26

Odp: Falcony do sprzedania

wieczor napisał/a:

@AS: ufunduj jako nagrodę na SV ;) Taki bądź! :D


Taki jest i był plan :)
Aby na sv2k13 ufundować falcona na falcon demo compo !

27

Odp: Falcony do sprzedania

stryker napisał/a:

eee zapisalem sie jako 6-7 ? wyslalem meila i brak odpowiedzi :)

Z tego co mi napisal to kto pierwszy wyslal e-mail do niego ten lepszy, rezerwacja na stronie dhs jako np 6-7 post nie byla ostateczna

Napisz do niego co i jak, sam juz nie wiem ile jest oficjalnie zarezerwowanych do Polski (ja wiem tylko o 3)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

28

Odp: Falcony do sprzedania

Mail z godziny 12:20 - zarezerwowane 3szt do pl as, kroll, bartek030
reszta zarezerwowane mailowo i już brak podobno
szkoda ze od razu nie było jasnej informacji żeby pisać na maila a nie odpowiadać
na dhs-ie
zawsze jest jeszcze szansa ze ktoś zrezygnuje - rodolpho wie ze do pl chcieliśmy łącznie 6 szt.

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

29

Odp: Falcony do sprzedania

bartek030 napisał/a:

rodolpho wie ze do pl chcieliśmy łącznie 6 szt.

Co oznacza ten wpis: http://dhs.nu/bbs-ct60/index.php?request=13151  ???

"wszystko się kiedyś kończy......."

30

Odp: Falcony do sprzedania

potwierdza 5szt do Polski  i wymienia osoby :)
ale to pisał bartek a nie rodolphe ?!

Ostatnio edytowany przez AS... (2012-11-24 16:03:43)

31

Odp: Falcony do sprzedania

Dokładnie to ze próbowałem zarezerwować kolejne, niestety odesłał odpowiedz tylko pierwsze 3 szt dla kolejnych osób już brak

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

32

Odp: Falcony do sprzedania

Confrmed 5 falcons to Poland via mail to Rodolphe for lotharek, AS, stryker, Kroll, Bartek


w moim mniemaniu potwierdza 5 falconów dla Polski: vs mail, Lotharek, AS, Stryker, Kroll, Bartek..

WIem że nie znam angielskiego :)

33

Odp: Falcony do sprzedania

tez mi sie tak wydaje.... no nic śmierdzi mi tu jakimś przekrętem :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

34

Odp: Falcony do sprzedania

:) TO pewnie Kroll kupił wszystkie Falcony i teraz je będzie sprzedawał na allegro :P

35

Odp: Falcony do sprzedania

Kroll oddawaj :p

"wszystko się kiedyś kończy......."

36

Odp: Falcony do sprzedania

stryker napisał/a:

Kroll oddawaj :p

NO oczywiscie :) jeden falcon full wypas to za malo dla mnie :D

Zaraz bede wystawial na allegro i ebayu chociaz jeszcze ich nie mam

w koncu mam konszchty z Rodolphem :)

Ostatnio edytowany przez Kroll (2012-11-24 16:23:41)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

37

Odp: Falcony do sprzedania

No i sie wydało :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

38

Odp: Falcony do sprzedania

@wieczor: Spoko - niech doliczają marże - jak będzie nówka bez przeróbek to od razu stoje w kolejce. Niemniej jednak na razie to brzmi dość nieprawdopodbnie, że tyle NOWYCH falconów trafi właśnie do Polski.
Oby... OBY!

/l\tari

39

Odp: Falcony do sprzedania

Panowie,

falconow okazało sie ze jest tylko 8

zarezerwowane zostały 3 szt, rezerwacja mailowa, z DHS wogole nie uznawane byly

Nie wiem kto chce tym handlowac ale raczej nikt z zamawiajacych, dla mnie kupno wszystkich 8-szt to nie byłby problem ale po co

Jesli chodzi o mnie to mam inne zródło dochodów - nie potrzebuje zarabiac na sprzecie Atari i na osobach zwiazanych z Atari

Tyle kwestii wyjaśnienia



P.s. AS odezwij sie bo robie przelew jutro

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

40

Odp: Falcony do sprzedania

bartek030,
dobra inwestycja nie jest zła :)
AmberGold blednie przy inwestycji w Falcona. 100% zysku w ciągu miesiąca lub dwóch

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2012-11-24 23:48:29)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

41

Odp: Falcony do sprzedania

Myśle, że powinna powstać komisja śledcza na ten temat.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

42

Odp: Falcony do sprzedania

Ja się niestety nie załapałem a miałbym w końcu Falcona. Poczekam na kolejne ciekawe oferty.

43

Odp: Falcony do sprzedania

Olewka :)
Przeczytajcie pierwszy wpis na tym bbsie Czuby :) nic tam nie pisze ze jakies potwierdzenia trzeba meilem wysylac:) na dodatek go nie podał :) po czym po 12 .... stwierdza ze trzeba :) chory umysłowo typ :) dobrze ze go na SV nie bedzie :)

ps. wysłałem do niego 4 maile i zaden nie doszedł :)
Dostałem takie oto odpowiedzi z serwera....
"<rodolphe.czuba@free.fr>: delivery temporarily suspended: host
    mx2.free.fr[212.27.42.58] refused to talk to me: 421 Too many spams
    from
    your IP (xxxxxxxxxx), please visit http://postmaster.free.fr/

Ostatnio edytowany przez stryker (2012-11-25 01:06:50)

"wszystko się kiedyś kończy......."

44

Odp: Falcony do sprzedania

hahaha, rzucili się i dla wszystkich nie starczyło, teraz będą pamiętać jak Smoleńsk :D a miało być tak pięknie...

gep/lamers^dial

45

Odp: Falcony do sprzedania

To prawie jak ta akcja z nowymi Amiga 1200 MAGIC :D

2xAtari Jaguar + 1xJaguar CD + BJL, SkunkBoard rev.3, SkunkBoard SillyVenture Edition. , 16CD + 22cart
Atari Falcon 030/14MB + CT63/256MB + SuperVidel + SVEthLANa + CF16GB + DVD HP SCSI

46

Odp: Falcony do sprzedania

prawie jest tu kluczowym słowem hehe, trzy nowe Falkony w PL, osiem kopii nowych gier w Polandzie, o kurde ruszyło się ;)

gep/lamers^dial