51

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

a czy jest gdzies do sciagniecia prezentowany na zlocie filmik z Pinem i nietypowym kontrolerem? ;)

52

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

oraz Azbestem...

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Moje zdjęcia robione Smieną ;) z lampą błyskową podłączaną do kontaktu (z oczywistego powodu nie ma zdjęć z "zaciemnienia" ;) ) -
http://yerzmyey.i-demo.pl/yerz_smiena_sv2012.zip

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

54

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

@Grey, @Nosty. Proszę nie rozpowszechniać tej produkcji ze względu na nieletnich, nad którymi czynię opiekę a które to mają dostęp do sieci ;)- ok?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

55

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

@Pin: a na AOLu bywają?

@Yerzmey: przepiękne zdjęcia - takiego klimatu żadna cyfra nie zrobi. Poczułem się jak w starych, dobrych czasach.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

56

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

wieczor napisał/a:

@Pin: a na AOLu bywają?

Od teraz już tak, hehe.

57

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Wow, smiena daje radę :) Ale kurcze, szkoda, że nie zwróciłem uwagi, że ją masz, głosów się zachciało liczyć :)
No i gapa zapomniałem, bo na SV miałem wziąć pokazać swoje foty z Głuchołaz i Wap-niaka Zenitem robione...

grzybson/SSG^NG

58

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

... tylko fotograf lichy, z Lichenia chyba ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

59

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Moje zdjęcia są już u Azbesta

Pozdrowienia.

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

60

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

thePink napisał/a:

Moje zdjęcia są już u Azbesta

Szlak, dotarłem do zdjęcia nr 17 i dalej ni chu, chu. Nie wiem czy to coś u mnie, na Pigwie czy ki diableł :/

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Pigwa nie żyje.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

62

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Aaa, to pewnie padła razem z Azbestem http://desmond.imageshack.us/Himg35/scaled.php?server=35&filename=22736696.gif&res=landing

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0TunCwvd3dw

63

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

wieczor napisał/a:

@Pin: a na AOLu bywają?

tak :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

64

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

moje fotki w zipie:

http://speedy.sh/wyzbf/Photos.zip

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

65

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Bardzo Wam dziękuję za uczestnictwo w ostatniej edycji Silly Venture 2k12! Oficjalnie pojawiło się Was ok 140 osób, przez party przewinęło się natomiast 150. Prac konkursowych było prawie 80 - dokładnie 77, dwie prace zostały przesłane grubo po deadlinie - drugi kawałek do MSX Compo autorstwa Nativ'a (Anglia) oraz praca na Atari ST od Cyg'a/BlaBla (Francja) - łącznie dałoby to 79.

Szczerze mówiąc nadal trudno jest mi pozbierać myśli po imprezie, zaczynam "dochodzić do siebie" i wkrótce ruszam z wysyłką nagród drogą pocztową. Osoby które wygrały członkostwo w klubie ABBUC proszone są o podesłanie swoich danych wg instrukcji na karcie członkowskiej.

Co będzie dalej? Nie wiem. Nie podjąłem jeszcze decyzji co do przyszłości eventu. Trudno byłoby mi przebić tegoroczną edycję, być może czas na małą przerwę? :) Jedno wiem na pewno - party-place jest dobrą miejscówką, i nie zmieniłbym jej na żadną inną. Sala jest w stanie pomieścić te 150 osób, dlatego charakter imprezy "invite-only" na pewno nie ulegnie zmianie - gdyby wszystkie osoby będące na liście pojawiły się to mielibyśmy ok 200 osób :) Teraz widać jak bardzo ważne jest, aby taka lista w miarę możliwości odzwierciedlała stan faktyczny.

Na SV2k12 ponownie zmuszony byłem zrezygnować z kilku punktów programu - scenariusz pisało życie. Awaria dystrybutora piwa, awaria prądu na ponad 3 godziny rozwaliła wszystko - nierealne okazało się rozwieszanie jakichkolwiek komunikatów o planowanych w danym momencie atrakcjach. Dziękuję za Waszą wyrozumiałość - ktoś, kto był i widział to wszystko na pewno zdaje sobie sprawę, że więcej po prostu nie można było zrobić. Przynajmniej ja ze swojej strony już nie byłem w stanie. Jedyne co mnie smuci to pojedyncze głosy osób, które nie będąc nawet na evencie ochoczo włączają się w dyskusję aby mi dopier*.* Zawiść ludzka nie zna granic, także i w naszym środowisku.

