Temat: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

Wątek dla optymistów :)

2

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

Myślisz, że teraz grzeniu z "bręczącej baby zza płota" zamieni się w "aktywistę - optymistę"?
Wątpię :-)

3

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

Mam nadzieję, że sytuacja się unormalizuje poprzez dywersyfikację władzy, bo nie jest normalne, żeby sejm, senat i prezydent byli z jednej opcji politycznej. Teraz ktoś naszym szanownym posłom będzie patrzył na ręce :-)

4

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

ironek napisał/a:

... nie jest normalne, żeby sejm, senat i prezydent byli z jednej opcji politycznej ...

Jest to jak najbardziej normalne; przecież do tego dąży każda partia polityczna. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

5

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

Optymisci :)

Dopoki nie rozwali sie uklad Magdalenkowo-Okraglostolowo-Michnikowy to przez nastepne 25 lat 'wolnosci' beda
ciagle rotacje tych samych ryjów u koryta :) Co prawda komuchy i styropiany już powoli wymierają, ale jest jeszcze dużo niezlustrowanych i umoczonych ;) aby do końca naszych dni uwłaszczać się na naszej krzywdzie :))

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

6

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

... a teraz, to jak Kaczyński zostanie premierem to będzie wojna z ruskimi, no i powołają do armii rezerwistów do 67 roku życia ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

bylo i jest dobrze. nie ma co narzekac.

nie mamy glodu i wojny.. co bedzie ? mam nadzieje ze bez radykalnych zmian..

slowo klucz: RADYKALNE

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

Lotharek dobrze pisze czy to gajowy czy inna buda, jakie to znaczenie... Grunt aby nie wpadli na pomysk wojny z rosją ....

9

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

Co będzie jak ktoś wpadnie na pomysł wypowiedzenia wojny nam? :>

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

10

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

Z Rosją trzeba robić biznesy, a nie toczyć wojny.

11

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

Ja to się dziwię, że dzisiaj rano słońce wzeszło, przecież wiadomo, że odsunięcie PO od władzy spowoduje automatyczną ruinę całego kosmosu. A już na pewno krowy przestaną się nieść i kury przestaną dawać mleko :P

EDIT: niektórzy już wczoraj, godzinę po ogłoszeniu exit polls, zobaczyli maszerujące die braunen Bataillonen. Bo wiadomo, że demokracja jest tylko wtedy, kiedy wygrywają swoi. Kiedy wygrywa ktoś inny, to jest fa-fa-fa-faszyzm.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2015-05-25 18:49:41)

KMK
? HEX$(6670358)

12

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

Myślmy pozytywnie: tym razem wyborów nikt nie sfałszował albo tylko bardzo mało....albo zrobili to "nasi" i nie można narzekać.

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2015-05-25 18:59:57)

13

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

Prawdziwa szopka i falszowanie bedzie w parlamentarnych ;)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

14

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

drac030 napisał/a:

Bo wiadomo, że demokracja jest tylko wtedy, kiedy wygrywają swoi. Kiedy wygrywa ktoś inny, to jest fa-fa-fa-faszyzm.

Nie, wtedy są wybory sfałszowane. :P

I Ty zostaniesz big endianem...

15

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

A tam narzekacie, straszycie PIS, na co nam te debile w parlamencie. Zagłosujmy na Kukiza czy Nowoczesna.pl, a po wyborach rozwiązać to w pi*.* i głosujmy bezpośrednio przez net.

16

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

Tu też nie odbiegasz niczym od tych "debili" ! Sorry.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

17

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

Może za ostro się wyraziłem lub kogoś uraziłem, za co przepraszam. Niemniej istotą demokracji jest to by każdy mógł oddać swój głos, a teraz mamy środki i sposobność by to realizować choćby ze tel. A jaką mam pewność, że ten którego wybiorę by mnie reprezentował nie będzie robił czegoś innego?

18

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

Pablo112 napisał/a:

A tam narzekacie, straszycie PIS, na co nam te debile w parlamencie. Zagłosujmy na Kukiza czy Nowoczesna.pl, a po wyborach rozwiązać to w pi*.* i głosujmy bezpośrednio przez net.

http://www.quickmeme.com/img/79/79cc3e6b891567444ebc7822548e277d16eb0c94870887d3c5915223c859d9f7.jpg

.: miejsce na twoją reklamę :.

19

Odp: Kiepska sytuacja w kraju ale teraz może być tylko lepiej

w ramach refleksji polecam oglądnąć gdzieś "Prawdziwy doktor Strangelove" z Planet+, o teoriach Von Neumanna