1

(120 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Też się ustawię w kolejce wink

1) Lopez
2) perinoid
3) pancio.net x2
4) Alex_D x1
5) takron27 (x1)
6) arctus x1

2

(364 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Cześć,

poproszę o 2 płytki, kolor nijaki wink

Vidol napisał/a:

Lista styczniowa (otwarta):
1. Kroll 1szt.
2. yamahalodz 1szt.
3. Vidol 1szt.

4. arctus 2szt.

3

(296 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

To ja z chęcią zostanę pierwszym rezerwowym gdyby była opcja poszerzenia listy... albo coś.

4

(8 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię)

W ubiegłym roku wylicytowałem zestaw z monitorem mono i dystkietkami za około 440zł.

5

(35 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Mq poprosił mnie o podzielenie się wrażeniami z użytkowania pada.

Zacznę od wykonania.
Płytka pomiędzy gniazdem a wtykiem jest zabezpieczona elastycznym tworzywem, co zapewne chroni przed wilgocią. Z braku obudowy cały układ sprawia jednak wrażenie delikatnego, miałbym inne odczucia gdyby płytka znajdowała się w obudowie. Gniazda i wtyki są dobrze spasowane. Nie trzeba używać nadmiernej siły by odłączyć układ od komputera bądź pad od układu. Luty są bardzo porządne - o ile mogę ocenić je z punktu widzenia człowieka kompletnie się na tym nieznającego. Nie wiem czy Mq ma takie umiejętności, czy tak zeszło z "taśmy produkcyjnej" - niemniej jednak jest to naprawdę solidnie wykonane.

Użycie. No cóż, to już będzie bardziej subiektywnie. Nie jestem typem gracza, więc grami pobawiłem się chwilkę, na tyle jednak długo by móc wyciągnąć wnioski. Muszę nadmienić, iż przedkładam joysticki nad pady.
Do "testów" wybrałem bardziej lub mniej świadomie takie gry:

* International Karate
* Decathlon
* Defender
* Galaxian
* Speed rally
* Pole position
* Misja
* Fred
* Kult
* Zybex

Ogólnie mam pozytywne odczucia. We wszystkich grach* miałem takie same (czyli kiepskie) osiągnięcia jak przy zabawie z joystickiem. Podczas rozgrywki, niezależnie od typu "końcówki" popełniałem błędy w tych samych miejscach. Nie zauważyłem by pad szczególnie wpływał na jakość zabawy, czy przeszkadzał w osiągach. Jeżeli już, to ja w tym układzie jestem najbardziej oporną materią wink

*] Wszystkie gry poza Decathlonem. Do tej gry - pad w moim odczuciu się nie nadaje. Jedną ręką trudno nadać "szybkość", dwoma już łatwiej - ale brakuje trzeciej by wyzwolić rzut, skok, czy inną specyficzną dla dyscypliny akcję.

W tym właśnie miejscu przydają się dodatkowe tryby pracy kontrolera. Sprawdziłem 2 z 4. Jako pierwszy - tryb "sportowy" dla Decathlon. Dla mnie bomba smile Po raz pierwszy udało mi się tę grę skończyć. Interface "sam za mnie macha joystickiem" a ja ograniczam się do wciśnięcia fire w odpowiednim momencie. Faktem jest, że granie w taki sposób, to pewnego rodzaju nadużycie. Podczas zabawy nie poległ jednak żaden joystick, jak również nie poleciały żadne cierpkie słowa w bliżej nie określonym kierunku wink Kolejny z testowanych trybów to tryb "platformówek". W moim odczuciu zdecydowanie ułatwia to rozgrywkę. Skok (joystick wychylony w górę) jest przypisany przyciskowi na padzie. Co ważne, testowane tryby w żaden sposób nie ograniczały czy też nie blokowały podstawych funkcji pada. Samo wybranie odpowiedniego trybu "dopalającego" pad jest dosyć łatwe, można to zrobić podczas rozgrywki. Przypadkowo odkryłem też, że przyciski L/R pada są zmapowane na wychylenia joystika odpowiednio w lewo i prawo, co okazuje się być całkiem przydatne przy "ścigałkach", a przy Speed rally nawet bardzo intuicyjne.

Podsumowując. Pieniądze wydane dobrze. Pad w tandemie z tym magicznym interfejsem sprawuje się zdecydowanie lepiej niż zdezolowane joysticki kupione na znanym portalu aukcyjnym, bądź nowe produkowane przez firmę M*.

perinoid napisał/a:

Mam właśnie tego RockPowera z powyższego linku. I (chyba) mam przez niego kłopoty. Ma 2.1A, czyli daje ~19VA. I chyba nie do końca daje radę. Albo mi się właśnie skaszanił. Szukam czegoś mocniejszego, bardziej zbliżonego mocą do natywnego zasilacza.

W moim przypadku ten zasilacz działa doskonale z 1050 i XF551. Wcześniej próbowałem (to chyba najlepsze określenie) zasilacza od Ninitendo. Efekt był taki, że prawie każda operacja kończyła się błędem 138.

Zapraszam do siebie, gdybyś jednak chciał wypróbować zasilacz przed kupnem kolejnego.

lub

https://guitarproject.pl/p/770/8529/zas … fekty.html

8

(20 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię)

Gdyby jeszcze coś zostało to też wziąłbym jeden.

Gratuluję smile

200 pln

150 pln

12

(411 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Duddie napisał/a:

Wiesz, daleko. Ale 17 egzemplarzy muszę wysłać jako obowiązkowe do bibliotek, jeden dla mnie, jeden dla autora (ew. więcej jak będą dodatki) i szybko się uzbiera 50. Oczywiście 50 to liczba pozwalająca wyjść na tzw. zero. Żeby akcja miała sens, fajnie jeśli sprzeda się więcej.

Dopisz mnie do listy smile

13

(13 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię)

Yaspr napisał/a:

Nie Audi tylko Atari smile
do 600 ojro. Pm.

Tutaj sprzedają. Nie wiem tylko czy mieści się to w Twoim budżecie.

http://www.amibay.com/showthread.php?85 … oard-mouse