76

Odp: garaz party - sekond edyszyn

String , poszedl PW.
Co do zarcia to najlepiej niech kazdy wezmie cos na grilla i nam zarcia nie zabraknie :)
Ja wegiel zakupie i jakies zarcie bede mial ale 30 luda nie ogarne wiec lepiej zabrac.

A , STe nie bierz bo ja mam. Ustan tez jest ewentualnie wez jakies stuffy na SD to sie pusci z Usatna.
Co do CPC to jak najbardziej tejkuj :D mamy opor sprzetu ale tez sporo czasu wiec bedzie mozna cos puszczac.
Tylko kabelki zabierz jakies co by na projektorze mozna puscic

Ostatnio edytowany przez drygol (2014-04-24 22:26:13)

77

Odp: garaz party - sekond edyszyn

Hej,

Ja chetny na miejsce "powrotne", mail wysłany CPC bierz koniecznie - mało kiedy jest okazja zobaczyć ten sprzęt!

Pozdrowienia.

78

Odp: garaz party - sekond edyszyn

ok, to ja juz oficjalnie moge potwierdzic ze po ch... jest moja obecnosc... tj. mimo checi tym razem po prostu nie pogodze checi z potrzebami i ni chuchu nie dam rady dotrzec :/

AS bedzie musial sie zabrac inaczej niz ze mna, ale dobrze by bylo by sie skontaktowal z 0xf, bo on tez ma dosc spora szansze na wyjazda...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

79

Odp: garaz party - sekond edyszyn

W okolicach 18:00 wyjeżdżamy z Yerzem z Wawy do Gdańska. Są jeszcze dwa wolne miejsca w samochodzie. Kontakt na gg 42804081

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

Odp: garaz party - sekond edyszyn

drygol napisał/a:

A , STe nie bierz bo ja mam.


Tylko dajcie coś też puścić starcowi z 520ST.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

81

Odp: garaz party - sekond edyszyn

A czy ten projektor ma wejście RGB (SCART)? Tylko takie wyjście mam obecnie z CPC. Chyba że ktoś ma konwerter RGB - COMPOSITE?

82

Odp: garaz party - sekond edyszyn

ajcek napisał/a:

W okolicach 18:00 wyjeżdżamy z Yerzem z Wawy do Gdańska. Są jeszcze dwa wolne miejsca w samochodzie. Kontakt na gg 42804081


Qrka właśnie przeczytałem :(
Szkoda !
-następnym razem to sam zabiorę ekipę do 3city :)

83

Odp: garaz party - sekond edyszyn

stRing napisał/a:

A czy ten projektor ma wejście RGB (SCART)? Tylko takie wyjście mam obecnie z CPC. Chyba że ktoś ma konwerter RGB - COMPOSITE?

Kurde nie wiem :/ Jutro dopiero od VLX`a odbiore ten projektor.

@AS to ciebie nie bedzie ?

84

Odp: garaz party - sekond edyszyn

eee Warshaw Shore nie będzie ;) słabo.

gep/lamers^dial

85

Odp: garaz party - sekond edyszyn

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:
drygol napisał/a:

A , STe nie bierz bo ja mam.


Tylko dajcie coś też puścić starcowi z 520ST.

No to starców będzie więcej :D

86

Odp: garaz party - sekond edyszyn

stRing: ja jestem zainteresowany CPC 6128. STE oczywiście też. :-)

Ja będę jechał samochodem z Gdańska Żabianki, niestety dopiero ok. 18:30, mogę gdzieś zahaczyć po drodze. Z powrotem też będę jechał do Gdańska.

87

Odp: garaz party - sekond edyszyn

no i jest zajebiscie!!

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

88

Odp: garaz party - sekond edyszyn

AS: specjalnie twoj nr fona podawalem ajckowi by sie skontaktowal, czy byscie razem nie pojechali... widac nie udalo sie mu.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

89

Odp: garaz party - sekond edyszyn

Drugim, drugi raz udało się Ci się zrobic super imprezkę, DZIEKI !!!
Szeryf, At0m, Alias - dzięki za fajne produkcje :-)

@swinkamor12: Amiga tak zresztą jak ST jest 32 bitowa bo procesor jest 32 bitowy, int w C jest 32 bitowy, a to po ilu bitach się komunikuje z resztą jest nieistotne.

