326

Odp: pokrywa

Moje też dotarły. Nie było problemów z pocztą.

Pokrywy oczywiście bardzo dobrze wykonane więc oficjalnie dopisuję się do pre-order'u na pokrywy A1200 - 2 sztuki.

327

Odp: pokrywa

Moje też. Pikne są :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

328

Odp: pokrywa

grzeniu napisał/a:
conrad napisał/a:

Pokrywa świetna, karton pełen profesjonalizm.

Za kilkanaście lat karton będzie wart więcej niż jego zawartość. Nie wyrzucać, wręcz zatrzymać :>

Jurek, a nie robisz zafoliowanych? :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

329

Odp: pokrywa

Ja jeszcze czekam. Czyli - z tego co napisał Jaro124 - pokrywy do STE jednak będą (bo trochę się pogubiłem)?

330

Odp: pokrywa

Jest, są.
No pełna profeska.   Gdzie się klika polecam ?

Wielkie dzięki.

Co do PP - ciemna folia uległa w narożnikach przetarciu. Duddie, może lepiej pakując dwa pudła składaj je górą do siebie.

331

Odp: pokrywa

Dzięki wszystkim za cenne wskazówki. Wezmę je pod uwagę przy kolejnych produkcjach/wysyłkach.
Ostatnia partia pokryw wyjdzie w poniedziałek, więc jeśli do środy ktoś nie otrzyma, a się zapisywał - proszę o info.
@Ricziricz: Twoja też będzie w tej ostatniej partii. Tak, do STF(M)/STE/Falcona będą.

Sytuacja wygląda na chwilę obecną tak:

1. Atari XE - gotowa
2. A1200 - prototyp, gotowa pod koniec marca
3. C-64-I (chlebak, pasuje też do C-64G i C-16 oraz VIC-20) - prototyp powinien być gotowy lada dzień
4. C-64C (kanciasty) - j.w.
5. Atari STF(M)/STE/Falcon - przygotowania do produkcji prototypu
6. A500 - j.w.

Następne w kolejności są: Atari 800XL, ZX Spectrum 48K, Commodore 128. A potem zobaczymy.
Szybkość ukazywania się kolejnych modeli i fakt, czy w ogóle się ukażą, będzie zależał od zainteresowania.
Póki co, zainteresowanie Atari XE jest takie, że kolejnej partii do tego modelu pewnie nie będzie. A1200 - zainteresowanie nieco lepsze. Ale jak na razie dokładam do interesu ;)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

332

Odp: pokrywa

Moja odebrana. Wygląda super.
Pokrywa pudełka tylko nieco przygnieciona. Folia na rogach dolnych - te wystajace złożenia pod spodem potargana i tamże notatka o awizowaniu.
Może trzeba dwa razy tym stretchem?

Ostatnio edytowany przez lemiel (2015-03-07 10:02:39)

333

Odp: pokrywa

A co z bardzo popularną obecnie Amigą 600?

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

334

Odp: pokrywa

Conrad, bardzo popularna to pojęcie względne... Sens ma produkcja jeśli 200 sztuk się sprzeda. Ponieważ produkcja jednego modelu to koszt od 3500 do 6000 zł,  robię po kolei.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

335

Odp: pokrywa

Przelew na 2 pokrywy do A1200 wykonany. Powinien pojawić się w poniedziałek bądź wtorek.

336

Odp: pokrywa

Mój przelew poszedł jak tylko wystartował preorder na A1200 (2szt) możesz mi potwierdzić, czy doszedł.

337

Odp: pokrywa

@djcasey: tak doszedł.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

338

Odp: pokrywa

Ewentualnym chętnym chciałbym przypomnieć, że pre-order na pokrywę do A1200 zamykam we wtorek.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

339

Odp: pokrywa

Czy ktoś jeszcze reflektuje na pokrywę do XE? "Dodruku" nie będzie, bo zainteresowanie jest zerowe, więc ostatnia szansa.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

340

Odp: pokrywa

Ja poproszę 1szt. do XE.

Ostatnio edytowany przez pasiu (2015-03-11 09:17:41)

341

Odp: pokrywa

@Duddie
Na Atari Age ogłaszałeś? Zainteresowanie powinno być spore...

342

Odp: pokrywa

Jacques, ogłaszałem... Zainteresowanie jest żadne. Sprzedałem 1 sztukę... Mam wrażenie, że XE nie było zbyt popularne na zachodzie. Zobaczymy, czy do A1200 też będzie słabo - jeśli tak, to stoi pod poważnym znakiem zapytania celowość produkcji kolejnych modeli.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

343

Odp: pokrywa

Ech, faktycznie rynek XE może wyglądać tam zupełnie inaczej niż nad Wisłą...
Do A1200 na samym PPA.pl powinna pójść dobrze, dodatkowo nie zawadzi pewnie ogłosić na forum EAB, itp.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2015-03-11 13:54:10)

344

Odp: pokrywa

XE najwięcej i najdłużej sprzedawało się (chyba) we wschodniej europie. Na rynki 'zachodnie' prawdopodobnie lepiej pójdą pokrywy do XLek.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

345

Odp: pokrywa

Czyli zacząłem ze złej strony :D

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

346

Odp: pokrywa

na zachodzie to bardziej Atari St/e

347

Odp: pokrywa

No zobaczymy, na razie A1200 jest prawie gotowa, niewiele mniej gotowe są dwie wersje Commodore 64. To powinno pokazać zainteresowanie, teoretycznie bardziej popularnymi, modelami.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

348

Odp: pokrywa

A jakby skontaktowac się z kolesiami z Abbuca? Można by tam dać cynk że coś takiego jest u nas produkowane.

349

Odp: pokrywa

Jak masz kontakt, to daj im znać...

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

350

Odp: pokrywa

Jeszcze jedna prośba ode mnie: upraszam kolegów deklarujących chęć odbioru osobistego o kontakt telefoniczny i ustalenie terminu i miejsca odbioru. Wożę cały bagażnik pokryw, bo niektórzy zgłaszali chęć przybycia i nic... Poza tym, że pudełka się brudzą i niszczą od wożenia.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...