476

Odp: pokrywa

@Duddie: a masz w planach pokrywę na Odrę?

Póki co chętnie zamówiłbym jedną na C-64.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

477

Odp: pokrywa

Grey, na Odrę nie, a jeśli Twój C-64 to kanciak, czyli wersja C, to podaj mi adres na @. Zresztą do chlebaka też będą.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

478

Odp: pokrywa

Duddie,  pokrywa dziś doszła:) Pełna profeska. No i fajne opakowanie;)

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

479

Odp: pokrywa

Na chlebak to i ja się piszę, a jakbyś robił też do Spectrum +2 (szarak) to także biorę :)

Ostatnio edytowany przez rj1307 (2015-07-14 21:36:16)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

480

Odp: pokrywa

Właśnie dostałem pokrywy do STFM :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

481

Odp: pokrywa

Dzieki doszly wszystko ok.Eleganckie. Niebawem kolejne zamowienie w polowie sierpnia. Pozdrawiam.

482

Odp: pokrywa

hej wszystkim, pokrywy mają coraz większą popularność :) http://www.riversedge.pl/strefa-8-bit-i … 00-i-atari

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

483

Odp: pokrywa

Moje też dotarły - 2x A1200.

Tutaj pytanie - pokrywy są delikatnie matowe (poza przestrzenią na klawisze). Tak ma być czy defekt produkcyjny ?
Od razu piszę że zostają u mnie takie jakie są, nie zgłaszam żadnej reklamacji ;)

484

Odp: pokrywa

Reklama na riversedge :)

http://www.riversedge.pl/strefa-8-bit-i … 00-i-atari

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

485

Odp: pokrywa

Dudie, wielkie dzieki za zaufanie, moja dotarla tydzien temu do F030 , jest super kasa wyslana,dzieki

Pozdro
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

486

Odp: pokrywa

@haynor: nie powinny być matowe. Podeślesz zdjęcie?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

487

Odp: pokrywa

A tak w ogóle, to powiem Wam, że pokrywy do Atari nie cieszą się popularnością. O ile do XE przypuszczałem, że problemem może być mała popularność na zachodzie tego modelu, a w PL zbyt wysoka cena pokrywy, o tyle do STFM/STE/Falcona popularność raczej nie powinna być problemem. A jednak... Do Amigi 1200 i C64C pokrywy sprzedają się znacznie lepiej. Na jedną sprzedaną do ST jest dziesięć do Amigi.... W związku z tym, bardzo mocno dyskusyjne jest przedsięwzięcie z pokrywą do 800XL. Najpewniej ogłoszę zbiórkę w przedsprzedaży i zobaczymy, czy ma to sens.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

488

Odp: pokrywa

Jurek, a dostajesz moje emaile?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

489

Odp: pokrywa

a nie mówiłem [R]

P.S. pamiętasz o mojej jednej dla atari xe? jak już nie będziesz robił, to pamiętaj o mnie...

490

Odp: pokrywa

OK, pora na pre-order na 800XL i 600XL. Nie zdecyduję się jednak zaryzykować kolejnych modeli Atari, bez cienia przekonania, że się uda. Chętnych proszę o przesyłanie deklaracji chęci zakupu jednego z w/w modeli na zamowienia (małpa) retronics (kropka) eu. Cena do obu szacowana obecnie na poziomie 70 zł. Może wzrosnąć, jeśli liczba chętnych będzie mała, dlatego też proszę o ew. deklarowanie górnej kwoty, do poziomu której będziecie zainteresowani.
W odpowiedzi na maila podam dane do wpłaty wspomnianych 70 zł.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

491

Odp: pokrywa

Deklaruję 1 x 800XL, na razie bez górnego limitu.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

492

Odp: pokrywa

Dzięki wieczor, zanotowane. Póki co, jest czterech chętnych (ze mną licząc ;) ). Trochę mało.
Mam kilka pokryw do Atari ST/Falcona i Amigi 1200, które mają drobne, czasem niewidoczne wady produkcyjne - do sprzedania po 30 zł, karton bez nadruku.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

493

Odp: pokrywa

Oj tam, oj tam.
Z Niemiec (ABBUC) dostaniesz zamowienie hurtowe :)
Tam 800XL jest tak popularne jak 65XE w Polsce.
Olix zbiera jez chetnych na forum.

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

494

Odp: pokrywa

Olixa sam o to poprosiłem ;-). No już jest 12 chętnych. Więc szanse rosną. Przy 30 uruchamiam produkcję.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

495

Odp: pokrywa

No to jestem 13-ty (mam nadzieję, że nie będę miał pecha).
Dopisz mnie prosze do listy (wysyłka do Krakowa).

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

496

Odp: pokrywa

Poszedł order na 2x800XL

497

Odp: pokrywa

2x800XL poproszę

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

498

Odp: pokrywa

Pokrywki do 800 XL będą niebawem. W międzyczasie zrobiłem na próbę białe pokrywy do C-64C, zdjęcia w załączeniu. Co o tym sądzicie? Materiał jest o 0.5 mm grubszy, co zapewnia jeszcze większą sztywność wyrobu. Niestety całość też droższa o 10 zł. Byłby ktoś chętny na takie białe pokrywy do Atari?

Ostatnio edytowany przez Duddie (2015-09-18 16:17:21)

Post's attachments

whitecover1.jpg 445.15 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

whitecover2.jpg 578.21 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

whitecover3.jpg 506.36 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

whitecover4.jpg 483.08 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

whitecover5.jpg 561.44 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

whitecover6.jpg 610.01 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

whitecover7.jpg 655.79 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

499

Odp: pokrywa

Moim skromnym zdaniem ta biała jest nieładna....
Pasują tylko przezroczyste ewentualnie przyciemniane przezroczyste.....

"wszystko się kiedyś kończy......."

500

Odp: pokrywa

Stryker, takie białe były dostępne w czasach świetności 8-bitowców i 16-bitowców. Zwykle z jakimś nadrukiem. Nadruk też można zrobić, ale wtedy to już musiałbym mieć z 10 rodzajów wzorów, bo każdy będzie chciał coś innego. Czy nieładna? Kwestia gustu, Commodore, na którym leży, jest brudny i pożółknięty, bo to mój roboczy egzemplarz do przymierzania. Gdzieś czytałem, że przezroczyste są "be", bo nie zabezpieczają przed UV (co akurat nie jest prawdą), że lepsze byłyby nieprzezroczyste... Mogą być czarne lub szare. Przyciemniane - też, ale tylko teoretycznie, bo musiałbym zakupić TIRa materiału. A to odpada, bo aż takiego wzięcia te pokrywy nie mają.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...