26

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

Ale jest jeden zonk. Wszystkie strony są czarno białe ;-) wliczając w to zdjęcia ;/
Nosty też takie egzemplarze dostałeś ?
przeglądając to fotki są w kolorze http://www.amazon.co.uk/gp/reader/09855 … eader-link

"wszystko się kiedyś kończy......."

27

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

Specjalna edycja na Polske :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

28

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

A ten to już musi te swoje 5 groszy dodać ;p

"wszystko się kiedyś kończy......."

29

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

Stryker, to przysłali ci bardzo szybko. Ja zamawiałem końcem czerwca i czekam do tej pory. Curt Vendel na moje żale odpisał tylko tyle, że to nie od niego zależy, tylko od Amazon Payments i mam dalej czekać. Takich jak ja (lekko wk....ch) na grupie Atari Museum na FB jest jeszcze paru. :/ Podejrzewam, że priorytet w wysyłce mają Amerykanie, a Europejczycy są na szarym końcu kolejki. :(

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

30

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

hmmm.
Lukam na ostatnią stronę książki a tam:
"Printed in Great Britain
by Amazon.co.uk, Ltd.,
Marston Gate."

;] Czy tam w amazonie jest jakis dział reklamacji ?
Bo to mi wygląda na niezłą ścieme .... drukując zdjęcia na czarno biało :(

Voy.... ty to pewnei z US dostaniesz w kolorze :)
Pytanie ile zaplaciles ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

31

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

stryker napisał/a:

A ten to już musi te swoje 5 groszy dodać

Zawsze. I mieć ostatnie zdanie. To odzywa się żeński pierwiastek mojej osobowości :D

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

32

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

taka książka i bez koloru? to jeden ZAJEBIŚCIE WIELKI MINUS imho :/

gep/lamers^dial

33

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

Wg tej recenzji książka jest czarno-biała, łącznie z fotografiami. Podobno wydanie kolorowe będzie w pierwszej połowie przyszłego roku.

Zapłaciłem $34,99 + $7 kosztów przesyłki. Nieco wkurzające, że ludzie, którzy zamawiają tę książkę teraz, otrzymują ją od razu, a ja czekam... i czekam. :/ Wysyłki podobno zaczęły się dzień po Święcie Dziękczynienia.

Ostatnio edytowany przez voy (2012-12-20 09:03:17)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

34

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

voy ... czyli ty tez dostanie cz-białą ?
Pytałeś moze na atriage jaką oni dostają ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

35

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

Pewnie tak. Nie, nie pytałem, ale najwidoczniej innej wersji niż czarno-biała nie ma.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

36

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

kurczę mamy XXI wiek i ksiązka nie wychodzi w kraju komunistycznym na papierze zastępczym a mimo wszystko wypuszczają taki tytuł bez koloru a jednocześnie trąbią o edycji kolorowej z rocznym poślizgiem...troche to chore imo...
chciałem zakupić, ale chyba poczekam na wersje full kolor.

gep/lamers^dial

37

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

Gdybym wiedział to bym zaczekał :) .... Nosty chyba nawet jeszcze tej książki nie otworzył ;p
.... zawinął w folie o schował ;p

"wszystko się kiedyś kończy......."

38

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

zawsze możesz puścić na alledrogo i poczekac na kolor ;)

gep/lamers^dial

39

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

myślałem już nad tym :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

40

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

ona jest czarno-biała bo ją wydrukowali na nielegalach (czyt. w drugim obiegu) ;)

gep/lamers^dial

41

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

Książki odesłane do Amazonu ;] .... jest tam taka opcja.... klikasz drukujesz kwity  ,mykasz na poczte (nic nie placilem) i idzie to do Katów Wrocławskich... po czym oni wysylaja to chyba do UK...no nic okaze sie za miesiac czy kase oddadza :) albo bede goly o 2 stówy :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

42

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

voy - książka doszła ?
mono - dziś dostałem zwrot kasy :) , przelew do ciebie zrobiony...
mały minus jest taki ze jestem w plecy ~17 zł (przysłali mniej) ......czemu nie wiem....

"wszystko się kiedyś kończy......."

43

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

Nie, chociaż coś chyba drgnęło w temacie. 3 stycznia przyszedł mail z Amazon Payments, że mam się spodziewać przesyłki do 30 stycznia. Co dziwne, w podglądzie zamówienia na koncie AP nic się nie zmieniło. Obaczym... Jeśli minie ten termin, napiszę do Vendela, żeby interweniował w temacie (owszem, to Amazon robi skład, drukuje i wysyła książkę, ale jak by nie patrzeć, Vendel już kasę za nią dostał, więc...). Normalnie krew mnie zalewa pomału, gdy widzę te ochy i achy nad książką czytelników ze Stanów na FB, podczas gdy ja wciąż jej nie otrzymałem. Ech...

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

44

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

stryker napisał/a:

[...]
Dokładnie chodzi o te książkę: http://www.amazon.co.uk/Atari-Inc-Mr-Cu … amp;sr=8-1

Będąc na tej stronie, czy moglibyście kliknąć link "I’d like to read this book on Kindle" ? Merci very much jak-nie-wiem-co :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

45

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

zgadzam się z przedmówcą, zróbcie lobby na wersje pod Kindle'a

gep/lamers^dial

46

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

voy masz juz te ksiazke ?
Dostepna jest juz w kolorze ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

47

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

Mam. Przyszła końcem stycznia. :) Przy okazji wyszło, że szła ze Stanów ponad 3 tygodnie.

Nie, niestety zdjęcia są czaro-białe, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Liczy się treść, a że panowie Vendel z Goldbergiem woleli nieco przyoszczędzić z kosztami druku, to tam pikuś. :P

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

48

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

Ooo, wydali na Kindle'a. Dzięki wszystkim, którzy kliknęli.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

49

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

voy - wersja kolorowa bedzie ? czy jedynie ta cz-biała ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

50

Odp: Atari Inc.: Business is Fun

Niestety, nie wiem. Spróbuj zapytać samego Curta Vendela albo Marty'ego Goldberga w grupie Atari Museum na Facebooku; Curt nader często tam się udziela.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie