251

Odp: pokrywa

To chyba versja Mocher De Lux

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

Odp: pokrywa

burka'virgin

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

253

Odp: pokrywa

Duddie napisał/a:

Dziękuję wszystkim za wsparcie tematu, dzięki Wam będę mógł przyspieszyć produkcję kolejnych pokryw. Na chwilę obecną mam 23 chętnych (a dokładnie na 23 sztuki), o ile kogoś nie przeoczyłem. Jeśli ktoś nie dostał ode mnie maila z danymi do wpłaty i innymi szczegółami, proszę o kontakt.

Duddie czy jeszcze można wpłacać?
jestem chętny na
1xXE
1xSTE

dziękuję

254

Odp: pokrywa

Duddie, jak produkcja idzie?
Wiadomo jakie będą następne pokrywy ?

255

Odp: pokrywa

Haynor, jeśli nic się nie wydarzy, będą w tym tygodniu. Następne będą pewnie do Commodore 64, A500 i ST, ale teraz już powinno szybciej wszystko iść, więc kolejne modele w drodze.

Ostatnio edytowany przez Duddie (2015-02-04 08:07:01)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

256

Odp: pokrywa

Duddie i pamietaj o mnie, i zapodaj konto do wpłaty

257

Odp: pokrywa

C64 "bochenek" czy ostatnia wersja ?

258

Odp: pokrywa

Haynor: będą obie. Trudno mi przewidzieć, która będzie wcześniej, bo w zasadzie te projekty idą równolegle, zależy jak firma produkująca się wyrobi.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

259

Odp: pokrywa

Mam do Was jeszcze jedno pytanie: obecne pokrywy są wykonywane jako całkowicie przezroczyste - dla niektórych to zaleta, bo widać doskonale przez nią ukochaną zabawkę :). Istnieje jednak możliwość wykonania także takich jak w załączniku. Ktoś jednak musiałby się podjąć zrobienia takich graficzek.... Co o tym sądzicie?

Post's attachments

dustcover.jpg 495.28 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

260

Odp: pokrywa

Akurat ta grafika jest bardzo nieszczęśliwa. Musiałoby to być coś naprawdę estetycznego.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

261

Odp: pokrywa

Adaś, podałem to jako przykład, zgadzam się, że można coś fajniejszego stworzyć :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

262

Odp: pokrywa

Ja będę (po już zamówionej XE) dalej zamawiał zwykłe przezroczyste. Design naszych maszyn broni się sam :)
Mam nadzieję, że dość szybko też pojawi się wersja do Amigi 1200...

263

Odp: pokrywa

Ja bym wolał przeźroczyste, przyciemnione.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

264

Odp: pokrywa

Pamiętasz o Amidze 1200 ?? ;p

265

Odp: pokrywa

Pamiętam, A1200 jest na liście priorytetowej.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

266

Odp: pokrywa

uicr0Bee napisał/a:

Ja bym wolał przeźroczyste, przyciemnione.

Swietny pomysl!

267

Odp: pokrywa

I ja wolę przezroczyste. Ideałem by była przezroczysta przyciemniona z plastiku który ma filtr UV :)

268

Odp: pokrywa

Przezroczyste będą. Przyciemnione pewnie da się zrobić. Filtr UV? Będą miały dodany absorbent UV, jednak pamiętaj, że żółknięcie jest procesem powodowanym przez dużo różnych czynników, UV jest jednym z nich. Niebawem napiszę obszerny artykuł na ten temat.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

269

Odp: pokrywa

Zrobiłem rozeznanie odnośnie przyciemnionych - najmniejsza ilość materiału to 1 tona..... Raczej nie zużyję....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

270

Odp: pokrywa

trudno.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

271

Odp: pokrywa

Przepraszam wszystkich za zwłokę w temacie, niestety z powodów rodzinnych jestem bardzo zajęty ostatnio (choroba Mamy), jednak staram się żeby temat przyspieszył. Załączam zrobione zdjęcia gotowego produktu, który powinienem rozsyłać pod koniec przyszłego tygodnia, lub na początku jeszcze kolejnego do wszystkich którzy zapisali się na pre-order.
Przepraszam za jakość zdjęć, pstryknięte naprędce w ciemnym pokoju aparatem w telefonie.
W tej chwili prawie gotowe są prototypy do Commodore 64-I, Commodore 64C i Amigi 1200. Lada moment ogłoszę pre-order.

Post's attachments

20150214_125546.jpg 409.21 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20150214_125602.jpg 439.32 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20150215_161222.jpg 584.85 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20150215_161249.jpg 452.21 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20150215_161259.jpg 560.27 kb, liczba pobrań: 1 (od 2015-02-15) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

272

Odp: pokrywa

No panie profeska!!!

273

Odp: pokrywa

a po ile dla tych co przegapili preorder?

274

Odp: pokrywa

60 zł brutto.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

275

Odp: pokrywa

Świetnie to wyszło, szacuneczek ;p
Możesz wstawić jakieś fotki do C64C i A1200 na takim etapie na jakim są ?
Po ile przewidujesz preordery na w/w modele ?

Ostatnio edytowany przez djcasey (2015-02-15 20:54:04)