1

Temat: Grzybsoniada 2014 - transport z Katowic

Hej,
Czy ktos z szanownego kolezenstwa wybiera sie moze w piatek rano (9 maja) do Czestochowy i bedzie jechal z/przez Katowice? Ja przed 10 rano bede ladowal w Pyrzowicach i fajnie by bylo zabrac sie z kims na party place autem niz jechac do Katowic i obciagiem do Czestochowy - chodzi o wzgeldy czasowe rzecz jasna. Oczywiscie bede partycypowal w kosztach.

2

Odp: Grzybsoniada 2014 - transport z Katowic

My będziemy jechać z Sosnowca, ale w piątek w godzinach popołudniowych (17, 18).

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

3

Odp: Grzybsoniada 2014 - transport z Katowic

Hej,
Dzieki za info, jednak do tej pory to juz dojade pewnie naokolo.

4

Odp: Grzybsoniada 2014 - transport z Katowic

Ja wybieram się w piątek z Katowic zabierając po drodze Koalę. O której? - nie wiem. Więc jest również możliwe, że jechał bym ok. 10. Wtedy mógłbym po Ciebie podjechać. No ale obiecać nie mogę... Jak uda mi się wyruszyć przed 10 to dam Ci znać.

EDIT: No i niestety. W Piątek nie wyrwę się wcześniej niż o 12... Sorki za zamieszanie, do zobaczenia :-)

Ostatnio edytowany przez marekp (2014-05-05 09:42:59)

5

Odp: Grzybsoniada 2014 - transport z Katowic

Spoko, i tak sie napijemy :)

6

Odp: Grzybsoniada 2014 - transport z Katowic

Czyli będziem gonić tym samym ciopągiem, wyslij numer tela na maila to się po drodze jakoś znajdziemy ;)