Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Altirra 4.50 test 2 Avery Lee udostępnił nową wersję testową emulatora Altirra, wprowadzając liczne poprawki i nowości.
HDDRIVER 12.77 Nowa wersja sterownika HDDRIVER naprawia błąd w narzędziu HDDRUTIL
Cannon Fodder STE Krzysztof Jarzyna zapowiada wersję Cannon Fodder na Atari STE z wykorzystaniem blittera.
RespeQt 5.4.1 Nowa wersja darmowego emulatora urządzeń SIO z poprawkami błędów.
Edytor MCM od TeBe/Madteam TeBe/Madteam prezentuje pierwszą wersję edytora map w trybie Multi Color Map na Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 2 z 2)
@KrISS wysłałem wiadomość na PW
@ucr0Bee tak dostałem, nawet 2 razy :) i odpisałem do Ciebie i Lopeza że wyślę w poniedziałek bo wersja ST jeszcze będzie przez weekend testowana.
Sprawdźcie też proszę jakie macie ułożenie romów na płytach ST bo było ich wiele i nie wiem którą wersję TOSTera wysłać. Najlepiej zdjęcie mi wyślijcie emailem
Wersja STe oraz ST gotowa. Wersja ST była testowana z płytą z układem 6 kości w jednym rzędzie i obłożeniem 2 kostkami.
Testowanie pozostałych wersji płyt ST oraz Mega ST/STe mam zaplanowane na weekend, korzystając z zasobów sprzętowych Krolla :)
Osoby które chciały tylko wersję STe lub STe i ST z układem kości jw. proszę podesłanie na PW naklejki do paczkomatu lub danych do wysyłki.
Cena dla osób które zgłosiły się wcześniej pozostaje 160zł, dla kolejnych 190zł gdyż poprzednią cenę szacowałem a po dokładnych wyliczeniach wyszło troszkę drożej
będę ze sprzętem od piątku - proszę o rezerwację koło PIN'a i Pancia :)
@hsimpson, tak widziałem.
Wpisujcie się tutaj lub na AOL, jak zmontuję pierwszą partię do STe to dam znać na forach i będę się kontaktował w sprawie wysyłki.
Wersja do ST z 6 scalaków w jednym rzędzie (też ta z obsadzonymi 2 a pozostałe puste) jest na etapie prototypu, czekam na PCB.
Projektuję właśnie płytkę do wersji w 2 rzędach po 3 kości, były takie w ST i Mega
Myślę że do 2 tygodni będzie pierwsza wysyłka, cenę przymierzyłem na 160 zł + wysyłka
Tak, zamówiłem większą partię części, jak braknie to zamówię kolejną :)
@dely no powiem Ci że po grecku wszystko odkrywasz na nowo :)
Części i płytki zamówione, do 2 tygodni powinny przyjść, odezwę się wtedy do wszystkich z pytaniem o dane do wysyłki, ewentualnie mogę zabrać na LostParty jak ktoś będzie.
Pracuję nad wersją przełącznika do ST, MegaST i MegaSTe, te wersje będą dostępne w czerwcu, też dam znać.
Znalezione posty [ 26 do 33 z 33 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.008 sekund, wykonano 72 zapytań