51

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

A co może być z SIMMem?
:)

52

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

Podstawki zamówione oby były dobre ;-)
Jak nie to i tak takie dostaniecie ;p

"wszystko się kiedyś kończy......."

53

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

Podstawki mam. Sa lepsze niz poprzednie. Ze tak powiem klawiatura wchodzi prawie na styk. Simm nie moze miec za grubych kostek :)
Po kiego oni w tych klawiaturach montowali te podstawki pod scalak .....

Jezeli chcecie ta podstawke to czekam na info ... mozna szukac sobie innej i brac sama plytke.
Ja juz przy tej zostaje.

Ostatnio edytowany przez stryker (2014-09-15 20:52:18)

"wszystko się kiedyś kończy......."

54

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

@ stryker:
dla mnie poproszę 2 (w tym jedna z Twoją podstawką) mam 4 moduły 16mb w tym 2 jednostronne, tak więc mogę się z kimś podzielić tym jednym (na paskudowym module zostawia to zapas ponad 3mm pomiędzy klawiaturą a modułem..- podstawka jest 90 stopni na górze z przełożonymi parzyste na nieparzyste pinami - wnikliwym wyjasnie o co chodzi)  cena 12 PLN + wysyłka.. o ile pamiętam to wszystkie są 60 ns.

czy cos wiadomo odnośnie Tos 4.04 oraz sic cart

Atari Falcon 030+Centram14MB,CT63+128 MB,CTPCI,SuperVidel,Super Nova+ATI Mach64,Eclipse+ATI Rage IIC PCI,NetUSB,Steinberg SPDIF+Time-Lock,C-Lab Notator

55

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

stryker napisał/a:

Jezeli chcecie ta podstawke to czekam na info ... mozna szukac sobie innej i brac sama plytke.
Ja juz przy tej zostaje.

Ja oczywiście chcę płytkę z tą podstawką (+ TOS).

Spencer napisał/a:

mam 4 moduły 16mb w tym 2 jednostronne, tak więc mogę się z kimś podzielić tym jednym (na paskudowym module zostawia to zapas ponad 3mm pomiędzy klawiaturą a modułem..- podstawka jest 90 stopni na górze z przełożonymi parzyste na nieparzyste pinami - wnikliwym wyjasnie o co chodzi)  cena 12 PLN + wysyłka.. o ile pamiętam to wszystkie są 60 ns.

Jeżeli mówisz, że się zmieści, to chętnie wziąłbym 1 szt. Czy masz możliwość wysłać paczkomatem?

56

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

@stryker biorę wariant  z podstawką

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

57

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

Jeszcze jedno co do podstawki simm - w jednym miejscu trzeba w niej zrobic maly otworek......a to przez wystajacy pin i pole lutownicze z gniazda kolkowego.

"wszystko się kiedyś kończy......."

58

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

stryker napisał/a:

Jeszcze jedno co do podstawki simm - w jednym miejscu trzeba w niej zrobic maly otworek

Zrobisz wspomniany otworek, czy trzeba we własnym zakresie?

59

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

Jezeli ma byc gotowiec to bez otworka sie nie obejdzie :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

60

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

No właśnie, w sumie to otworek w komplecie mile widziany;)

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

61

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

To dobrze, bo jeszcze podziurawiłbym w złym miejscu :)

62

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

Aaa najwazniejsze ... bo co po niektorzy moze nie wiedza --> patrz Grey :p
Ekranu/blachy juz nie zalozymy ...
No chyba ze troche przytniemy ale lepiej schowac.....do szuflady :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

63

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

@ hsimpson: mam dostęp do paczkomatu ale trochę daleko, wolałbym pocztą, podaj adres na priv (rozumiem, że chodzi o jednostronny simm)

@ stryker: prosiłem o płytkę i Tos po dwie sztuki ale jeśli ktoś jest w potrzebie to rozumiem i zadowolę się po jednej sztuce (po prostu chciałbym mieć w zapasie)

Atari Falcon 030+Centram14MB,CT63+128 MB,CTPCI,SuperVidel,Super Nova+ATI Mach64,Eclipse+ATI Rage IIC PCI,NetUSB,Steinberg SPDIF+Time-Lock,C-Lab Notator

64

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

@ stryker: wlasnie dopiero zauważyłem wiadomość od Ciebie więc rozumiem, że mogę pozostać przy pierwotnym zamówieniu

thx

Atari Falcon 030+Centram14MB,CT63+128 MB,CTPCI,SuperVidel,Super Nova+ATI Mach64,Eclipse+ATI Rage IIC PCI,NetUSB,Steinberg SPDIF+Time-Lock,C-Lab Notator

65

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

Spencer napisał/a:

(rozumiem, że chodzi o jednostronny simm)

Tak chodzi mi o jednostronny. Mail z danymi poszedł.

66

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

@Spencer: Czy mój mail dotarł do Ciebie?

67

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

@hsimpson: poszło dziś poleconym priorytet. Daj znać jak dojdzie

Atari Falcon 030+Centram14MB,CT63+128 MB,CTPCI,SuperVidel,Super Nova+ATI Mach64,Eclipse+ATI Rage IIC PCI,NetUSB,Steinberg SPDIF+Time-Lock,C-Lab Notator

68

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

Dam znać jak dostanę przesyłkę. Wielkie dzięki :).

69

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

Spencer napisał/a:

poszło dziś poleconym priorytet. Daj znać jak dojdzie

SIMM dotarł. Wielkie dzięki :).

70

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

Spencer .... coś kiepski z tobą kontakt ;/ ....

"wszystko się kiedyś kończy......."

71

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

@stryker: przed chwilą zrobiłem przelew na Twoje konto w mbank, po południu powinno dotrzeć (miałem kilka dni na wyjezdzie, weekend się wydłużył, koniec wakacji i domek po turnusie do sprzątania) daj znać jak wyślesz

Atari Falcon 030+Centram14MB,CT63+128 MB,CTPCI,SuperVidel,Super Nova+ATI Mach64,Eclipse+ATI Rage IIC PCI,NetUSB,Steinberg SPDIF+Time-Lock,C-Lab Notator

72

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

RAM siedzi już w Falconie. Wydaję mi się, że wszystko działa prawidłowo:) Dzięki Stryker (i Bartek030 za simm)

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

73

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

Bart i As.. co z waszym ramem ? Bo zero odzewu....

"wszystko się kiedyś kończy......."

74

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

No jak to co :)
-Ja chcę kompletną przejściówkę.

75

Odp: pcb - ram 14 MB do Falcona

a ja już więcej nie potrzebuje :)

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...