafwalkers
36paskudkatowice99comeback
37GzynioPruszków99ATARI
38maestr0Detroit5może na kompoty uda się dotrzeć
39IronGóra Świętej Anny99Jak się uda to tylko piątek.
40ajcek3city99lamers lamers lamers
41GRuBshyJa tutejszy90Brat kazal...
42RAKSucha99W sobotę po południu jestem. :)
43nie wiemradomszczak20nie
44BohdanOlomouc98-
45PajeroSwarzędz99nie mówcie żonie
46TebePoznań99nie chcem ale muszem
47tdcWawaffza 4 h jadę!
48Pablo112Krak99pi
49pavrosWawa99ju huuu
50KrollKraków99Wyjazd przyklepany
51ZdenekProst99making preparation for journey now