Sprzedam:
- PAK
- FRAK
- PUPLA
- procek 030
- pamięci
produkcja artik-wroc
sprzedaje całość. cena 950 zł - to są koszty jakie ja poniosłem
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Atari Floppy Image Toolkit Potężne narzędzie w stylu GEM do obsługi dyskietek Atari ST w przeglądarce internetowej.
Delete Me Hard Nowa, rozbudowana strzelanka arcade dla komputerów Atari XL/XE, NES oraz C64.
HDDRIVER 13.00 Nowa wersja sterownika przynosi olbrzymie zmiany, w tym ramdysk nowej generacji i inne optymalizacje.
Altirra 4.50 test 12 Nowa wersja testowa emulatora Altirra przynosi poprawki błędów oraz wierniejszą emulację plotera Atari 1020.
atari.area forum » Posty przez pablozp
Sprzedam:
- PAK
- FRAK
- PUPLA
- procek 030
- pamięci
produkcja artik-wroc
sprzedaje całość. cena 950 zł - to są koszty jakie ja poniosłem
Cos słaba frekwencja
Będę na SV . napisz jakie numery masz.
Jestem zainteresowany: Bajtek, Moje Atari, Tajemnice. Nie mam pojecia ile to moze byc warte.
drac030 dzięki !!! sprawdze dzisiaj/jutro
miałem rezygnować. ale jednak nie :)
Jestem zainteresowany jednym kompletnym adapterem NOVA VME do MSTE
z galem do ET4000AX
Pinek , dyskietki z CA / LDW są w różnej gęstości , są to jakieś zestawy gotowce które chodzą pod LDW oraz CA.
Sparta w wersji 4.48 . skew ustawiam na high, normal ..wypróbowałem różne opcje
jak mogę i pod jakim najlepiej dosem przetestować tą stacje . cokolwiek odczytać zapisać.
jakby perinoid sie rozmyśłił to ja wezme
Mam taki problem.
formatuje dyskietke pod spartą ( single dest ). Formatowanie dochodzi do końca i sparta próbuje zapisać init na dyskietce jednak wywala błąd. Stacja także nie chce odczytywac żadnej dyskietki już sformatowanej np pod CA 2001. Mam nikłe doświadczenie z 1050. o co chodzi ?
wyłączyłem lewy kanał, podkręciłem sygnał tak że w magnecie pokazuje dwa pola na czerwonym i jest OK
dzięki x_angel
Pin ma racje. Takze jak jest wolna karta SD w US to niektore demka wybrzydzają
Windows 10 dopiero montuje wszystkie partycje. Wczesniejsze wersje tylko pierwsza
nagrałem CSAVE i wczytałem CLOAD. idealnie działa
jak będę w domu to sprawdzę z nagraniem audio
Odkurzam wątek.
Nagrywam kasete na decku. Dzwięk przy nagrywaniu z wav jest ok. Jednak gdy wczytuje gre z magnetu na atari dzwięk nadal jest taki przytłumiony jak jest zawsze przy nagrywaniu. Powinien być taki metaliczny "bez filtrow". Coś możecie doradzić ??
aaaaaleee pole do popisu !!!:)))
Dzięki Bluki za wyjaśnienie
to jak to jest z 800XL. każde na svideo ma B&W ????
Ja nie jeździłem polonezem ale moge sobie wyobrazić bo każdy jest taki sam. Ale za to ty nie jeździleś modelem mercedesa o którym ja myśle
P.s. ty masz problem z innym modelem mercedesa do ktorego polonezowi daleeeeeeekoooo :)
.
Temat podbijam.
Za darmo. Tylko podaj mi na priv adres
O, to super :) Jeżeli byś nie miał 5 i caps to innymi do tych switchy też nie pogardzę.
yerz masz problemy emocjonalne ? Tu jest forum . Żartujemy sobie. Wyluzuj..
p.s. polecam dokształcić sie z zoologii
atari.area forum » Posty przez pablozp
Wygenerowano w 0.046 sekund, wykonano 21 zapytań