426

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Dobrze wiedzieć z góry o 2016, chociaż precyzja co do listopada tego roku również byłaby wskazana :) Grey nie zdąży , tragedii nie będzie, odbędzie się będzie również ok (chociaż jak zwykle dla mnie listopad będzie problematyczny).

Jednak które party jak bardzo obrodzi w prace z góry na 100% chyba nie wiadomo ;) Oby wszystkie!

Ale z kronikarskiego obowiązku dodam, że wymienione przez Greya parties to nie jedyne jakie będą.
Na duże Atari i Vcs'a bardzo możliwe, że coś się pojawi na takich imprezach jak:

Outline(NL), Vip (FR) czy Sommarhack (SE).

Nie wykluczone, że również na Evoke czy Nordlicht (oba w DE) pojawią się jakieś produkcje na C64 i Atari, bowiem w przeszłości się pojawiały.

No i na koniec u nas w PL mamy jeszcze latem Głazy, gdzie również nie można wykluczyć obecności prac ;>

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

427

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Panie Grey tak trzymać!

428

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Łukasz, nie dam się wciągnąć więcej w taką gadkę :) Wymieniłem 3 imprezy, bo -podkreślam- MOIM ZDANIEM są to najważniejsze wydarzenia jeśli chodzi o aktywność atarowskiej sceny i produkcje (wiem co kto robi na te eventy, nie plotki czy domysły, a fakty). Nie będę dodawał 4-go wydarzenia w postaci "Atari Party Głuchołazy" jako przeciwwagę np. dla STNICC, gdzie wiele STkowych grup pracuje nad demami (i to legendy)... naprawdę, LITOŚCI....

Natomiast co do Sommarhack to jestem jak najbardziej ZA ! Event odwiedza w porywach 20 osób, a prac na intro/demo compo jest od 4 do 6 (+ grafika i muzyka) - a w tym ręku będzie ich jeszcze więcej :) Mało ludzi, a aktywność godna pozazdroszczenia :) Fajnie byłoby się kiedyś wybrać :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2015-04-21 19:32:54)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

429

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

50 parties of Grey. 43 to go.

btw.
[OT]
Rozszyfrowałem kolegę ;> :

skrzyp napisał/a:
grey/msb napisał/a:

Chciałbym aby jedną z atrakcji była prezentacja dem z C-64 oraz Atari w Multikinie (ok. 1.5 godziny). Pierwsze szlaki już przetarte.

<dely nie patrz>
okurwamaćjapierdolę o.0
</dely nie patrz>


Proszę mnie już wpisać na listę!

http://www.poloniainfo.dk/images/atari/skrzyp64.png
[/OT]

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

430

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Michał, naprawdę nie wiem, o co Ci chodzi. Nikt nikogo w nic nie wciąga. Skąd takie podejrzenia o jakieś niecne zamiary?


Faktycznie podałeś najważniejsze (Twoim zdaniem) chociaż można pewnie dyskutować czy i dla której platformy, które są bardziej lub mniej ważnie, ale właśnie nie o to chodzi, żeby prowadzić takie dyskusje.  Mógłbym zapytać jakie tradycje i potencjał ma Degeneracja niczego jej i organizatorom nie nie ujmując? albo czy dla Atarowców coś znaczy Load Error (zwłaszcza tych od ST :> )? Te dwie imprezy w porównaniu z Hackiem czy STNICC to dla mnie wygląda na jakiś żart. Szczególnie biorąc pod uwagę duże Atari.
Nie wiem dlaczego chcesz porównywać Głazy z STNICC... tym bardziej że to kompletnie inne imprezy i dla innych odbiorców. Ja nic nie chciałem porównywać ani nadawać priorytetów ważności a jedynie uzupełnić wykaz imprez na których ktoś i coś się może pokazać. "LITOŚCI..." WTF? Znów nie rozumiem, jakiej litości? Odwiedzać imprezy w Szwecji mi się nie pali... fajnie że się odbywa i są produkcje podobnie jak na WSZYSTKICH wcześniej wspomnianych imprezach. Aha zdaje się (jeżeli dobrze pamiętam), że tam (na Sommarhack) zapowiedział prace na ST "nasz" M.E.C.

---add--
ok, dopiero zalogowałem się na FB :)

-add2-- del.

