Jednak, prosta sprawa, a mnie przerosła. Chciałem by ta gra się szybciej ładowała, więc mając magnetofon z opcją turbo, wydawało mi się, że załaduje grę z cas -> do programu kopiującego, a następnie -> D:NAZWA i po chwili mam kopię w turbo. Jedynie, co mi się udało zrobić to kopię z cas na normal, jednak nie potrafię uzyskać kopii w turbo. Testowałem wiele programów kopiujących, zawsze mi wyskakują jakieś błędy ... proszę o pomoc, bo zaraz mnie .... trafi :)

ps. na cartigu mam TBULDOŻERCOPY.

Bardzo dziękuje za pomoc.

Hejka,

Powróciłem do małego Atari po blisko 30 latach :) zabawę rozpoczynam po swoich ulubionych grach ... i zawiesiłem się na uruchomieniu gry Football Manager (1985)(Addictive Games)(GB)[a][BASIC] ( są dwie wersje atr oraz cas ) za pomocą przejściówki - adaptera kaseta -> laptop. Chciałem ją uruchomić za pomocą Turgen system, jednak nie potrafię. Inne gry np. zorro.xex odpaliłem. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje za jakieś wskazówki.

Pozdrawiam

4

(13 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Dziękuje za te wszystkie cenne informacje.

5

(13 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

UPS! Nie mam ani jednego ani drugiego. Jest na to jakieś rozwiązanie?

6

(13 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Jeszcze raz dziękuje. Na pewno się jakieś pytania urodzą.

Już mam pierwsze :) na przejściówkę muszę poczekać kilka dni, jednak chciałbym się spytać, za pomocą jakiego programu kopiującego mogę nagrać gry np. z atr czy xex na turbo ?

7

(13 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Dziękuje. Niby stare Atari, jednak trzeba się uczyć na nowo :)

8

(13 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Turgen System - tego mi trzeba było. Dzięki.

Mam jeszcze pytanie dodatkowe, czy do komunikacji między lapciem, a moim komputerkiem, mogę wykorzystać Sio2PC - USB?

9

(13 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Witam Wszystkich

Postanowiłem wrócić do dzieciństwa i kupiłem sobie zestaw atari 65 + magnetofon + kilka gier. Jak to w życiu bywa, w zestawie znajdują się gry, które mnie nie interesują :D hehe, ... i teraz zaczyna się kluczowe pytanie, gdzie można nabyć gry do niego ponieważ na portalach aukcyjnych jest straszna bida ... do c64 sprzedają całe zestawy po 10 kaset ...

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Przy okazji, jako nowy forumowicz, Pozdrawiam Wszystkich gorąco :)