1

(93 odpowiedzi, napisanych Zloty)

koala napisał/a:

Mi się bardzo nie podobało (sądząc po reakcji sąsiadów nie tylko mi) Wild Compo, a właściwie co z niego zostało zrobione… IMO dużo pracy w wild powinno się znaleźć w tym drugim compo – Crazy (demo?!) compo.

Podziału Crazy / Wild nie ruszałem. Cytując z zasad compotów:

"Crazy demo jest kategorią osobną. Autorzy decydują, czy ich produkcja jest poważna, czy nie."

Zostawiłem po prostu tak, jak dostarczyli mi autorzy.

Reszta typu tych dziwnych filmików czy prac jak to związane z forum ppa -> do crazy i po kompotach. Tak daje wam to do przemyślenia...

Demo Radiatora było w Crazy ;P

XTD napisał/a:

Z drugiej - zachęcać młodych, owszem, trzeba. Ale nie można tego robić "ukrywając" przed nimi tę część sceny, która nie jest perfekcyjna. Niech na scenie pojawią się ludzie, którzy akceptują ją w takiej postaci, w jakiej ona jest. I ewentualnie niech potem ci ludzie, już jako aktywni memberzy, reformują ją od środka.

Bardzo dobrze napisane!

2

(93 odpowiedzi, napisanych Zloty)

XTD napisał/a:

Ogólnie atmosfera była fajna ale wiele rzeczy możnaby poprawić. Rozmawiałem nawet z AceManem o tej sytuacji, w której jeden z muzyków zapomniał wstawić komendy tempa/speedu i utwór poleciał źle. Oczywiście - wina autora ale przecież nie jest to wielkie poświęcenie pozwolić autorowi zaprezentować utwór muzyczny poprawnie, puścić go raz jeszcze z prawidłowym tempem i przymknąć oko na ten jeden błąd. Nie chodziło przecież o przerabianie modułu tylko o wstawienie jednej komendy.

Hej wszystkim, w sprawie Micha czuję się odpowiedzialny i powinienem zabrać głos :)

Prawda, Michu zaraz po rozpoczęciu prezentacji jego XMa dał znać, że coś jest nie tak.  Moja reakcja była taka a nie inna (trudno, zjebałeś) za co przepraszam. Po przemyśleniu wszystkiego biję się w piersi - faktycznie było c*** z mojej strony nie pozwolenie na poprawę. Tymbardziej, że a) SuperNoise przygotował poprawioną wersję na sam koniec kompotów b) w archiwum zip dostarczonym przez Micha jest render mp3, z którym mogłem porównać. Micha przepraszałem potem wielokrotnie.

Dlaczego tak się stało?
1. Utwór Micha spowolniony ok. 2 razy brzmiał... równie dobrze :P Słuchając go z Fasttrackera 2 nie odniosłem w ogóle wrażenia, że coś jest nie tak. Co więcej ludzie również odnieśli podobne wrażenie. Wiem po rozmowach oraz votkach.
2. Stres, natłok pracy, zbliżające się kolejne kompoty na które trzeba szybko zrobić jeszcze milion rzeczy... może słaba wymówka, ale kto był orgiem ten mam nadzieję zrozumie

Co zrobię żeby to się nie powtórzyło?
1. Na następnym RW mam zamiar (w miarę czasowych możliwości) zapraszać autorów prac do compo roomu i prosić o akceptację wersji, która zostanie zaprezentowana na bigscreenie
2. Być może znajdę osobę, która raz na jakiś czas zrobi szybki sprawdzian, czy czegoś nie zjebałem
3. Przyłożę się bardziej

Howgh!

3

(21 odpowiedzi, napisanych Zloty)

I ja! I ja! :)

4

(452 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Hej Grey! Smutno się zrobiło po tym komunikacie :( Cieszyłem się na myśl o SV w lipcu, jako że nie mogłem koniec końców uczestniczyć w SV2k14.

Rozumiem Twoją postawę i decyzję, z tego co słyszałem temat jest ciężki.

Mam wobec tego sugestię - zrób nowe party, pod inną nazwą :) Może ogólne 8-bitowe? Sporo ludzi i tak przyjedzie, z platform wszelakich. A może połączyć siły z ekipą RetroKompa i zrobić wielkie Load Error 2k15?

5

(226 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Już miałem kupować ACA 620 a tu taki news :)
Powiem tak - jeżeli cena nie będzie z kosmosu (jak obecnie ACA 630) to coś czuję, że Furia mnie dopadnie ;)

6

(561 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Oczywiście jak zawsze muszę się spóźniać na takie akcje, a szukałem takich pokryw swego czasu wszędzie bez rezultatu :(

Gdyby jeszcze była szansa, to bym prosił:
1 x A1200
1 x A600
1 x C64C (kanciasty)

7

(14 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

Siema siema :) Pytanko mam - compo przewidziane jest na który dzień? Piątek tylko mi pasuje, a chętnie bym wpadł poskakać do modów ;)