90

Odp: garaz party - sekond edyszyn

Dzieki wszystkim za przybycie :D
Prodki zajebiste ! Szok ze wam sie chcialo pisac na garaz !!! Szacuneczek D:
Zajebiscie sie bawilem chociaz pod koniec przyznam ze prad mi sie konczyl :D

91

Odp: garaz party - sekond edyszyn

Drygol dzięki za mega imprezę. Mam nadzieje na kolejne edycje z jeszcze większą ilością sprzętu i produkcji.

92

Odp: garaz party - sekond edyszyn

rob takie imprezy czesciej ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

Odp: garaz party - sekond edyszyn

Było zajefajnie. Tylko te dema z C-64 ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

94

Odp: garaz party - sekond edyszyn

No i może uda się następnym razem odpalić CPC!

95

Odp: garaz party - sekond edyszyn

Pogoda dopisala - upieklo sie z tym deszczem :D Jak zwykle ostatniej godziny juz nie pamietam. Za to pamietam jak odpalalismy z Ajckiem grilla na przyszybczaczach lol :D

CPC trzeba koniecznie odpalic  nastepnym razem !

96

Odp: garaz party - sekond edyszyn

drygol napisał/a:

Pogoda dopisala - upieklo sie z tym deszczem :D Jak zwykle ostatniej godziny juz nie pamietam. Za to pamietam jak odpalalismy z Ajckiem grilla na przyszybczaczach lol :D

CPC trzeba koniecznie odpalic  nastepnym razem !

Ale była impra. Były dema, żarcie, wild-demo compo, ułani, znowu żarcie i oczywiście super ekipa ludzi - to znaczy wszystko co musi być na udanej Garage Party by Drygol. Taka impreza musi się koniecznie powtórzyć. Drygol RULEz ! .... i jeszcze raz Dzięki....

Ostatnio edytowany przez johny73 (2014-04-27 22:53:21)

97

Odp: garaz party - sekond edyszyn

Adam Klobukowski napisał/a:

Było zajefajnie. Tylko te dema z C-64 ;)

..... nie zazdraszaczaj :D

98

Odp: garaz party - sekond edyszyn

Dokładam się do podziękowań Drygolowi i Wszystkim (wliczając panie z Biedronki (R)) za MEGA PARTY !

Z niewymienionych jeszcze plusów: były dobrze wysmażone produkcje na grill-compo-machine, w końcu poznałem face-to-face Stringa, Yerza, doga Roberta i paru innych zacnych przybyłych, były puszczane szlagiery wprost z VCS-a (w sumie conajmniej z 5-ciu platform). Special thanx to "Ajcek&Drygol band" za zagrzewanie piosenkami do zakończenia party-coding :) i At0mowi i Aliasowi za super produkcje :)

99

Odp: garaz party - sekond edyszyn

Przyznaje sie bez bicia ze zapowiadanie uber compo po pijaku to nie jest moja mocna strona :D
Udalo mi sie nagrac dwie super produkcje , pierwszej mi sie nie udalo ale juz wiem ze ktos trzezwy mnie backupowal takze jest uwiecznione.

Dzisiaj troche ogarnialem garaz po party razem zreszta z retro dogiem Robertem i znalazlem 'amiga backup system' i jakies manuale od plyt glownych takze jak cos to u mnie do odebrania.

100

Odp: garaz party - sekond edyszyn

heheh VBS Backub System to moja zguba  - Szeks wywlókł z samochodu i zapomniał gdzie połozył :)
dzięki za towarzystwo i znakomite rozmowy :)
do Lamers dżojnął sie wczoraj Sachy/Wanted Team co juz niedługo - już za momencik zaowocuje... :) (dzieki za zajebistą dyskusje o crackowaniu i hackowaniu - szacun!)
szacun dla twórców produkcji garażowych - sam dałem dupy i nic tą razą nie zrobiłem
speszyl greetsy dla doga Roberta i kunia z Ułan Bator ;)

dzięki za wszystko - było zacnie jak zawsze :) szkoda że kac mnie dziś męczył jak Hendrix gitarę elektryczną :)

Ostatnio edytowany przez gepard (2014-04-27 13:59:42)

gep/lamers^dial