26

Odp: Atari vs. kobiety...

Hehe Przepraszam wszystkich że podałem linka do AA kochanej Agnieszce alias Maji. Miała tylko poczytać a nie udzielać się ;) Z Atari ma tyle wspólnego że miała je jak była mała i nawet już zabardzo nie pamięta. Miker zaręczam że to kobita :) i to gaduła jak nikt, mam nadzieje że się forum nie zatka od jej postów. Może ją wytargam na jakiś zlot :) Ciekawe czy tam będzie miała coś do powiedzenia.

27

Odp: Atari vs. kobiety...

No i mamy sprawce zamieszania... ;)

28

Odp: Atari vs. kobiety...

E tam ..  co za temat.  dla mnie go nie ma.  jakoś nie mam problemów z połączeniem jednego z drugim. Moje zainteresowania, pasje, hobby itd. są dla mnie ważne więc od samego początku trza postawić sprawę jasno i szanować nawzajem z kobietą tę sferę, a będzie dobrze...  Przynajmniej u mnie jest. Ona ma swoje pasje, ja mam swoje i nikt nikomu w droge nie wchodzi.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

29

Odp: Atari vs. kobiety...

Ludzie - ale dlaczego zaraz VS - można przecież dziewczynę od początku przyzwyczajać do najlepszego sprzętu na świecie - i jest to możliwe - niech się wypowiedzą Ci, którym się to udało i udaje się nadal. TAK TRZYMAĆ!!! :)

Ja do takich należę, co prawda "ta moja" z uśmiechem na te moje Atarki nie patrzy ale wie że to najlepsze kompy na świecie :)
Traktuje je również z należytym szacunkiem, bo wie że pecet może w każdej chwili wylecieć za okno (z niebieskim ekranem) ale Atari musi być szanowane :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

30

Odp: Atari vs. kobiety...

No, dyskusja się rozkręciła... I o to chodziło!
Dely: nic specjalnego się nie dzieje? A wyczyny Meśki? :D Testament Vaska?

31

Odp: Atari vs. kobiety...

X-ray, Miker, Tdc: i to jest najlepsze podejście. Moja to mi nawet na urodziny XEGSa kupiła! ;)

32

Odp: Atari vs. kobiety...

Tdc: no pewnie - pEcE to zło konieczne!  :twisted:

Greetz! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

33

Odp: Atari vs. kobiety...

A wyczyny Meśki?;D

Wypraszam se --''. Na powrotny do domu mi brakowało XD. I chce to zobaczyć, jak któryś z was wytrzyma tydzień bez kobiety XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

34

Odp: Atari vs. kobiety...

Przecietnie przez kilkanascie swych pierwszych lat wytrzymywalismy. A Ty wytrzymalas KILKANASCIE lat bez chlopa? ;)

35

Odp: Atari vs. kobiety...

eeeee, e tam, Meśki - słyszałem że to mężczyzna. W końcu majtek na Ornecie nie zrzucił(a?), więc jaka to pewność że to kobieta? Wbrew pozorom mężczyźni miewają duży biust...  :D  :D  :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

36

Odp: Atari vs. kobiety...

er-o-te-ef-el

37

Odp: Atari vs. kobiety...

cze. wiecie nie chce sie produkowac ale Kobitki maj przewage nad Atarkami , zobacz a sie przekonasz:

http://atariarea.histeria.pl/forum/view … ght=marcys

a co do Meski ... Dobry txt z tymi majtkami ;]

proponuje zrobic ankiete kto ile razy na Ornecie zmienial gacie :] wyniki moga byc zaskakujace

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

38

Odp: Atari vs. kobiety...

Hmmm wlasnie czytnałem Twoja odpowiedz na temat zabierania kobiet na zloty. Niestety popelnilem ten blad i zabralem swa polówke na zlot w Ornecie. W sumie jechala tam z mysla o kapieli w jeziorku mieszczacym sie opodal, jednak paskudna pogoda popsula te zamiary i przywialo ja na zlot. Pech chcial ze akurat na te wodne potancowki na scenie. Od tamtej pory walcze o prawo przyjazdu na tegoroczna Ornete. Afkors tym razem juz bez swej "lepszej połówki". ps. Najlepsza kombinacja to Atari STe na 19" monitorki, stare demka i flaszeczka Wodki Starogardzkiej doprawionej sosem Tabacso;)

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

39

Odp: Atari vs. kobiety...

Hospes: co za pretensje - przecież mogła dołączyć! ;)

Ludzie - wychowujcie te swoje kobity, nie wiem - to była tylko zabawa, fakt, niektórzy mieli pretensje, ale w większości już post factum. :P

E tam - nie piszę już o tym, bo mnie zaraz zjedziecie...

A a`propos pogody, to chyba najgorsza nie była - jeziorko róló! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

40

Odp: Atari vs. kobiety...

