@ostatni post erOS'a: Ale to jest temat o Atari ST, a nie o spamowaniu o jakichś magnetofonach i innych rzeczy, których nie chcę.

jaaaaa piernicze... ile się w tym temacie porobiło... Nawet w nocy =)

Zauważyłem, że serwer Atari.org.pl czasu nie cofnął :) Ok, spróbuję.

A co z tym internetem? Zadałem pytanie, a Wy nadal o tych gotekach.

Ale ma być bez Amigi, ja nie będę kupował Amigi tylko dlatego że tak można. O a jeszcze pytanko: jak dostanę ten komputer z win xp, to będę mógł zgrać na dyskietki (bo on ma stację :cool:) jakiś program do internetu i potem kablem COM podłączyć z Atarakiem i mieć tam neta? Prędkość NIE WAŻ NA. I jaki kabel, jaki soft do tego by poszło?

Na tym komputerze będzie Windows XP.
A mam tą dyskietke sfomatować jako single czy double sided?

Ok. Za 2 miesiace dostane od kolezanki komputer ze stacja dyskietek 1,44 MB. Moze byc?

Ok. Za 2 miesiace dostane od kolezanki komputer ze stacja dyskietek 1,44 MB. Moze byc?

Nie no! Mi chodzi o to, żeby włożyć dyskietkę do Atari ST i gry/programy z PC, bez stacji dyskietek w PC przenieść na Atari żeby zapisało na dyskietce.

Nie. Nie będę zawracał sobie głowy FDD w PC, nie takie było moje pytanie. Mój PC ma sprawny port COM DB-9: podłączałem modem 56k i działał. Jaki jest potrzebny kabel? I czy jakieś programy? Na PC jest Windows 7 64-bit :cool:

Witam. Nie posiadam żadnych dyskietek z programami, jedynie jedną z Pro Tracker'em i jedną z jakąś muzyką. Chciałbym zgrać je na Atari 1040ST. Czy da się podłączyć Atari 1040ST do komputera PC tak, by można było zgrywać pliki z komputera PC na dyskietkę włożoną do stacji w Atari?