Ostatnio edytowany przez erOS (2015-04-21 20:45:21)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

431

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

willy napisał/a:

http://www.poloniainfo.dk/images/atari/skrzyp64.png

No nie, namierzyli mnie!
Albercik, wychodzimy!

.: miejsce na twoją reklamę :.

432

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

erOS: ja pier**lę :) ewidentnie się starzejemy... :D pitolisz jak stara baba :D W PGE Arena jest Escape Room, polecam :D

willy: dobre, dobre :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2015-04-21 20:19:05)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

433

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Skończmy to lepiej i skupmy się na SV (bo ewidentnie dygresje o innych imprezach niczemu dobremu nie służą i powodują jakieś niezdrowe emocje :> ) . Rozumiem, że SV będzie w PGE, tak jak wcześniej proponowałem? ;D

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

434

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@willy: A ja kolegę też rozszyfrowałem:
http://a.pomf.se/sulvww.png
:>

.: miejsce na twoją reklamę :.

435

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Niezależnie od terminu, nawet jakbym miał rękę złamać żeby pójść na zwolnienie to przyjadę. :)

800XL/U1MB/Stereo+USwitch/SIDE2/VBXE 2.1
MegaSTE/USatan,

436

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

To może ja już z góry zapytam.

Czy jedzie ktoś z Krakowa?

:D :D :D :D

.: miejsce na twoją reklamę :.

437

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Gdziekolwiek i kiedykolwiek będzie - i tak przyjadę!

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

438

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Ok, pewne rzeczy mamy już ustalone :) Może uda się je zaprezentować tej nocy lub nad ranem :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

439

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Grey z tym multikinem to dowaliłeś na całego :) ALe na takim ekranie i z porządnym nagłośnieniem jakie są w multikinach - baaa tak to można się scenować :) 3mam kciuki niech wypali jak najlepiej.

ps. No to teraz Gepard się chyba "od-obrazi" na scene :)

=====================
pLayer / Suspect
back t0 sc3n3 after 15 years....
im człek starszy tym bardziej to docenia :)

440

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@player_suspect: no taki jest plan :) a co do Geparda to bardzo smuci mnie jego milczenie, bo wykonał mrówczą pracę jeśli chodzi o grupę LAMERS. to dzięki niemu cały ten projekt ruszył z kopyta. mam nadzieję, że się w końcu odezwie.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

441

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Gepard się na nic i na nikogo nie obraził. Ma po prostu aktualnie dość zajmujący okres w życiu i w związku z tym, czasowo, zawiesił scenową działalność, bo po prostu nie ma na to czasu. Ale jest i nie milczy :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

442

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Systematycznie będą wrzucane postępy prac nad stroną SV pod dobrze znanym (jak sądzę) adresem:

WWW.SILLYVENTURE.EU

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

443

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Kurdę, jakiś glonojad znów wykupił domenę Sillyventure - jest informacja na sprzedaż....
pozdr
Bachoo

444

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Nie sądzę, żeby ktoś wykupił:

Zarejestrowany    April 16, 2012
Expiry date    April 16, 2016

A adres e-mail właściciela, to adres e-mail Greya.

445

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

http://ct.fra.bz/ol/fz/sw/i54/2/11/29/frabz-WAS-THAT-A-JOKE-8ad267.jpg

Obviously :D

@macgyver: ubiję... a już niektórym tak wesoło było ;)

Przy okazji chciałbym serdecznie podziękować XXL'owi, który jako pierwszy zaoferował pomoc jeśli chodzi o alternatywną domenę i serwer. Wysłał mail'a, nie robiąc pośmiewiska z zaistniałego (rzekomo) problemu na forum.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2015-04-23 11:52:20)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

446

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Aha, czyli taki żarcik i teścik. A kto się śmiał?
pozdr
Bachoo

447

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Ta, http://www.sillyventure.eu/index.php

448

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

@bachoo: Słońce Narodu:

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30290/kim-dzong-un-gizm-326x408.jpeg

a teraz...

http://jajco.pl/pic/1365011580-eogx_T.jpg

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

449

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Pozostaje pytanie co to za sklepik dziecięcy? Grey się przerzucił na handel wózkami i fotelikami czy robi im tylko reklamę? ;)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

450

Odp: Silly Venture - rebuilding the ruins...

Hmm, dobre pytanie :D Może czas rozkręcić jakiś mały business dla małych :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)