51

Odp: Atari vs. kobiety...

te, teoretycy od 2+1 :)

52

Odp: Atari vs. kobiety...

Przecietnie przez kilkanascie swych pierwszych lat wytrzymywalismy. A Ty wytrzymalas KILKANASCIE lat bez chlopa? ;)

>>(dawno mnie nie było, dlatego dopiero teraz na cokolwiek odpowiadam --'')<<

Vasco >> staruszek (stara dupa Vasco jestes ;D) ;p Wytrzymalam dziadku Vasiu już 18 rok i żyje jakos ;p. rotfl ;p.
a ty... Reli-coś tam! Odstosunkuj sie ode mnie :x ~!
co do maj_i to chyba chodzi o pierwsze spotkanie z forum i odpisywanie na wszystko po kolei (też to przerabiałam ;>)

jeziorko na Ornecie było mega róló frasunek ;D! osobiście wróce tam również w tym roku żeby paru osobom napsuć krwi ;D.w ogóle to co to za problem kąpać sie w jeziorku i spać w śpiworku ?  8O ja spałam nawet na tej ladzie na końcu budynku ;D. albo piłam z McM na balkonie ;D.

Pin >> wydało sie jego mać! X3 a myślałem, że sie nikt nie zorientuje, że jestem jednak facetem.. cholerne implanty :x . jednak was sie nie da zmylić. mam nadzieje, że nikogo bardzo nie rozczarowałem ;p

There's special place for me in hell. It's called the throne.

53

Odp: Atari vs. kobiety...

albo piłam z McM na balkonie ;D.

jak na primaaprylisowy zart, to ten juz jest strtasznie stary...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

54

Odp: Atari vs. kobiety...

Meśka co do pierwszego spotkania na forum to tak, ale co do odpisywania na siłe to stanowcze nie :) Prawda jest taka że lubię gadać :P o pierdołach i nie o pierdołoach :P ale lubie. Taka wada wrodzona moja :D Poodpisywalam gdzie mnie coś zaciekawiło, ochrzan zaliczyłam a teraz nic sie tu nie dzieje wiec odpuścilam wole real STANOWCZO !!! choć interesujące jest tak sobie popisać co sie mysli a najlepsze jest to że nikt mi nei przerywa hehehe
całuski

55

Odp: Atari vs. kobiety...

E TAM! SFIXOWALISCIE/SFIXOWALYSCIE* BOSCIE CHLOPA/KOBITY* DAWNO NIE MIELI/MIALY*!!!

* - niepotrzebne skreslic.

Siec to nie tylko d**y i MP3, to tez IRC i FORA gdzie dowiadujesz sie skad sciagac d**y i MP3.

56

Odp: Atari vs. kobiety...

to jeszcze forum AA czy tez forum periodyku Bravo??? :)

gep/lamers^dial

57

Odp: Atari vs. kobiety...

co do pierwszego spotkania na forum to tak, ale co do odpisywania na siłe to stanowcze nie

zwał jak zwał ;D. (i nie używaj takiej ilości uśmieszków weź na to, ze mamy tu solidarnośc jajników [choć ja jestem facetem i mam sztuczne XD])

tkacz >> maybe right ;p

gepciu >> czasem sie przydaje takie pieprzenie o dupie maryni, człowiek sie może odstresować :>.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

58

Odp: Atari vs. kobiety...

M_aja: cos dla Ciebie: http://tinyurl.com/2any9

59

Odp: Atari vs. kobiety...

Lewis - bądź taki dobry i zastosuj się do własnej sygnaturki!  :P

I Ty zostaniesz big endianem...