26

Odp: Archiwum softu

Przejrzę też to, co jest na AOL i też dołożę. Z chęcią przyjmę pomoc w dokładaniu do kolekcji i opiece nad katalogiem na Pigwie; robię to w wolnych chwilach, a nie zawsze się takie znajdą. Azbest bez problemu może chętnej osobie utworzyć konto admina z przydzieleniem odpowiednich uprawnień (thx, Azb! :) ).

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

27

Odp: Archiwum softu

Jeśli chodzi o gry to np. Rohar 2004

28

Odp: Archiwum softu

voy, przez kilka dobrych lat aktualizowałem bazę dla TOSEC. Potem okazało się że w życiu są o wiele ciekawsze zajęcia i sobie odpuściłem. Dobrze było by abyś wszedł w kontakt z kimś z forum tosecdev.org w celu aktualizacji bazy.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

29

Odp: Archiwum softu

W sumie dobry pomysł. Zaczynałem od TOSEC-a z 2009 roku, potem uzupełniałem o pliki z różnych party i o pliki bieżące. Dużo jest też do poprawienia - głównie autorzy, data powstania, kraj i informacje techniczne (stereo, OS, ilość extRAM). Na razie się wstrzymam aż do czasu uzupełnienia tego, co jest teraz na Pigwie, o pliki od Fandala i z AOL. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

30

Odp: Archiwum softu

Witam, jakby co to mam ostatni Atari 8-bit Tosec Fullset i mogę gdzieś wrzucić. Waży około pół giga.

31

Odp: Archiwum softu

Wrzuć na jakiś serwis hostingowy i podaj linka. Chętnie przygarnę. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

32

Odp: Archiwum softu

uncleata.part1.rar
uncleata.part2.rar
uncleata.part3.rar
uncleata.part4.rar

Jakby co nie dzialalo to daj znac...

33

Odp: Archiwum softu

Podziękował. :) Wszystko działa i przyda się.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie