Informacje ogólne

Party odbędzie się na terenie Zespołu Szkół w Głuchołazach przy ulicy Kolonia Kaszubska 2, sala gimnastyczna. Otwarcie 25 lipca 2014 r. od godz. 8.00 (jak będzie potrzeba to wcześniej). Sala wyposażona jest w stoły, krzesła i dostęp do energii elektrycznej. Ponadto do dyspozycji prawdopodobnie będziemy mieli dodatkową salę z materacami (4-5 szt), a także toalety i bieżącą wodę.

Wejściówka 40 zł od osoby, kobiety i dzieci wchodzą za darmo. Wyszukiwarka rozkładów jazdy autobusów jest tutaj warto zwrócić uwagę na linię Prudnik - Kołobrzeg ważne dla ludzi z Pomorza, Wielkopolski i Dolnego Śląska. Jak ktoś się pogubi lub będzie miał inne problemy z dotarciem proszę dzwonić 666 066 565, organizator z pewnością pomoże.

Dla bardziej zasobnych informacja o bazie noclegowej oraz atrakcjach turystycznych.

8-bit Compo

Wszystkie prace 8-bit będą uruchamiane na komputerze Atari XEGS z procesorem 65c816, 1 MB, stereo, Covox i ładowane z kontrolera IDE Plus/IDEa pod kontrolą systemu operacyjnego SpartaDOS X, lub spod inita SDLOAD bez DOS. Jeśli Twoje demo lub intro wymaga specjalnego rozszerzenia do działania (lub wykorzystuje niepublikowane rozkazy 6502C) - musisz dostarczyć odpowiedni sprzęt i go obsłużyć podczas compo (podłączyć, uruchomić, wgrać demo).

Graphics Compo:

Praca powinna wyświetlać się na standardowej konfiguracji Atari z 64 KB RAM w postaci samouruchamialnej lub musi być dostarczona przeglądarka, która wyświetli grafikę. Przerysowywanie cudzych prac (jak również wcześniej wystawianych, znalezionych w sieci, zeskanowanych itp.) jest ZABRONIONE. Jeśli grafika jest w postaci samouruchamialnej należy również dostarczyć źródło (np. plik g2f). Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem oraz pełny tytuł obrazka.

Music Compo:

Praca powinna odgrywać się na standardowej konfiguracji Atari z 64 KB RAM w postaci samouruchamialnej lub musi być dostarczony player, który odegra muzykę. Utwór może wykorzystywać drugiego POKEYa (stereo). Utwór powinien trwać krócej niż 4 minuty – dłuższe będą wyciszane. Covery utworów (wcześniej wystawianych, znalezionych w sieci itp.) są ZABRONIONE. Jeśli dostarczone zostaną więcej niż 2 covery zostanie zorganizowane dodatkowe Cover Compo. Jeśli muzyka jest w postaci samouruchamialnej należy również dostarczyć źródło (np. plik rmt). Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem oraz pełny tytuł utworu.

Intro Compo:

Plik musi mieć objętość mniejszą niż 16 KB. Maksymalny czas trwania – 5 minut. Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem oraz pełny tytuł intra.

Demo Compo:

Brak ograniczeń wielkości pliku lub plików. Maksymalny czas trwania – 10 minut. Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem, pełny tytuł dema oraz ewentualne wymagania.

16-bit Compo

Wszystkie prace 16-bit będą uruchamiane na komputerze Atari STE, 4 MB RAM. Jeśli Twoje demo lub intro wymaga specjalnego rozszerzenia do działania musisz dostarczyć odpowiedni sprzęt i go obsłużyć podczas compo (podłączyć, uruchomić, wgrać demo).

Graphics Compo:

Praca powinna wyświetlać się na Atari STE w postaci samouruchamialnej lub musi być dostarczona przeglądarka, która wyświetli grafikę. Format – dowolny. Przerysowywanie cudzych prac (wcześniej wystawianych, znalezionych w sieci, zeskanowanych itp.) jest ZABRONIONE. Jeśli grafika jest w postaci samouruchamialnej należy również dostarczyć źródło (np. plik z programu graficznego, na którym obrazek został wykonany). Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem oraz pełny tytuł obrazka.

