Pliki

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 

 • I.Q. Master
  Ciekawa odmiana tetrisa baj Carampuc. Wybieramy tryb giercowania: TRENING(polecany) lub TURNIEJ. Podczas treningu mamy ułożyć ze spadających klocków z literkami jedno ze słów znajdujących się w prawym dolnym okienku. Każdy ciąg klocków zawierający ułożone już słowo znika a komputer podaje nam jego definicję (czasami!). Pojawia się natomiast inne słowko itd.< ...
 • Imagine
  Imagine to gra przygodowo-zręcznościowa. Napisana przez Raster Software a wydana przez K-Soft w 1992 roku. Mimo ładnej oprawy graficznej gra mnie osobiście nie zaciekawiła. Kolejny mag, i kolejne zamczysko proponuję przekonać się samemu.
 • Incydent
  Incydent to gra przygodowo-logiczna. Zadaniem gracza jest unieczynnienie reaktora atomowego znajdującego się na zatopionej łodzi podwodnej. Mapa okrętu składa się z 36 lokacji. Warstwa fabularna nie jest szeroko rozbudowana, co sprawia, że zabawa kończy się zbyt szybko. Przedmioty można łatwo znaleźć i bezpośrednio wykorzystać w określony sposób. Dużym pluse ...
 • Infiltrator
  Nigdy nawet nie zdazylem zaczac tej gry, bo nie mialem opisu. Walala sie u piratow, tylko nie znam nikogo ktoby ja skonczyl czy chocby gral. A wydaje sie cool, pomysl dotarcia helikopterem do bazy i wyniesienie z niej zdjec dokumentow itp Objetosc programu tez napawa optymizmem, moze ktos poda linka do opisu tej gry ?
 • Inside
  Wow, jedna z moich ulubionych gier. Coś dla elektroników - maniaków. Podróż po wnętrzu naszego ulubionego komputerka, w celu naprawiania kolejnych jego usterek. Uszkodzenia poszczególnych układów są odczuwalne! Uszkodzony Antic - zrywa wyświetlanie, uszkodzony Pokey - dźwięk i obsługę joy'a, CPU - totalna klapa :) Jak ktoś nie grał, niech żałuje.
 • pliki >> scena / emulacja / uzytki / gry / wyszukiwarka plików