26

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Dołączam się. Przelew będzie po południu.Małe opóźnienie nie z mojej winy. Przelew poszedł dzisiaj czyli 16.11br.

Ostatnio edytowany przez Henryk (2013-11-16 17:04:45)

27

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Przelałem.

28

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Szczytna idea, wyrozumiałe małżonki trzeba pięlęgnować ....Kto będzie wręczał :)?

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Dochodzą mnie propozycje aby zamiast kwiatów zakupić coś innego - bon podarunkowy lub coś w tym guście. Myślę że to dobry pomysł, dlatego proszę osoby które dokonały już wpłat o zgodę na zmianę, a wszystkich o pomysły na najlepszy prezent.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

30

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Zgoda na dowolny prezent, np: bon i kwiaty

A najlepiej byłoby podpytać Grey-a co by żonie najbardziej przypadło do gustu

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

31

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Kupcie jej atari ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

32

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

już ma parę sztuk na chacie...

33

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Poszło. Zgadzam się na dowolny prezent ;)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

34

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Ja również :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

35

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

done

gep/lamers^dial

36

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

o.k

37

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Kupmy jej coś. Przelałem z tematem "Kwiaty" ale zgadzam się na wykorzystanie tego w dowolnym celu związanym zacnie z żoną Grey-a.

38

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Ja też się zgadzam na prezent. Ale jakieś zarąbiste kwiaty też, to zawsze robi wrażenie. Sądzę, że najlepiej podpytać Greya, żeby nie był to jakiś nietrafiony prezent.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

39

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

ok

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

40

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

poszło:) też jestem zdania żeby zapytać się Greya co żonka lubi (on CHYBA powinien wiedzieć co najbardziej lubi;P)

41

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Jezeli o mnie chodzi to luzik ale zgadzam sie z Duddie`m ze kwiaty jako bonus to dobry pomysl :)

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

+1

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

43

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Ok.

Nie pytajcie Greya bo zaraz wykombinuje żeby przekazać na jakiś inny szczytny cel i akcję szlag trafi :). Proponuję również skrócić akcję np. do poniedziałku żeby to się nie ciągnęło na forum bo większość przeleje teraz lub nigdy.

Kwiatki - symbolicznie, bon - jako prawie najbardziej uniwersalny podarunek- wydaje się być najlepszą kombinacją ale zdaję się na decyzję organizatora akcji.

44

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

w poniedziałek i ja się dorzucę...

[opuściłem to miejsce bezpowrotnie][dziękuję za skasowanie mojego konta]

45

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Poszło, niekoniecznie na kwiatki.

46

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

gotowe, wysłałem kasę

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

47

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

poszla :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

48

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Poszło

49

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Wystąpiło małe opóźnienie. Przelew poszedł dzisiaj.

50

Odp: Zbiórka niepubliczna :)

Bardzo dziękuję za tą miłą inicjatywę - pomysłodawcy, Adamowi Kłobukowskiemu oraz wszystkim którzy go w tym wsparli. Nie wypowiadałem się wcześniej bo było to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie. W Niedzielę przypada nasza 13 rocznica ślubu, fajnie się to wszystko zbiegło :)

Adam, po całej tej "akcji" miło byłoby otrzymać listę osób, które Ciebie w tym wsparły. Chciałbym podziękować osobiście każdemu z osobna.

Jeszcze raz dziękuję.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2013-11-20 10:08:16)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)