151

Odp: pokrywa

Zajrzałem na PPA. Oczywiście większość userów pewnie nie wpisuje się do bazy sprzętu, wiele osób nawet nie wie co to PPA i dopiero na Allegro zauważy coś takiego jak nowa pokrywa ale wydaje mi się z drugiej strony że jakiś obraz sytuacji to daje:

http://www.ppa.pl/baza-uzytkownikow/sprzet/

A1200: 308
A500: 152
A500+: 29
A600: 144

Ostatnio edytowany przez conrad (2014-12-17 11:43:37)

Atari 800XE plus inne oraz pozostałe.

152

Odp: pokrywa

I jeszcze jedna sprawa, pewnie jest sporo pokryw do A500 pochowanych po domach, bo wtedy to było bardzo popularne akcesorium, także nie dość, że aktywnych użytkowników A500 jest mniej, to w dodatku teoretycznie częściej mają swoje dawne pokrywy.
Na Allegro często zdarzają się A500 z pokrywą, a pokryw do A1200 jak na lekarstwo.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2014-12-17 11:53:27)

153

Odp: pokrywa

A ma ktoś pokrywę lub niepotrzebną obudowę do A1200?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

154

Odp: pokrywa

Ja niestety nie mam (mam tylko jedną A1200, którą używam), ale ktoś z PPA.PL na pewno dla dobra sprawy podeśle, często ludzie mają po przeniesieniu kompów do obudowy tower, itp.

155

Odp: pokrywa

OK, umieszczę A1200 wyżej na liście priorytetów niż A500.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

156

Odp: pokrywa

Ze swojej strony potwierdzam

- Amiga 1200 - 2szt
- Commodore C64C - 2szt

Atarynek nie mam ale prototyp zacny, dzięki za inicjatywę

Duddie rozumiem że jeśli interesują mnie obudowy do Amigi i C64
to kontakt w terminie późniejszym ??

Ostatnio edytowany przez djcasey (2014-12-17 16:12:02)

157

Odp: pokrywa

Tak, do innych modeli pre-order wtedy,  gdy będą prototypy.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

158

Odp: pokrywa

Tak, do innych modeli pre-order wtedy,  gdy będą prototypy.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

159

Odp: pokrywa

Już wcześniej pisałem zapotrzebowanie na ppa ale na wszelki wypadek wypiszę tutaj. Wszystkiego naraz nie wezmę ale zakładam że nie wszystkie na raz będa dostepne.

2xA500
2xCDTV (klawiatura oczywiście)
4xA1200
2xC64 (nowa wersja beżowa)
2xC64 (stara wersja "bochenek")

i...

2x Atari 130XE
2x Atari 800XL

Spectrum, CPC na razie nie planuję zakupić ale jak się pojawią pokrywy pewno będę zainteresowany.

160

Odp: pokrywa

heheh.... trzeba się zarejestrować by kupić pokrywę :) fajny sposób na to by sprawdzić kto płaci abonament rtv ;)

gep/lamers^dial

161

Odp: pokrywa

No trzeba było :]

Swoją drogą do czego to doszło. Amigant na atarowskiej ziemi :D

Duddie, Amiga1200 jest bardzo popularna. Mile widziane wpólny pre-order razem z amigą albo C64.

162

Odp: pokrywa

Bo Amiga ma swoje korzenie w ATARI 8-bit ;)

163

Odp: pokrywa

Ja zaczynałem zabawę z Atari 65XE, poźniej amigi :)

164

Odp: pokrywa

tak mi przyszło do głowy, że może dobrym pomysłem jest zrobienie ankiety jakie pokrywy miałyby być następne w kolejce

165

Odp: pokrywa

Duddie, napisałeś, że cena pokrywy do XE wyniesie 50-60 złotych przy stu sztukach. Zamówień w tym wątku widzę na jakieś 17 sztuk. Jak wygląda bieżąca kalkulacja ceny detalicznej?

KMK
? HEX$(6670358)

166

Odp: pokrywa

@Drac030: Znacząca zmiana ceny przy 1000.... Progi są 100, 500, 1000. Raczej nie szarpnę się na tyle. Ale cena w pre-orderze jest obniżona...

@haynor: skontaktuj się ze mną na maila, jeśli chcesz kupić w pre-orderze.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

167

Odp: pokrywa

@Duddie, kasa poszła, na razie nie mogę wysłać maila z potwierdzeniem, bo poczta mi nie działa. Netstrefa.pl ma awarię.
-------
edit:

Uporali się z awarią i już wszystko działa. Mail poszedł.

Ostatnio edytowany przez larek (2014-12-18 23:49:52)

168

Odp: pokrywa

@Duddie, Deklaruje uczestnictwo w preorderze. Mail poszedł.

+1

169

Odp: pokrywa

@Jaques: możesz się mylić :)

To z przedstawionej listy ja preorderuję:

- 1 x 800XL
- 2 x ST/Falcon
- 1 x A500
- 1 x ZX gumiak

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

170

Odp: pokrywa

Duddie: dopisz 4x 130 XE

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

171

Odp: pokrywa

W dalszym ciągu podtrzymuję chęć posiadania tego, co w TYM poście. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

172

Odp: pokrywa

Fajnie, pre-order

2x 130XE

173

Odp: pokrywa

Dziękuję wszystkim za wsparcie tematu, dzięki Wam będę mógł przyspieszyć produkcję kolejnych pokryw. Na chwilę obecną mam 23 chętnych (a dokładnie na 23 sztuki), o ile kogoś nie przeoczyłem. Jeśli ktoś nie dostał ode mnie maila z danymi do wpłaty i innymi szczegółami, proszę o kontakt.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

174

Odp: pokrywa

Jurek, na priv poszła moja propozycja co do pokryw.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

175

Odp: pokrywa

Duddie, mail dotarł i kasę na 2 pokrywy Atari 130XE już wpłaciłem. Pewno w poniedziałek po 12 będzie na twoim koncie.