Music Compo:

Praca powinna odgrywać się Atari STE w postaci samouruchamialnej lub musi być dostarczony player, który odegra muzykę. Utwór powinien trwać krócej niż 4 minuty – dłuższe będą wyciszane. Covery utworów (wcześniej wystawianych, znalezionych w sieci itp.) są ZABRONIONE. Jeśli dostarczone zostaną więcej niż 2 covery zostanie zorganizowane dodatkowe Cover Compo. Jeśli muzyka jest w postaci samouruchamialnej należy również dostarczyć źródło (np. plik trackera, w którym powstała muzyka). Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem oraz pełny tytuł utworu.

Intro Compo:

Plik powinien mieć objętość mniejszą niż 96 KB. Musi uruchamiać się na Atari STE. Maksymalny czas trwania – 5 minut. Intro powinno mieć możliwość powrotu do desktopu (np. przez naciśnięcie dowolnego klawisza lub po zakończeniu wracać samoistnie). Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem oraz pełny tytuł intra.

Demo Compo:

Demo musi uruchamiać się na Atari STE. Maksymalny czas trwania – 10 minut. Demo powinno mieć możliwość powrotu do desktopu (np. przez naciśnięcie dowolnego klawisza lub po zakończeniu wracać samoistnie). Do pracy powinien być dołączony plik tekstowy, w którym MUSI być napisane kto jest autorem oraz pełny tytuł dema.

Uwagi ogólne.

Prace dostarczamy na party najpóźniej w sobotę, do godz. 15:00. Jeśli ktoś nie może być na party, a chce wystawić pracę powinien ją przesłać e-mailem do czwartku 24.07 na adres daniel.kozminski@gmail.com i arychoz@interia.pl do godziny 15:00 – prace przesłane po tym terminie mogą zostać nie uwzględnione w Compo.

07 zgłoś się

Kto będzie?

loading...
ID Nick City % Note
 
1delyRandom99Kto nie jedzie z nami, jedzie przeciwko
2mikerWawa50się zobaczy...
3sylwiaWawa50się okaże...
4mikeylublin10nie chce mi sie z wami gadac :)
5sikorWarszawa2Chciałbym, ale kasy brak... Obaczy się..
6princeKonin City50jeszcze Tu nie byłem...
7lewiSLadek Zdroj10narazie marnie
8lothareksiemce66FKMC
9.mazzstoleczne50wez i nie pojedz, zycie zweryfikuje...
10wieczórDublin25Bo ja wiem? Nie wiem
11PablozpLublin10Jedzie ktoś z Lublina lub okolic ?
12monożeszuf1ech życie :/
13IronGóra Świetej Anny25Termin nie za bardz, sie zobaczy
14VascoTristesse80Loża nr 5
15mcmasterBiałytsok80ma być pusta?
16pasiuWrocław95zaklepany
17ciamciaWawa702/ 3 miejsca wolne w aucie z Warszawki
18HardwareDocHannover99ABBUC
19MontezumaHildesheim99ABBUC
20marekpKatowice90Zabiore MIST i grajka MIDI
21Mkboss1Kocerany99z Synem
22tauruschal.ppa.pl99w tranzycie do pragi
23WillyCPH99Tuborg
24drac030Nowe90W tym roku góry jakieś takie...
25epijwszawa,-powiedz, czy ty wiesz!
26pajeroswajowe_pyrki85.
27hrabia UlrichMyslovitz90kwatera zarezerwowana
28Alex_DWroc50Mam nadziej
29AlexWarszawa50O ile czas pozwoli i transport będzie...
30KrollKraków90Mam nadzieje ze sie uda
31Pablo112Kraków90w sobotę popołudniu
32JacquesWrocław99Partyyyyyyy!
33sOnarCzęstochowa99było ciężko ale... będę...
34VoyZawisz99byndem... :)
35RockyPozna99b
36LIebling PejczSosnowitz64Ich komme...
37koval_sPraszka50Jak będę to z Alex_D
38GzynioPruszków99Zaczynamy w czwartek :-)
39MysiekKraków99będę od piątku
40koalakatowice95atari rlz!!!
41nostyMiasto Łódź99marakuja...
42JanuszPolska1Po ile to i dlaczego tak drogo
43rm10xxx
44099671996729939967