451

Odp: pokrywa

ale sam się zwolniłeś, czy Cię wywalili? ;)

P.S.
pytam z ciekawości, nie jest mi to do szczęścia niezbędne...

Ostatnio edytowany przez bezrobotny (2015-06-13 17:24:38)

452

Odp: pokrywa

Widzę że czekamy dłużej niż się spodziewałem ale trudno. Niestety wakacje to kiepski okres na sprzedaż duddie. Najprawdopodobniej ja nie będę w stanie zakupić kolejnych pokryw no chyba że coś sprzedam albo wydarzy się cud finansowy.

453

Odp: pokrywa

haynor, przecież pokrywy będą dostępne i po wakacjach. Nie mam wpływu na czas oczekiwania, no może gdybym zapłacił więcej, to byłoby szybciej. Przy małoseryjnej produkcji każdy wytwórca spycha mnie na koniec kolejki. Poza tym dochodzą jeszcze różne poprawki, wydłużające cały proces. Dlatego już nie będzie pre-orderów. Normalna cena w momencie, gdy będą już dostępne. Zbyt dużo odbieram negatywnych uwag, że ktoś zapłacił i musi czekać. No i tak jak napisałem, teraz wszystko powinno biec nieco szybciej, bo mam więcej czasu, ja i wytwórcy nauczyli się i opanowali proces, więc powinno być lepiej.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

454

Odp: pokrywa

Duddie napisał/a:

Teraz ja też jestem bezrobotny, więc będzie więcej czasu na popchnięcie zaległych spraw do przodu ;).

Bezrobotnego to mamy jednego... dość unikalnego ...

455

Odp: pokrywa

Jurek....dobrą robote robisz

.

456

Odp: pokrywa

No, Duddie, złap jakąś robotę, bo strach pomyśleć jak można w obecnym stanie skończyć ;)

457

Odp: pokrywa

Vasco, będę się rozglądał, ale ciśnienia nie mam. Rozwinę retrobiznes. I w międzyczasie się zobaczy.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

458

Odp: pokrywa

Wiesz, ja z troski to napisałem!

459

Odp: pokrywa

Domyślam się i miło, że się troszczysz!

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

460

Odp: pokrywa

Byłbym zainteresowany:

4. Atari STFM/STE/Falcon

8. Commodore 128

Blissful user Amiga 1200 060 Desktop, Amiga Sam440ep Flex, Atari 130XE, Atari Falcon 030, Acorn Archimedes A3020, C64C, Apple PowerBook G3 500 Pismo, iBook G3 Clamshel, iBook G4, MacBook and more ... more ... powerbook classic
------------------
www.club4a.pl | www.chal.pl

461

Odp: pokrywa

Finally.... Pokrywy do Amigi 1200 i Atari STF(M), STE i Falcona są dostępne w sprzedaży. Cena obu niestety wyższa, niż zakładałem, 90 zł plus koszt wysyłki. Zdjęcia w załącznikach, trochę na szybko robione. W rzeczywistości pokrywy wyglądają znacznie ładniej - ci którzy kupili do XE, wiedzą, że tak jest. Dostępna jest również już pokrywa do C64C, fotki wrzucę do końca tygodnia. Cena do C64C - 80zł.
Osoby, które chcą kupić którąś z wymienionych pokryw, proszę o maila na adres: zamowienia (małpa) retronics (kropka) eu
TYLKO I WYŁĄCZNIE na ten e-mail, nie PW, nie mail przez forum.
Proszę o podanie:
1. artykułu, który chce się kupić
2. adresu do wysyłki
3. nick z AA
W mailu zwrotnym wysyłam numer konta do wpłaty.

Kolejne, które będą dostępne niebawem to: ZX Spectrum, ZX Spectrum+, 800XL, C64-I (pasuje do C-16/VIC-20, C64G). Ale o nich poinformuję w kolejnym poście, na razie proszę o zamówienia tylko na A1200, Atari ST i C64C.

Post's attachments

A1200 1.jpg 542.29 kb, liczba pobrań: 3 (od 2015-07-01) 

A1200 2.jpg 440.09 kb, liczba pobrań: 1 (od 2015-07-01) 

A1200 3.jpg 674.06 kb, liczba pobrań: 1 (od 2015-07-01) 

A1200 4.jpg 437.64 kb, liczba pobrań: 1 (od 2015-07-01) 

Atari ST 1.jpg 568.9 kb, liczba pobrań: 1 (od 2015-07-01) 

Atari ST 2.jpg 461.59 kb, liczba pobrań: 2 (od 2015-07-01) 

Atari ST 3.jpg 663.51 kb, liczba pobrań: 1 (od 2015-07-01) 

Atari ST 4.jpg 473.47 kb, liczba pobrań: 1 (od 2015-07-01) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

462

Odp: pokrywa

na forum PPA pisałeś o wysyłkach, dopytam czy do mnie obie szt będą wysłane ?
(pisałem jako BlakTiger)

planujesz A600 i A500 ?
C64C i I biorę na pewno, ale w późniejszym terminie

463

Odp: pokrywa

Piękna robota Duddie. Respect.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

464

Odp: pokrywa

Czad :) Duddie, czy pokrywy A1200 preorderowane tutaj u nas na A.A. też już wysłałeś lub będziesz wysyłał na dniach?

465

Odp: pokrywa

@djcasey: tak, 2 sztuki
@grey: dzięki!
@Jacques: do Ciebie mam 2 sztuki do A1200, czy to się zgadza?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

466

Odp: pokrywa

Dokładnie tak, 2 sztuki :)

467

Odp: pokrywa

No i gitara. W takim razie czekam na swoją ;)

Ostatnio edytowany przez ricziricz (2015-07-04 16:05:48)

468

Odp: pokrywa

Załączam obiecane zdjęcia pokrywy do kanciaka C-64. I jednocześnie mam propozycję: czy ktoś w zamian za pokrywę do C-64 i/lub A-1200 (bądź inną wybraną) zareklamuje mnie na forach/profilach FB i innych miejscach C= i Amigowych (z wyjątkiem PPA, bo tam mam konto)? Nie chce mi się zakładać kont na każdym forum. Pokrywy są dostępne na eBay dla zagranicy i Allegro dla PL, można dołączyć linki o ile regulamin forum pozwala. Jest ktoś chętny?

Ostatnio edytowany przez Duddie (2015-07-08 12:37:05)

Post's attachments

C64C 2.jpg 994.46 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

C64C 3.jpg 785.63 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

C64C 4.jpg 1.83 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

C64C 5.jpg 1.13 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

469

Odp: pokrywa

Duddie, ja mogę na polskim C64 power, zagranicznym Lemon64 i English Amiga Board (EAB). Za darmo, nie przesadzajmy z prezentami :)

470

Odp: pokrywa

Andrzejku, poproszę zatem o to....

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

471

Odp: pokrywa

Wieczorem wrzucę :)

472

Odp: pokrywa

Poszła informacja na C64 Power, Lemon64, EAB i Atari-Forum (choć tu już chyba AS mnie ubiegł) ;)

473

Odp: pokrywa

Tak to ja Ciebie ubiegłem :)

474

Odp: pokrywa

Dzięki chłopaki!

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

475

Odp: pokrywa

i jaki odzew? ; o ))))))))))))))))))))))))))))))))))))

to może Ktoś moje karty zareklamuje? ; o ))))))))))))))))

żartuję, nie reklamować...

P.S.
jak sprzedawać coś na ebayu.com bez podawania w ustawieniach zabezpieczeń numeru konta?