Przepraszam wszystkich maruderów, że event się udał :) Cholernie mi przykro, że musicie teraz przeglądać cały ten stuff z party :) 

Kolejne podsumowanie już wkrótce ! (Niespodzianka)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

66

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

grey zlot na ktorym jest 140 osob 80 prac to jak w czasach polowy lat 90 tych ubieglego wieku..w czasach swietnosci atari! Od razu zapisuj mnie na 2013 rok¥ dziekuję raz jeszcze za mega impreze¥

67

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Grey, jesteś mistrzem, naprawdę! A ci co narzekają, to po prostu z zazdrości - tylko i wyłącznie! Wszyscy czekamy na SV2k13, prawda chłopaki i dziewczyny? :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

68

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

True :-)

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

69

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

grey/msb napisał/a:

A...awaria prądu na ponad 3 godziny rozwaliła wszystko - nierealne okazało się rozwieszanie jakichkolwiek komunikatów o planowanych w danym momencie atrakcjach. Dziękuję za Waszą wyrozumiałość - ktoś, kto był i widział to wszystko na pewno zdaje sobie sprawę, że więcej po prostu nie można było zrobić. Przynajmniej ja ze swojej strony już nie byłem w stanie.

Przestań w końcu do cholery jasnej tłumaczyć się z tej awarii prądu! :P :P :P
Przecież to są czynniki losowe, których NIKT nie jest w stanie kontrolować ani przewidzieć. NIC SIĘ przez tą awarię nie stało, ofiar przecież chyba nie było ;)
No i otwieraj wątek z potencjalną listą uczestników SV 2k13! :D

( a na poważnie, to uważam, że przynajmniej na rok powinieneś sobie zrobić "urlop" i odpocząć, przecież przygotowanie takich 3 dni to kupa zapier.dolu przez kawał czasu! )

70

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Prąd prądem. Rozpaczy nie było, część poszła pewnie podkimać, część na fajka. Ja się dowiedziałem o istnieniu kawiarni "U stróża" gdzie strzeliłem sobie dwie kawki. Ktoś zamówił pizzę etc. Fajne dyskusje były też.

Kompoty się ODBYŁY! i to jest najważniejsze. Prace trzymały poziom (chociaż ja pisków YM nie znoszę) i po raz pierwszy wypełniłem votki (a to moje któreśnaste party). Następną edycję odwiedzę - a czy 2013 czy 2015...

71

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Jedyne co mnie smuci to pojedyncze głosy osób, które nie będąc nawet na evencie ochoczo włączają się w dyskusję aby mi dopier*.* Zawiść ludzka nie zna granic, także i w naszym środowisku.

A ten zamiast się cieszyć, że miał 150 osób na evencie i ogólnie byli wszyscy happy, dalej wylewa swoje żale. Nigdy nie będzie tak, że wszystkim w 100% dogodzisz. A jak ze swojej strony nigdzie nie napisałem że party było do DE, tylko chodziło zgoła o co innego. Na "jutubie" też nic nie zgłaszałem (nie zrobiła tego także osoba, którą tak usilnie próbowałeś oskarżyć na "konkurencyjnym" portalu). Także zanim znowu zalejesz jedno czy drugie forum mieszaniną łez i jadu, racz łaskawie przyjrzeć się o co biegało, ew. wyśpij się dobrze najpierw, albo idź gruntownie przebadać. Takie stany się IMO leczy.

I Ty zostaniesz big endianem...

72

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Ja od siebie podziekuje za swietna robote i organizacje niezlej imprezy. Owszem, poczatkowo mialem mieszane uczucia;
na wejsciu sala wydala mi sie brudna, nieco obskurna i zbyt mala, w sobote w poludnie nie bylo juz praktycznie stolikow,
a i z krzeslami bywaly chwilowe problemy co dla mnie jako osoby tymczasowo niepelnosprawnej bylo pewnym
dyskomfortem (na szczescie Winio i Macgyver zaraz mi cos orgranizowali).

