26

Odp: Sprzedam 1040 STE

Wiesz..., ktoś może zinterpretować "musi być" poza tym miejscem, do którego tak wszyscy się pchają w ten weekend.

27

Odp: Sprzedam 1040 STE

ravenax28 napisał/a:

Vasco, a kim Ty jesteś, że wysyłasz mnie na takie, czy inne forum?

Nikim, ale nie roluję kolegów. Zacytuj w jaki sposób wysyłałem, bo nie przypominam sobie.

ravenax28 napisał/a:

Tobie też zapewne kilka razy zdarzyło się sprzedać auto?

Nie, nie jestem handlarzem.

ravenax28 napisał/a:

I zgodzisz się, ze konkretny, zdecydowany kupiec jest najmilej widziany.

Oczywiście. Był nim Rafał.

ravenax28 napisał/a:

Pewien znany tutaj i w "światku atari" ktoś zadeklarował się, ze kupuje, ja piszę tutaj, że "sprzedany". Następnego dnia się wycofuje i nawet złego słowa, żadnej złośliwości z moje strony. A tutaj wielki szum, ze Rafał nie kupił STE.

Rozumiem. Ktoś mnie oszuka, to ja oszukam następnego. Znosi się. Nikt nie może mieć do mnie pretensji.

ravenax28 napisał/a:

Moim zdaniem to sprzedający decyduje w jaki sposób i komu sprzeda.

Oczywiście. Napisałeś w jaki sposób sprzedasz i Rafał to wypełnił.

ravenax28 napisał/a:

A możęe najwyższy czas ustalić konkretne zasady w tym dziale i każdy się będzie musiał do nich dostosować. Może coś na wzór "kup teraz" z allegro.

Są, czytałeś je akceptując regulamin.

Oczywiście masz prawo mieć własne zasady, ale nie mów, że one są właściwe. Nie odniosłeś się też do tego dlaczego nabywca chce być anonimowy.

28

Odp: Sprzedam 1040 STE

Vasco, to gratuluje. Każdy samochód "zajeżdżasz" i oddajesz do autokasacji :) A tak w ogóle, to ile trzeba mieć jadu w sobie, takiego posta napisać. A na koniec: nikt, a na pewno Vasco, nie będzie mi pisał komu i co mam sprzedać.

29

Odp: Sprzedam 1040 STE

Potrafisz czytać? Gdzie napisałem na jakie forum masz iść? Gdzie napisałem komu masz coś sprzedać? Ochłoń.

Jad? Nigdy nie miałem go w sobie. My nie z tych.

30

Odp: Sprzedam 1040 STE

"Może warto bywać na forum dla handlarzy samochodów skoro tamte standardy Ci pasują?"

Ktoś tu pisał o braku umiejętności czytania....

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2014-05-24 22:50:46)

31

Odp: Sprzedam 1040 STE

"Może warto bywać" = wysyłanie? Brawo!

32

Odp: Sprzedam 1040 STE

No brawo!!! Myślał nad odpowiedzią dwa miechy i napisał bzdet :) Jeśli powiem Ci: "Może warto bywać w teatrze", to uważam, że p o w i n i e n e ś  się tam wybrać, bo wiele tracisz. Innymi słowy w y s y ł a m Cie tam. Może warto skonsultować się z  prof. Bralczykiem, bo do szkoły wracać to już za późno...

33

Odp: Sprzedam 1040 STE

O ja jeb...ie ale wątek.

34

Odp: Sprzedam 1040 STE

Myślał 5 minut. To, że coś napisałeś 2 miesiące temu nie znaczy, że to od razu przeczytałem. Czyli znowu bzdura.

Nad "wysyłaniem" się już nie będę pastwił, bo masz rację: Ty uważasz a nie ja. W Twojej szkole uczono pisać ksywy małą literą?

Jeżeli nadal chcesz mnie upewnić, że masz mentalność handlarza samochodami, to już nie musisz. Udało się.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2014-08-08 08:26:56)

35

Odp: Sprzedam 1040 STE

Ale ja Cię w niczym nie chcę upewniać! Jesteś tylko jednym z użytkowników tego forum. Nie jestem zmuszony spotykać Cię np. w pracy, więc wa...i mnie to, co o mnie myślisz. Możesz mnie uważać za handlarza rowerkami dla dzieci i tak mam to w d.

Ostatnio edytowany przez ravenax28 (2014-08-08 08:57:23)

36

Odp: Sprzedam 1040 STE

Proszę o zamknięcie tego tematu.