Czyzby to renesans Atari ? Najpierw na party 60 osob, pozniej sie okazuje ze ktos chce gry robic, a na koniec ujawnia sie Konop :)
Ciekawe czy na nastepne party przyjedzie Liebich i Husak, a demo wystawi Pelc :)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Atari Action! Compiler od Kuby Husaka Nowe narzędzie umożliwiające kompilację kodu Action! bezpośrednio na współczesnych komputerach PC.
Altirra 4.50 test 11 Avery Lee udostępnił nową wersję testową emulatora Altirra z nowym, eksperymentalnym paskiem zadań.
C.E.T.A.S. - nowy projekt na Atari 8bit Rafał Dudek i Vladimir Janković pracują nad unikalną strzelaniną z alternatywną historią w tle.
Postępy nad konwersją Golden Axe Zobacz najnowsze zmiany w nadchodzącym hicie na 8-bitowe Atari, nad którym pracuje znana ekipa.
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.
atari.area forum » Posty przez dely
Czyzby to renesans Atari ? Najpierw na party 60 osob, pozniej sie okazuje ze ktos chce gry robic, a na koniec ujawnia sie Konop :)
Ciekawe czy na nastepne party przyjedzie Liebich i Husak, a demo wystawi Pelc :)
Marek K. = Konop ?
No to kol. Pinokio musi mi podeslac :) Bo do tej pory tego nie zrobil
8O 8O 8O Jubileuszowy drugi post Sote :lol: :lol: :lol:
Greg juz zrobil kurs TMC tylko gdzies mi go wywialo z dysku ! Dzis poszukam i wrzuce ! A Greguś swoja droga moglby go tez poszukac na hdd bo nie wiem czy znajde :)
O kurka to i ja biore getry + trampki treningowe + koszulke treningowa (koszulka mojej druzyny sie porwala) i pogramy ! Ja gralem na prawy wahadle (pewnie x bedzie wiedzial o co chodzi) Piast Piastow r0x0r2 !
Czyli jeszcze ktos wierzy w Atari i nas - ludzi ! Ehh tylko uronic lezke :cry:
Ta i w bonus round strzelasz z plastikowego pistolecika do Vaska :lol: :lol: :lol:
Ja powiem tylko tyle, przez tydzien robilismy remont mojej chaty z chlopakami - srednio dziennie otwierane bylo ok. 10 browarow przez 7 dni (oraz dodatkowo z 5 sztuk Karmi dla mojej malzonki). Otwieracz zyje i nie zanosi sie zeby padl.
Panowie - spojrzcie na topic i przeczytajcie o czym powinna byc dyskusja, jeszcze jeden glupi post i bede kasowal wszystkie glupie komentarze :evil: :evil: :evil:
Co do robienia - to ze wzgledow czasowych i niecheci do grzebania w elektornice, zrobie tylko te, ktore dostalem i nic wiecej.
Uffff dobrze ze sie wyrobilem :)
Od wczoraj na grupie dyskusyjnej pcsa toczy sie dyskusja nad tym czego nalezy oczekiwac od kolejnej wersji SIO2IDE pozwolilem sobie zapodac tutaj odpowiedni watek.
Mysle ze wybierzemy jedyna sluszna droge rozwoju tego interfejsu ... i namowimy Marka aby postepowal zgodnie z wola milionow uzytkownikow :lol: :lol: :lol:
Tak wiec - czego oczekujecie :?:
po to jest taka Atari "Arena"! gdzie sie zgadamy my ! przyszli partzanci i zadecydujemy wszyscy chórem gdzie jedziemy.
Czyzby kol. X-Ray proponowal jakas zmiane nazwy dla uwielbionej przez miliony uzytkownikow :lol: :lol: :lol: strony o Atari :?:
A czy ktos zna wyniki MOD compo ? :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja tylko dodam, ze ARAnyM nigdy nie mial byc emulatorem, a tym bardziej srodowiskiem do odpalania dem :) Mimo to udalo mi sie odpalic na nim (na oryginalnym TOS`ie a nie EmuTos`ie) kilka prostych interek.
Otwieracz jest de best i kosztuje jedyne 6 PLN. Poza tym odkrylem niepublikowana funkcje podkladki na piwo :
Uwaga - da sie na nia postawic kubek z kawa !
Postaram sie cos zalatwic, dam ci znac w ciagu kilku dni.
Pigula, plis, nie zaczynaj :lol: :lol: :lol:
... i zeby dzialal pod ikspe bo Sap`em All nie chce skubane :/
Moze chetny bedzie kol. Fox "napisz se" / Taquart ? :lol: :lol:
Działajet tylko trzeba wybrac rozszerzenie Rambo :lol: albo ustawic banki dobrze :twisted:
Nie wiem czym to jest spowodowane, ale utwor epiego pod sap playerem gra strasznie chu**wo ! Czyzby SAP mial problemy z TMC 2xVBL ? Czy ktos rowniez ma takie odczucie ? Jesli tak to trzeba napisac do SoTe.
juz momencik :)
Hmm a moze znajdzie sie u kogos dodatkowy kabel SIO - SIO poniewaz moj wyparowal podczas pakowania sie - tzn. mozliwe, ze dalem go Pecusiowi razem ze stacja (Pecus sprawdz).
Szczesliwy znalazca proszony jest o kontakt :twisted:
Ja proponuje jeszcze "Bus Compo" czyli:
- montujemy autobus z mownicy i wozka (jak na ostatnim LL)
- jako naped posluzy Casper / Pentagram
- wygrywa ten ktory bedzie mial najmniej obrazen po zetknieciu sie ze sciana
Jako nagrode proponuje darmowa wizyte w gabinecie chirurgicznym.
atari.area forum » Posty przez dely
Wygenerowano w 0.229 sekund, wykonano 14 zapytań