Matko muszę wszystkim poodpisywać bo ciekawe rzeczy się tu działy jak mnie nie było :P więc zacznę od początku :)
Widzę Vasco mam w Tobie wroga a szkoda ale jeszcze mnie polubisz zobaczysz :P Za poważnie do pewnych rzeczy podchodzisz :P Proponuje trochę relaksu mogę coś polecić jeśli chcesz.....
As jest duzo dziewczyn które lubią śpiwory i spartańskie 3warunki od czasu do czasu co nie ubiera im kobiecości.... - to żadna aluzja :P
Miker ja ona nie podszywam się po nikogo :D
Pin kobieta nie musi lubieć atari a co to przeszkadza w grze  wstepnej i tym badziej w "stosunku" - widzę ktoś wstydliwy nie nazywa rzeczy po imieniu :P

A teraz specjalny ochrzan dla jednego zdrajcy :P Jak mogłeś mnie wydać Dariuszu wrrrrrrrr Nie wybaczę Ci tego :P I specjalnie dla Ciebie :P napiszę duzo dużo postów :DDDDDDDD I nic mnie nie powstrzyma co prawda mam tylko 2 godzinki ale jeszcze się zemszczę zobaczysz :P No ale za to "kochanej" Ci wybaczę może hihihi

Xray - nareszcie ktoś mądry :P Widzę znalazłeś ideał :P Trzymaj się jej i nie puszczaj :) Jest prawie tak idealna jak ja buhahahha ( żarcik ja mam same wady :P)
Jurgi rozkręciła się dyskusja bo w końcu ktoś o odmiennym punkcie widzenia podjoł dyskusję :P
Hospes a to pecha miałeś ale ja bym się usmiała na takiej wodnej potańcówce hihihihi
Miker ja Cie nie zjem bo pewnie gorzki jesteś :D tak wnioskuje z Twojego autoportretu :D
Całuski ode mnie dla was :D

MW: Nastepnym razem będzie sromotny ban! Zapoznaj się proszę z regulaminem forum i stosuj się do niego! Regulamin jest tutaj.

41

Odp: Atari vs. kobiety...

O matko a to mnie zatkało...  8O Widzę nie znacie się tu na żartach no cóż nie wiedziałam ze nie można się wypowiadać w róznych tematach ale jak taka aż straszna jestem to nie będę :P Poprostu mnie zaciekawiły niektóre sprawy to poodpisywałam :) Szkoda że macie ograniczenia co do wypowiedzi :P Gdzie tu wolność słowa ???
Przepraszam całuje postaram się nie grzeszyć hihihi

42

Odp: Atari vs. kobiety...

Nie chodzi o to, ze nie mozesz sie wypowiadac, a to, ze jezeli chcesz cos dopowiedziec, a twoj post jest ostatni w temacie albo wlasnie pisany bedzie bezposrednio pod Twoim wlasnym nalezy uzyc przycisku http://atariarea.histeria.pl/forum/templates/subSilver/images/lang_polish/icon_edit.gif.

43

Odp: Atari vs. kobiety...

M_aja: nie - gorzki nie jestem, tylko też nie lubię trollowania, no sorry...  :twisted:

I Ty zostaniesz big endianem...

44

Odp: Atari vs. kobiety...

Lewis jednak myślę że chodziło o co innego ale dziękuje za informacje przyda się na przyszlość :P

45

Odp: Atari vs. kobiety...

Teraz dopiero doczytalem... M_ajo! Moja odpowiedz byla do Meśki, nie do Ciebie!!! ;)

46

Odp: Atari vs. kobiety...

Lewis jednak myślę że chodziło o co innego ale dziękuje za informacje przyda się na przyszlość :P

Mysl sobie co chcesz. Jednak ten dopisek na czerwono o czytaniu regulaminu tez jest moj...

47

Odp: Atari vs. kobiety...

Wiecie co tak sobie pomyślałam (czasem mi sie to zdarza hihih) że przydałby sie nowy temat do rozmów :)
Mówicie że zyć bez kobiety sie da niech będzie choć w to nie wierzę :)
Ciekawa jestem co byście powiedzieli na temat ATARI vs SEKS czy tego też tak łatwo sie wyprzecie?? zastanawiające..... :P

48

Odp: Atari vs. kobiety...

moze sie powtórzę - ale dlaczego VS??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

49

Odp: Atari vs. kobiety...

dobry temat ten ostatni....hehehehehe...ale ja znam sie raczej na tym klasycznym z udziałem kobiety & mezczyzny (1+1) i dlatego w temacie np pani Teresy Rączkowskiej jesli taki zapoadacie raczej sie nie wypowiem; bom laikiem w tej dziedzinie:) to by było na tyle w kontekscie przyszłych wywodów...wiecej w nowym demie Lamersów...koming sun.

gep/lamers^dial

50

Odp: Atari vs. kobiety...

iiii tam. Glupoty gadacie.
Od dawien dawna w Polsce jedyny sluszny model rodziny to 2+1, (on ona + ATARI) a od czasu gdy lpr ma cos do powiedzenia, to 2+2. W zwiazku z tym wzor wyglada nastepujaco: on, ona + Atari, mlody atarowiec :)

Siec to nie tylko d**y i MP3, to tez IRC i FORA gdzie dowiadujesz sie skad sciagac d**y i MP3.