26

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

Przyciężko żartujesz czy poważnie bierzesz pod uwagę szariat ? Oby Ci pokazowo nie obcieli ręki bo nie będziesz miał czym dżojstik obsługować.

27

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

Jestem realista, a nie fajnopolskim idealista :) A ty Bartosz martw się o swoją głowę a nie o moją rękę :)

Ostatnio edytowany przez syscall (2015-01-20 15:59:52)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

28

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

Nic się nie dzieje bez przyczyny. Wiadomo, że islamiści nienawidzą Izraela (za wepchanie się na Bliski Wschód z butami i brutalne wysiedlenie zasiedziałych mieszkańców), oraz nienawidzą Zachodu za: 1) popieranie Izraela, 2) bezideowość, plus 3) gardzą nim za słabość. Polacy na tym tle akurat uchodzą za arcykatoli i antysemitów, a to - obym miał rację - nas ustawia na dalszych miejscach do obrzucenia bombami.

Nawet jeśli ta opinia jest na wyrost, albo w ogóle jest to legenda, nie warto moim zdaniem aktywnie działać w celu jej sprostowania: ktokolwiek tak myśli, niech tak myśli dalej.

KMK
? HEX$(6670358)

29

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

Polacy sa przede wszystkim totalnymi bezideowcami. Nie będę mówił dlaczego - bo już szkoda mi śliny :) A to, akurat, stawia nas w bardzo dobrej pozycji do przyjęcia najpierw miliona ukraincow (z czego polowa to muslimy)  i drugiego miliona bisurmanow :) A potem jeszcze damy im kase i prawo wyborcze :) bo przeciez nie godzi sie inaczej w socjalistycznym kraju. Obym się mylił - ale wole być przygotowany niż udawać że nic sie nie dzieje i wogole nasz kraj to paw narodów i wielka mądrość pośród głupców :))))

Ostatnio edytowany przez syscall (2015-01-20 16:06:40)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

30

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

@syscall: ale Ty mówisz o naszej rzeczywistości (z niej sobie zdaje sprawę pewnie każdy, kto mieszka wewnątrz kraju), a ja mówię o naszej opinii - u ludzi, którzy mieszkają daleko i sądzą nas po pozorach. W naszym interesie jest utrzymanie tych pozorów jak najdłużej.

Co do ukraińskich muzułmanów, to są raczej Tatarzy krymscy i spółka. Tatarzy nie są groźni, od 500 lat mamy własnych i bomb nie podkładają.

EDIT: literówka.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2015-01-20 16:14:52)

KMK
? HEX$(6670358)

31

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

20 lat temu to samo mowili o Szwecji i Holandii :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

32

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

Pomiędzy "be prepared" a pochwalaniem dekapitacji jest drobna acz znacząca różnica.

33

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

Ale nie jest to wykluczajaca alternatywa :) Chociaz serio, to zdrajcy powinni wisiec :) Ale dekapitacja jest szybsza i podobno bezbolesna  :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

34

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

syscall napisał/a:

20 lat temu to samo mowili o Szwecji i Holandii :)

Ke? Znaczy co mówili? Żaden z tych dwóch krajów od dawna nie miał opinii ani arcychrześcijańskiego ani antysemickiego.

KMK
? HEX$(6670358)

35

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

Mowili ze nie beda nigdy muzulmanskimi :)

Generalnie co bym nie powiedzial to znajdzie sie ktos z przeciwnym pogladem wiec w zasadzie nie ma tutaj mozliwosci dojscia do jednego stanowiska. Moje jest takie ze wczesniej tu bedzie miecz islamu niz europejska sprawiedliwosc :) A winni tego sa wszsycy ktorzy stosuja poprawnosc polityczna i nie nazywaja rzeczy po imieniu (to jest najwieksza zbrodnia 21 wieku - rozmycie pojec i niemowienie prawdy tylko lewackiej polprawdy przykrytej politpoprawnoscia)

Ostatnio edytowany przez syscall (2015-01-20 16:27:29)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

36

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

Jeśli mówili, że nie będą nigdy muzułmańskimi, to byli w błędzie. Ogólnie oczyszczenie terenu z jednej religii daje oczywiste pole do zasiania następnej. Proste.

KMK
? HEX$(6670358)

37

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

@Syscall: zapomniałeś napisać jeszcze, że wszystkiemu winni są cykliści na tych swoich pięknych maszynach.

38

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

A cos na temat?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

39

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

Niestety, w GW znajdziesz tylko takie hasła.

KMK
? HEX$(6670358)

40

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

Czekam az ktos nazwie mnie faszystą :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

41

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

@Syscall:To jest właśnie na temat....przeczytaj co piszesz a potem przeczytaj jeszcze raz.....

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-01-20 16:53:52)

42

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

Więc napisz mi prostakowi, kto według Ciebie jest winien ekspansji islamu w Europie

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

43

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

To dobre pytanie. - Ja tu wietrzę spisek tych co sprzedają broń albo marzą o państwie policyjnym. Lobbują za hasłami wolności równości tolerancji, a po cichu liczą na to że Islamiści będą się zjeżdżać, plenić i przeginać, aż w końcu rodowici Europejczycy się wkurzą i zezwolą na udział wojsk albo na ograniczenie swych wolności w imię bezpieczeństwa.

CPC AGA PSX Win7 - Wyznaję 8bitowy ekumenizm.

44

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

syscall napisał/a:

Ale dekapitacja jest szybsza i podobno bezbolesna  :)

O ile narzędzie jest prowadzone należycie ;)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2015-01-20 18:49:20)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

45

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

@Syscall:
To proste...katoliccy lewacy czy też lewaccy katolicy, którzy od paruset lat w imię dekalogu nadstawiają drugi policzek.

EDIT:
Zapomniałem....no i ci cykliści na swoich maszynach.

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-01-20 19:26:49)

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

przyszedl ksiadz po koledzie pokropil bombki , voila :

http://www.areasega.com/ch.jpg

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2015-01-22 21:50:00)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

47

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

drac030 napisał/a:

Ogólnie oczyszczenie terenu z jednej religii daje oczywiste pole do zasiania następnej. Proste.

Ja bym również przychylał sie do tej tezy i to nie chodzi o to żeby chodzić ciągle do kościoła ale żeby żyć według jakichś wartości. Kultura zachodnia została zbudowana na chrześcijaństwie.
Drugim czynnikiem jest eliminacja klasy średniej ze społeczeństwa.

48

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

BartoszP napisał/a:

@Syscall:
To proste...katoliccy lewacy czy też lewaccy katolicy, którzy od paruset lat w imię dekalogu nadstawiają drugi policzek.

Sorry ale dawno czegoś głupszego nie czytałem :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

49

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

To chyba nie czytasz swoich wypowiedzi przed wysłaniem i po wysłaniu....to właśnie retoryka w twoim stylu jest.

50

Odp: Bitman kup Charlie Hebdo !

Moim zdaniem ludzie, którzy żyją w dostatku, nie potrzebują religii, ponieważ mają poczucie, że coś od nich zależy, obojętnie czy jest to w ich przypadku skutkiem, czy przyczyną dostatku(*) :)
Ci, którym ciągle czegoś brakuje, albo sprytnie wykorzystają religię do sterowania innymi w celu zdobycia większego majątku, albo sami dadzą się sterować za obietnicę bogactwa po śmierci (albo po podpisaniu umowy kredytu hipotecznego). :)

(*) dostatek to nie wtedy, kiedy masz dużo, tylko wtedy, kiedy nie potrzebujesz więcej.

Ostatnio edytowany przez epi (2015-01-21 08:29:19)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.