Awaria pradu i problemy z jej likwidacja poczatkowo wywolaly lekka irytacje, po czym wesolosc a na koniec nawet
zadowolenie. Bo mozna bylo w koncu swobodnie porozmawiac w naprawde milej, zaciemnionej atmosferze ;)

Zdziwil mnie rowniez brak pokazow dem z roznych maszynek na b.screenie, jednak jak sie pozniej dowiedzialem to taki
pokaz odbyl sie juz w czwartek/piatek. Widac kto pozno przychodzi sam sobie szkodzi ;)


Od siebie wypunktuje tylko 2 delikatne minusy, ktorymi kompletnie nie musisz sie Grey'u przejmowac:

- umiejscowienie w miescie party place rewelacyjne;  jednak sama sala budzila we mnie jakies blizej niezidentyfikowane,
  negatywne emocje;
- ciagle przerwy i przelaczanie sprzetow podczas kompotow.  Jestem raczej za tym zeby kompoty lecialy po calosci
  z jednej maszyny a  po ich zakonczeniu przerwa i przelaczenie na inna maszyne...  w ten sposob sa jedynie
  2 przerwy a nie 20. Choc rozumiem ze jakas  idea takiej a nie innej organizacji przyswiecala, ale jej niestety nie znam :)

Grey, jezeli musisz odpoczac, udobruchac rodzine, itd. to zrob sobie przerwe, nie daj sie sterroryzowac atarowskiej
braci, zajmij sie soba, ale nie zostawiaj nas na zawsze. Nie chcesz SV2k13 zrob k14 albo i dopiero k15, a jesli dasz sie
namowic i sam nabierzesz checi na przyszly rok to chyba o frekwencje nie musisz sie juz martwic. Mysle tez, ze
tegoroczna podwyzka z 50 na 60zl malo komu byla dokuczliwa. Bedzie trzeba rob i za 70 czy ile Ci tam wyjdzie.

Zaluje tylko, ze jako organizator byles wiecznie zajety. Brakowalo mi wspolnego imprezowania i pogaduch jak za dawnych
czasow.

Na koniec male pytanie:  Gdzie mozna dostac RealTime z party?

PS. pax pax ... Miker, Grey  wyluzujcie. Nie znam sprawy ani jej powodow czemu tak na siebie smarujecie. Pamietajcie
jednak, ze w sieci bardzo latwo jest wywolac zle emocje, latwo tez jest niezrozumiec intencji i slow drugiej osoby.
Dlatego moze lepiej poczekajcie i uwagi wymiencie na jakiejs imprezie bezposrednio (oczywiscie jedynie werbalnie)  ;)

Podziekowania i serdeczne pozdrowienia dla organizatora.

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

73

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

No i wyszła słoma z butów Miker. Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Nie napisałem też konkretnie o kogo mi chodzi, bo nie mam pojęcia kto to mógł być. Kwestionowałeś sam fakt, że ktoś zgłosił film jako niewłaściwy, więc wkleiłem Tobie komunikat jaki otrzymałem. Oczywiście nie odniosłeś się do tego, bo myślałeś że całą tą historię wymyśliłem - rozmawiajmy o faktach.  W mailach do ludzi celowo przekręcałeś moją xywę na "Gey / Mystic Bytes", nie wiem czy czujesz się z tym lepiej ale to jest przejaw wielkiej próżności. Nic Ci chłopie nie zrobiłem, a cały czas szukasz w stosunku do mnie zaczepek, tego jest już cała masa - na co zwracają też uwagę inni użytkownicy forum. Jadem to ziejesz Ty, i to nie zawsze pod swoim nickiem.

Nie wiem co Ci zrobiłem chłopie, ale mam do Ciebie jedną prośbę - nie wylewaj na mnie pomyj na forum, nie psuj wszystkim nastroju, tylko spotkamy się w cztery oczy i wtedy wyjaśnimy to i owo. Radę odnośnie "leczenia" pozostawiam też Tobie, tyle że w Twoim przypadku nadzieja już dawno wygasła.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

74

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

Pax, pax, pax, panowie.

Grey -  event był WSPANIAŁY i koniec.

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

75

Odp: Silly Venture 2k12 - mega frasun dla Greya

erOS napisał/a:

Zdziwil mnie rowniez brak pokazow dem z roznych maszynek na b.screenie, jednak jak sie pozniej dowiedzialem to taki
pokaz odbyl sie juz w czwartek/piatek. Widac kto pozno przychodzi sam sobie szkodzi wink

... zebrał się solidny zestaw na ciężkie godziny i dem z 8/16 bit leciało multum aż do oporu. Sobota zeszła w całości na przygotowanie kompo. Co do przełączania maszyn - ja miałem wpływ wyłącznie na 8-bit i to poszło raczej gładko. Z ST(e) / Falcon / 2600 nie jest już tak szybko, bo są to już 3 urządzenia podłączane pod "media" w różny sposób. To niestety wymusza krótkie przerwy w czasie kompo. Takie życie ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info